• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Voják-rady a vše kolem nich

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6123
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
ja davam na vojakovy rovnomerne
dnes jsem daval schopnosti takto
82 level
sila uderu 165
uhybani 30
houzevnatost,reflexy 140
presnost 50
vystupovani 75
 

DeletedUser

Guest
Ja dávam body do Charisma vystupovanie a sila úderu :) a duelant som good :)

Já jedu na build od Delicius169, sice jsem začal se vším do střílet, až asi v 30 lvl jsem začal s výstupkem, ale i tak jsem v duelech téměř neporazitelný, mám bellu, modrou košili, drahý plstěný klobouk, modrý trojcípý šátek, sandály a ňáký kraťasy, jsem strašně spokojený, životů sice moc nemám, kvůli tomu těch pár proher bude, mno, tak moje výhry a prohry jsou 120 : 10, za celý svůj život na serveru 9, jsem 42 lvl...ten build DOPORUČUJI! :::)):: :radní:
 

DeletedUser

Guest
Skus porozmyslat... ale taktiku som mal s premiom vyse 250, skoro vzdy som sa trafil...uhybanie z bonusov oblecenenia stacilo ze som sa par krat uhol...
 

DeletedUser11309

Guest
Ahoj, dlouho jsem nehrál za nickoho jiného než za dobrodruha, tak bych chtěl znát vaše rady a nápovědy ohledně charakteru "voják". Jaký máte pro mě doporučení jestli střelné nebo chladné zbraně vystupování nebo taktika a kam strkat body schopností a atributy. Vše co vás napadne. Já budu jen rád. Díky :lovec:


Ahoj,já osobně hraji za vojáka a jsem spokojen. Úkoly mám hotové od 70tého lvlu a když od začátku začneš dávat schopnosti do:
Střílet,Přesnost,Uhýbání,Vystupování,Houževnatost a Reflexy,tak jsi neporazitelný jako já ;-)
Po tom úkolu na reskill přejdu na chladné zbraně abych nebyl jen u střelných... :-)

Pettrovič:střelec:
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,já osobně hraji za vojáka a jsem spokojen. Úkoly mám hotové od 70tého lvlu a když od začátku začneš dávat schopnosti do:
Střílet,Přesnost,Uhýbání,Vystupování,Houževnatost a Reflexy,tak jsi neporazitelný jako já ;-)
Po tom úkolu na reskill přejdu na chladné zbraně abych nebyl jen u střelných... :-)

Pettrovič:střelec:

Neporazitelný při takovém rozdělení schopností?? Tak to si troufám říct, že bych tě porazil. Dávat k těm schopnostem ještě odpory je pitomost. Buď odpory nebo uhýbání... Je lepší se na něco specializovat než mít body rozházené všudemožně.

// Po updatu nemá odpor cenu, proto bude vše směrovat do přesnosti a uhýbání, to bude zábava... Pak už je na zvážení jestli chlaďák nebo střelec.
Já doporučuju po splnění úkolů přejít na chlaďáka (víc HP), ale sám budu střelec :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9990

Guest

DeletedUser285

Guest
já preferuju, vzhledem k úkolům šou a otroci, střílet a vystupování
 

DeletedUser

Guest
Takže kam ste si to prehádzali?Ja rozmýšľam že to dám do uhýbania,presnosti,strieľania a atribúty do modrej ale tak stratím výhody vojaka :/
 
Nahoru