• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Vodní dýmky-lepší než cigarety,atd?

Průzkum: Kouříte?


  • Celkový počet hlasujících
    66

DeletedUser

Guest
Nefajčím, nechápem ako môže niekto fajčiť... *14*
 

DeletedUser

Guest
Nefajčím, nechápem ako môže niekto fajčiť... *14*

Ten krásný pocit, když máš kouř v ústech, ta chuť. Ten pocit, že mi už půl roku chybí....
Před půl rokem jsem skusil cigaretu, v těžké opilosti, přesto na ni občas dostávám pořád chuť, když citím kuřáky, proto bohužel nedokážu přesně popsat, co mě na ní láká.
Mohl bych z toho sestavit svůj vlastní Popis jednoho zápasu... :-)
 
tohle je celkem zajímavá věcička ;-) dneska jsem to viděl ve škole u spolužáku a myslel jsem že to je vodárna... ;-)
elektronicka_cigareta_egot_baleni-500x500.jpg
 

DeletedUser9530

Guest
To je elektronická cigareta, že? Kamarád má jinou, nevím co za náplně, ale smrdí to jako starý fusekle :).
 

DeletedUser

Guest
Osobne si myslim ze hentake elektricke cigarety a vobec vseobecne je to uplne zbytocne...
a najlepsie je ked sa deti fotia stym jak vyfukuju dym z vodnej a podobne ...
Ma raz dostalo ked sme boli na luke oni to tam doniesli a som sledoval kamarada .. takeho chlapceka ktory by sa zlomil ked by donho stuchol a tak to "nasával" a vyfukoval ... jak drsne sa tváril ... mi to prislo smiesne ja som si nedal ... skratka nepotrebujem to... nehovorim ze to robi takto kazdy .. ale skratka ked uz tak pouzivat veci z rozumom ... a to nie len vodna ale vseobecne ... deckam hento nepatri dopaprč...
 

DeletedUser13138

Guest
Osobne si myslim ze hentake elektricke cigarety a vobec vseobecne je to uplne zbytocne...
a najlepsie je ked sa deti fotia stym jak vyfukuju dym z vodnej a podobne ...
Ma raz dostalo ked sme boli na luke oni to tam doniesli a som sledoval kamarada .. takeho chlapceka ktory by sa zlomil ked by donho stuchol a tak to "nasával" a vyfukoval ... jak drsne sa tváril ... mi to prislo smiesne ja som si nedal ... skratka nepotrebujem to... nehovorim ze to robi takto kazdy .. ale skratka ked uz tak pouzivat veci z rozumom ... a to nie len vodna ale vseobecne ... deckam hento nepatri dopaprč...

jasne že to děckam do ruk nepatří,ale asi si vychutnával ten hustý dým co muj de z huby.Taky jsem měl vodní dýmku a je to takové jinčí než cigareta nesmrdí to je to aromatické a hodi se to vic do společnosti.
 
Nahoru