• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vodní dýmky-lepší než cigarety,atd?

Průzkum: Kouříte?


  • Celkový počet hlasujících
    66
Cíga, vodní dýmka, tráva, ... :D

Jak říká tady Maurícius, u nás kouříme furt, jednoduše kouříme všechno co hoří. A když nehoří tak zapálíme, ale to ještě nikdy nebylo třeba. U nás jsme tento stav povýšili na absolutní pravdu; vždycky něco hoří". Ale i kdyby nehořelo, nestane se že by se nedýmilo!
 

DeletedUser

Guest
Třeba petardy; Chvíli hoří, pak se z nich kouří a nakonec je zase oheň u výbuchu
 

DeletedUser9471

Guest
Je zajímavý, jak všichni co „hrdině“ nekouří, kuřáky (čehokoli) odsuzují :))
Je hezký, že máte chuť žít zdravěji než ostatní, ale to mi vysvětlete v čem je to lepší. Opravdu raději zemřu v 70ti na nefunkčnost plic, než se pak od stejného věku třeba do 90ti trápit s jinými problémy.
Zpátky k tématu. Podle všeho jsou rozhodně dýmky nezdravější než cigarety, tak to prostě je, jestli si vybrat mezi 4x denně cigárko nebo 1x týdně dýmka, přiklonil bych se k dýmce. Nevidim v tom žádnou nevýhodu.

PS: Tráva je tráva :)
 

DeletedUser

Guest
No jo Canles, jenže my těch 70 let budeme - v mezích možností, samozřejmě - víceméně v pohodě, i když se pak budeme třeba dalších 20 let trápit.
Ty se dožiješ třeba těch 70, ale trápit se budeš už dvacet let předem. Co z toho vyplývá?
Že my nekuřáci máme v této situaci 20 let navrch. :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je zajímavý, jak všichni co „hrdině“ nekouří, kuřáky (čehokoli) odsuzují :))
Je hezký, že máte chuť žít zdravěji než ostatní, ale to mi vysvětlete v čem je to lepší. Opravdu raději zemřu v 70ti na nefunkčnost plic, než se pak od stejného věku třeba do 90ti trápit s jinými problémy.
Zpátky k tématu. Podle všeho jsou rozhodně dýmky nezdravější než cigarety, tak to prostě je, jestli si vybrat mezi 4x denně cigárko nebo 1x týdně dýmka, přiklonil bych se k dýmce. Nevidim v tom žádnou nevýhodu.

PS: Tráva je tráva :)

Vážně jsem si říkal, kde je někdo jako ty - kdo přidá příspěvek na inteligenční rovině mrtvé želvy.
1. Nevyhýbám se kouření (a všemu, co se tomu rovná) jen kvůli svému zdraví - prostě nemám potřebu to dělat.
2. Podle tvého příspěvku by si člověk mohl vyvodit závěr, že vlastně děláš lépe, než kouříš, než já, že nekouřím - což je naprosto upřímně kravina.

Kuř si dál, alespoň nebudeš svými názory štvát až do mých 90ti.
Víš, co je zajímavé? Velka většina kuřáků odsuzuje nekuřáky jen proto, že oni odsuzují je.
 

DeletedUser

Guest
Revarine - tak nebreč, ne?
Víte, dám Vám malinkej příklad na mých sousedech ;-))
Sousedka A - 63 let, od 60. narozenin samé zdravotní trable - rakovina, tuším jater..
NIKDY NEkouřila, NIKDY NEpila.

Sousedka B - 80 let, NIKDY žádné větší zdravotní trable.
DENNĚ ji potkávám, jak spokojeně čoudí z okna a usmívá se na kolemjdoucí ;-)) Nebojí se ani tvrdého alkoholu atd.

Co z toho vyplívá? Není VŮBEC jisté, že kdo kouří, pije (cokoliv) musí zemřít dřív, jak "jeptiška".

A proto - užívejte si, dokud můžete.
 

Deleted User - 31870

Guest
"Jeptiška" je zajímavé označení pro někoho, kdo z vlastní vůle nechce pít tvrdý alkohol a kouřit. :) Nevidím nejmenší důvod, proč bych se měla zaškatulkovat mezi ostatní společnost právě v tomto ohledu, stejně jako nikdy nepodpořím FB. Ať si každý dělá, co chce.
 

DeletedUser

Guest
Všechno je v genech. Kouření jen zvyšuje riziko vzniku některých nemocí. Samozřejmě se může stát, že někdo, kdo žije zdravě dostane rakovinu plic, a někdo, kdo kouří krabičku denně vůbec nic. Ono taky ovzduší není nejlepší ;)

PS: Taky jste si všimli toho, že většina lidí, kteří hlasovali pro to, že kouří není zletilá? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Revarine - tak nebreč, ne?
Víte, dám Vám malinkej příklad na mých sousedech ;-))
Sousedka A - 63 let, od 60. narozenin samé zdravotní trable - rakovina, tuším jater..
NIKDY NEkouřila, NIKDY NEpila.

Sousedka B - 80 let, NIKDY žádné větší zdravotní trable.
DENNĚ ji potkávám, jak spokojeně čoudí z okna a usmívá se na kolemjdoucí ;-)) Nebojí se ani tvrdého alkoholu atd.

Co z toho vyplívá? Není VŮBEC jisté, že kdo kouří, pije (cokoliv) musí zemřít dřív, jak "jeptiška".

A proto - užívejte si, dokud můžete.

Aha, a já myslel, že ho necháš na holičkách.

Za tu vytučněnou reakci bych tě přetáhl čímkoliv po hlavě, kdybys byl poblíž. Právě kvůli takovým jako jsi ty je naše generace odsuzována, a právě kvůli takovým odsuzuji i zbytek společnosti.
Nikdo tu netvrdí, že je to jisté, je však věděcky prokázáno, že kouření škodí zdraví, tak to prostě je. To však neznamená, že všichni kuřáci zemřou v padesáti a nekuřáci se dožijí stovky. Je spousta dalších faktorů, které zdraví ovlivňují a kouření čehokoliv je jen jedním z nich - proto ten tvůj argument postrádá jakýkoliv smysl.
Navíc znovu tvrdím, že se těmhle věcem nevyhýbám kvůli zdraví, ale prostě protože nemám tu potřebu - dokážu si "užívat" jinak, nepotřebuji k tomu to, co ty.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Pochybuju, že myslel zrovna tohle. ;) Každopádně musím souhlasit, že si dokážu najít jinou zábavu a případně se i jinak uklidnit (pokud někdo kouří cigarety právě kvůli nervům). Mně zabírá spolehlivě sport a čokoláda.
 

DeletedUser

Guest
No, když si sníš třeba nějakou menší čokoládu za den, tak se ti nic nestene. Pochybuju, že by jedla čokoládu ve velkém množství. A i kdyby ano, tak to spálí tím sportem ;)
 

DeletedUser

Guest
A když budeš sportovat tak budeš spocený a taky nebudeš vonět :-D
Cituji (nevím kdo to řekl): Sport je pohyb muže nedůstojný.
 

DeletedUser9471

Guest
Tak pokud tu chcete rozpoutat debatu, že si raději zajdu za sportem než si zakouřit, tak já teda preferuji: „Sportem k trvalé invalidě.“ A opravdu vim o čem mluvim. V náctiletém věku mám ze sportu zničená kolena a jedno rameno níž :D.
To je tak, když místo kouření se snažíte něčeho dosáhnout. Kromě plavání se ve všem zničíš, pokud se to teda dělá pořádně.
Revarine: A je to tu zase, povyšování z nekouření. Navíc bych to viděl, že všechno je jen otázkou jedince.
..Opravdu rád bych ti tu vyjádřil svůj názor, ale stejně by to nemělo žádný vliv a svoji myšlenku nemám potřebu nikomu vnucovat.

Zpátky k věci:
Monsineur Pišta: Pokud se chceš rozhodnou co radši, tak bych se přiklonil k dýmce.
 

DeletedUser

Guest
Kdybych si měl vybrat mezi kouřením a sportem tak si nevyberu ani jedno...
V rodině kouří 2 babičky, teta, prababička a prateta- Nekouří: Tety (Mám jich víc), prababička, táta, máma, sestra, já
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9471

Guest
maatt: tím nemyslim, že třeba nemůžu chodit :), jen mi větší fyzická zátěž nesvedčí a dělat takovýho „žabáka“ nebo „kachnu“ (doufám, že je všem jasný co to je) tak jsem rád když si pak sednu
 

DeletedUser6989

Guest
... Co z toho vyplívá? Není VŮBEC jisté, že kdo kouří, pije (cokoliv) musí zemřít dřív, jak "jeptiška".

A proto - užívejte si, dokud můžete.

Rakovina je z velké části genetická záležitost (která může být způsobena mj. tím,že rodiče nebo jiní předchůdci kouřili),takže to co píšeš může být pravda.Navíc to může mít paní A z toho,že je pasivní kuřačka splodin vypouštěných sousedkou B.Ať už je zkutečnost jakákoli,nic to ale nemění na tom,že kouření požkozuje zdraví a paradoxně za to musíte (kuřáci) ještě platit.Neodsuzuju kuřáky - každý máme právo žít si svůj život.Když si ale však někdo zapálí poblíž mého nosu,tak se neznám :radní: .
 
Nahoru