• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Voják-Bojovník o Pevnosti

DeletedUser

Guest
Co bych doporučil na Vojáka?

Já to mám nějak takhle

do 30 levelu...dávat vše do schopnosti Vést (super práce)
Od 30 levelu...Zdraví

Až nabydete zdraví 3 500
(Já mám 4 300) Po chvíli jsem tomu zase začal přidávat


Opět dávat do :
Vést ale také dost do úhybů....Hodí se vám to na Duely dříve mi každý stejné duelovky jako já ...ubíral přes polovinu mého zdraví...Teď dosti uhýbám a když máte takhle vysoké HP jentka vás někdo v duelu neuspí..to je můj recept na spokejeného vojáka kterého (doufám) všude rádi přijmou

Ale i tak zajímá mě váš názor...díky moc
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Co bys k tomu chtěl slyšet ? Toto není žádný build - podívej se do Archívu na starší, skutečné buildy.
 
Atributy cpes kam ?
A napis tam i ty negativni stranky: to ze to budes mit spatny s ukolama (kterej ale nemaj nozicky a neutecou, tk. pudou vesmes splnit pozdeji s lepsim vybavenim), ale co je horsi budes dost spatnej na duely a pro nektere mensi levely budes idealni farma - snadno vyhraji, ale vzhledem k jejich spatne zbrani a tvemu velkemu zdravi (+regeneraci) ti toho moc neuberou, nicmene te radi budou obdelavat nekolikrat za den ...
 

EREWAN

Člen týmu
Nevím, dost odbyté, atributy se vykouřili, a říkáš : dávat do vést, ale dávat taky dost do úhybů a do zdraví


do 30ky dávat do vést, dost dobré práce... Stavba panského domu, možná tak...
ale pokud jedeš na vojáka na pevnosti, spíš by ti mělo jít i o HP... dávat až od 30ky, možná trochu pozdě
 

DeletedUser

Guest
Já to tak udělal....a parádně to jelo Tak já to ještě poupravím,


Charakter:Voják

Do 30. levelu


vše do charizma a vést...tím nabydete parádní práce na zkušenosti...neustále expit, a nakupovat předměty nejlepší na zdraví...
Černý stetson, Hnědá kožená bunda,šedá kravata, zelený opasek s přezkou orla, sandále, tequila, osel ,hnědé kožešinové kalhoty...
Později, hnědý plášť, černé lněné kalhoty, potažmo, žluté chapsy, modré cojenské kalhoty, mokasíny,
a náhrdelník lásky

To je podle mě nejleší oblečení....nic jiného potřeba není....


Pak od 30 levlu vše do síly a zdraví,

(já pak dával ješě do skrývat se na úkol zlatá šavle...)

Jakmile nabudete zdraví přes 2 000 začněte naplno chodit do bitev,...

Doporučení,:Já jsem jednu chvíli bral klidně čtyři bitvy za den, proto je potřeba, všechno to oblečení, které je zde napsáno, do první bitvy vše do zdraví,..na druhou, si obléci zdraví tak, abyste přišli o co nejméně pokud možno o žádné HP.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano, tak jsem to nějak asi dělal...možná že vám to přijde namachroané ale myslím si, že jsem jedním z 25 nejlepších bojovníků o pevnosti...nevím zda je to pravda o tom můžem vést spory donekonečna...ale to, že v každé bitvě maximálně poslouchám a takto rozdělené věci,...řekl bych ze mě (myslím si) dělají jednoho z nejlepších :D samozřejmě kritiku na mou namachrovanost rád snesu :D
 

DeletedUser

Guest
A co se tyče charakterových úkolů jdou úplně v pohodě...
 

DeletedUser10932

Guest
Co bych doporučil na Vojáka?

Já to mám nějak takhle

do 30 levelu...dávat vše do schopnosti Vést (super práce)
Od 30 levelu...Zdraví

Až nabydete zdraví 3 500
(Já mám 4 300) Po chvíli jsem tomu zase začal přidávat


Opět dávat do :
Vést ale také dost do úhybů....Hodí se vám to na Duely dříve mi každý stejné duelovky jako já ...ubíral přes polovinu mého zdraví...Teď dosti uhýbám a když máte takhle vysoké HP jentka vás někdo v duelu neuspí..to je můj recept na spokejeného vojáka kterého (doufám) všude rádi přijmou

Ale i tak zajímá mě váš názor...díky moc

Ako build na duely to je slabé a málo použiteľné, HP nerobí z teba duelanta ale farmu na expy. Vést je dobré na začiatok na pár robôt ale neskôr až na pevnosti. Čiže tak ako si to tu napísal mi to na duelantský build nepríde. Uhýbanie je fajn ale ako rozdeluješ atribúty si nenapísal. Vieme len kam dávaš schopnosti.

Ak pôjde vojak od začiatku na silu, tak má práce, má Hp do povností a aj do duelu vlastnosti(teda ak je chlaďák)
Ak pôjde od začiatku na charizmu, tak si môže plniť úlohy a má aj dobré práce, v dueloch ako tak použitelný, na pevnosti nemá Hp.
 

DeletedUser

Guest
Aha,,,problém je, že tohle je Build na Vojáka...a duely...to ti je k ničemu..:D chceš bojovat o pevnosti? Použij tenhle Build a uvidíš jak se to hodí...duel ti je k ničemu...jakmile máš HP 4000 může ti to být ukradené ale nečekej že budeš na pevnosti chodit od 20 levelu, rychle se dostaneš na Level 30 a pak dáváš stále HP, HP HP, a za chvíli to máš hotovo před bitvou zalezeš do hotelu a farmu z tebe nikdo neudělá, pokud jsi alespoň trochu chytrý, to je asi vše co bych řekl..
 

DeletedUser10932

Guest
Aha,,,problém je, že tohle je Build na Vojáka...a duely...to ti je k ničemu..:D chceš bojovat o pevnosti? Použij tenhle Build a uvidíš jak se to hodí...duel ti je k ničemu...jakmile máš HP 4000 může ti to být ukradené ale nečekej že budeš na pevnosti chodit od 20 levelu, rychle se dostaneš na Level 30 a pak dáváš stále HP, HP HP, a za chvíli to máš hotovo před bitvou zalezeš do hotelu a farmu z tebe nikdo neudělá, pokud jsi alespoň trochu chytrý, to je asi vše co bych řekl..

Na začiatku, ale zabudol autor spomenúť, že to je build na pevnosti pre vojaka! Existuje veĺa dobrých buildov na vojaka, a hp nieje všetko, hlavne ak na teba strielajú duelanti s critikalom ktorý ti dokáže narobiť veĺké problémy. Takže ísť len čisto na hp je tiež cesta, netvrdím, že zlá ale netvrdím ani, že dobrá.
 

DeletedUser

Guest
Problém nastává v tom okamžiku, když máš HP už pořádně veliké, a voják na pevnosti s tímto musí počítat, v bitvě dostane Critical kdokoliv, už jse dostával criticaly přes 1 500 ale jakmile je HP velké vydržíš v veliké pevnosti dvě kola na Hrotu duelantů,....
 

EREWAN

Člen týmu
Na začiatku, ale zabudol autor spomenúť, že to je build na pevnosti pre vojaka! Existuje veĺa dobrých buildov na vojaka, a hp nieje všetko, hlavne ak na teba strielajú duelanti s critikalom ktorý ti dokáže narobiť veĺké problémy. Takže ísť len čisto na hp je tiež cesta, netvrdím, že zlá ale netvrdím ani, že dobrá.


nezapomněl to říct, je to v názvu tématu, to ti mohlo dojít!!!
 

DeletedUser

Guest
Vést 100% funguje, věř mi, na bitvy jsem absolutně neměl jiné schopnosti a fungovalo to vážně dobře,...
 

DeletedUser

Guest
no já osobně než jsem začal hledat šavli, město duchů jsem nedělal nic jiného než Vést a Zdraví v bitvách jsem byl úspěšný
 
Nahoru