• V úterý 6.10. proběhne aktualizace na verzi 2.135. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Unavení po sklizni? Sklizeň obilí může být náročná práce. Odpočiňte si a pochutnejte si na lahodných německých klobásách, spoustě nápojů a jedinečné atmosféře. Letos si Henry objednal několik sudů piva z Německa, protože chtěl účastníky každoroční akce překvapit. Jako obvykle Henry žádá o pomoc s doručením jeho objednávky. Co se stane příště? Začne Oktoberfest někdy bez potíží? Událost Oktoberfest začíná 17. září 2020, 12:00 a trvá do 14. října 2020, 12:00. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž Video soutěž


Nazdárek kovbojové a kovbojky!
Svoláváme všechny tvůrce videí k účasti v naší nové soutěži!

Vytvořte video vzdělávací hodnoty a vysvětlete hru dalším, novějším hráčům The West! Může to být cokoli - duely, bitvy o pevnost, řemeslo, práce! - limitem je pouze vaše představivost. Nejlepší video vyhraje 1 000 NUGGETŮ, čestný titul filmového producenta ve hře a osobní avatar! Odměníme také až 10 dalších kvalitních příspěvků, každý získá 500 nuggetů. Jak můžete získat odměnu? Je to super snadné! Vytvořte video, které splňuje následující kritéria:
  • Je výhradně v angličtině,
  • Zobrazuje hru,
  • Obsahuje váš vlastní komentář (nespoléhat na text/titulky)
  • Je dlouhé max 60 sekund.
Podívejte se na video (jako příklad) v tomto příspěvku!


Do úterý 20. října odešlete své video jako samostatný příspěvek do naší skupiny na Facebooku!
Ujistěte se, že můžete vaše video přímo přehrávat na Facebooku a že jste příspěvek označili pomocí #TheWestVideoContest2020 hashtag, abychom mohli video snadno najít!
Šťastné nahrávání!
Smluvní podmínky soutěže : https://innogam.es/2myBNI
 
Naposledy upraveno: