• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vládce vody

DeletedUser9350

Guest
Asi byl, šlo o zelený úkol... Bohuže se nikde nedozvíš co jak dlouho má trvat.
 
Hamerinski, zrovna u tebe se divím že to nemáš splněné - v jiném vlákně "káráš" další hráče že pokud má něco časové omezení, nemá to odkládat a hned plnit. tak kde se tedy stala tady u tebe chyba?
 

DeletedUser9350

Guest
Hamerinski, zrovna u tebe se divím že to nemáš splněné - v jiném vlákně "káráš" další hráče že pokud má něco časové omezení, nemá to odkládat a hned plnit. tak kde se tedy stala tady u tebe chyba?

že by proto, že někdo uvedl špatný čas ukončení do wiki u nezabugované hry? Mimchodem to bylo jen tam dojet a šest hodin práce a tak jsem začal v sobotu a v neděli to již nešlo dokončit díky chybnému údaji? Takže na to bylo času dost v reálné době, jenže to by se museli uvádet správné údaje... Tam kde jsem se nevěnoval pevnostem a účelově na to nekálel jsem ten úkol dodělal. Navíc po zkušenostech s předchozím TOMBOLOVÝM úkolem kdy se dal plnit po celý rok jsem čekal, že stačí přijmout a splnit první úkol, přeci jen to byl úkol co se dostal za sběr vopičáren... Takže pokud by svět dosáhl na tu odměnu hodinu před koncem nikdo by nic neudělal z toho úkolu, trošku stupidní řešení...

Můra je něco jiné ta přímo řve nedá se to udělat za den!
 
Hodně úkolů, i já co si myslím že jsem aktivní nadprůměrně jsme nestihl všechno. Kdyby to tam alespoň bylo nějak výrazněji vidět. To jsem ještě před splněním poslal poslední den postavy do města, že budu ráno pokračovat.
 
Já osobně jsem měl právě problém s Rančem, proto jsem napsal příspěvek výš, protože jsem se úkolu věnoval ale zkrátka jsem také spoléhal na termín uvedený v úkole. Chyby v úkolech jsou, o tom se nebudeme přít - jen mi šlo o to že na jednom místě píšeš jak je třeba to plnit hned a pak se tu dočtu že nemáš něco splněného protože byl špatně uveden termín (stejně tak jako v mém případě u Ranče)
 

DeletedUser9350

Guest
Ale u ranče nebyl termín ukolově prodloužen bo byl henry splněn. Ps a nepodívám se ti co tam bylo bo mě to hází Osud s tebou nejednal v rukavičkách. Takže zase bug...
 

DeletedUser

Guest
Vyřiď: Najdi Edward D. Cope (Vládce vody)
Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze od 14.10.2015 00:00 hodin do 15.11.2015 00:00 hodin.

Vyřiď: Vysvobození zkamenělin (Vládce země)
Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze od 14.10.2015 00:00 hodin do 30.11.2015 00:00 hodin.

Bohužel dokončení obou se o dost rozchází, byl dán dotaz do Inno jestli je to takhle správně.
 
Ale problém s rančem byl, že v době kdy měl jít splnit, tak se nenacházel zadavatel na mapě! Minimálně pár dní tam nebyl i když měl být.
 

DeletedUser9350

Guest
Ale problém s rančem byl, že v době kdy měl jít splnit, tak se nenacházel zadavatel na mapě! Minimálně pár dní tam nebyl i když měl být.

Omyl ;) a hned tě z něj vyvedu.
Ukol byl spuštěn předčasně o týden. Byla spuštěna jen jeho část - v té ranč nebyl - byl tam jen henry a jeho zadání. Takže kde je chyba he?
Kdo vykliknul henryho čekal po normálním spuštění další dobu navíc než to zalátali. Kdo nevykliknul plnil úkol normálně v řádném termínu.
Současně s touto řadou byla spuštěná i nová úkolovka jejíž segmenty hráči viděli na Svaté skále a ve Waupeeho vesnici.

A copak mě na toto odpovíš :P

...

:zed:
 

DeletedUser9350

Guest
A k čemu mě to bude... Když jsem to tu urgoval hned 1.3. bylo mě napsáno, že se dá dotaz do němec a žádná odpověď... Stejně to teď už splnit nepůjde...
 
Nevím co víc bych ti k tomu měl říkat - sám píšeš že v tom úkolu s Rančem byla též chyba. Ale i tak se budeš dál hádat že to tak není. A navíc, já jsem nereagoval na chybu jako takovou, ale na tvé povídání v jiném tématu (nebo spíš hádání se) že pokud má úkol časové omezení tak ho plníš hned a tu se dozvím že to tak taky není v každém případě.
 

DeletedUser

Guest
Ještě jednou si přečti můj příspěvek
V tom případě se obrať s ticketem na support.. Na Wiki je to dobře (podle toolu) viz screen ...

P.S. To že na Wiki je 1.3.2015 23.59 a v toolu je 2.3.2015 00:00 (rozdíl jedné přelomové minuty dne) je kvůli tomu, aby si lidi nemysleli, že se to dá plnit ještě 2.3. do půlnoci....
 
Nahoru