• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Voják-rady a vše kolem nich

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6123
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
potřebuji poradi,hledám nějaký dobrý build na vojáka-ale build na vystupování jsem dělal,(to sem byl na chladný) a hral jsem i na střílení
chtel bych nějaký na dobrý duely....dík za rady
 

DeletedUser

Guest
potřebuji poradi,hledám nějaký dobrý build na vojáka-ale build na vystupování jsem dělal,(to sem byl na chladný) a hral jsem i na střílení
chtel bych nějaký na dobrý duely....dík za rady

dávej si střídavě atributy do síly a charizma
body si dávej do síly úderu/střílet aspoň 40 bez bonusu, něco do vystupování
a když budeš mít přes 35 houževnatos, uhýbání a reflexy jen málokdy tě někdo zasáhne a když tě zasáhne málo ti ubere... :angel:
ten build od deliciuse je na tohle super :lovec::zásek: :klubun:

EDIT: já každej den jenom dueluju a nakonci dne nebo když mi prostě dojde energie mám pořád skoro plno zdraví.. =)
 

DeletedUser

Guest
mal som vojaka lvl 26 bol som celkom dobry duelant celkom lahke ulohi az na bojovnik cervenej ruki ja som ho nedl ani za 1 tyzden
 

DeletedUser

Guest
mal som vojaka lvl 26 bol som celkom dobry duelant celkom lahke ulohi az na bojovnik cervenej ruki ja som ho nedl ani za 1 tyzden

To promiň, ale v tom případě jsi nebyl celkem dobrý duelant, by jsi jen lehce naprůměrně duelově schopný pracovník, ale neber si to osboně. :angel:
Jinak za vojáka se dá hrát jakkoliv, ty bonusy se neztratí a do bojů o pevnosti se vám bonus ke zdraví hodí ať už jste jakýkoliv charakter... voják je nejuniverzálnější charakter, třeba na desítce bych chtěl být stavitel, ale charakter si ádm vojáka.
Jistě, charakter stavitele mi pomůže se stavěním, ale co mi nabídne až město dostavím?:mexikán:
 

DeletedUser

Guest
potřebuji poradi,hledám nějaký dobrý build na vojáka-ale build na vystupování jsem dělal,(to sem byl na chladný) a hral jsem i na střílení
chtel bych nějaký na dobrý duely....dík za rady

Atributy Zručnost(60%) a Pohyblivost(40%).
Schopnosti Střelba/Síla úderu,Přesnost,Uhýbání,Vystupování
 

DeletedUser

Guest
Atributy Zručnost(60%) a Pohyblivost(40%).
Schopnosti Střelba/Síla úderu,Přesnost,Uhýbání,Vystupování

Pohyblivosť a vojak ???
Načo mu to asi bude ? Uhýbanie + reflexy a nič iné .
Zručnosť beriem .

To radšej Zručnosť/Síla + Charisma - 50:50 .
 

DeletedUser

Guest
já hraju na S1 vojáka od začátku :) (85.lvl) - neřikám že jsem nějaký mistr ... ale

Když jsem dal hodně do Vystupování + Střílet + Přesnost + Zdraví; tak šel duel za duelem a za chvilka lvl up a banka plná.

Když jsem zkoušel VVT (Vše V Taktice) to byla paráda, já měl tehdy 60.lvl +, na mě chodili 80+ a oni odcházeli třeba i s mdlobou, při 1400Hp máte a 160 Taktiky (+ 50% = 240 Taktika) tak vás porazí pouze hovado s Reflexy / Houževnatost (podle zbraně), protože když máte tu taktiku, zdraví a cca 60 bodů v přesnost a 40 v uhýbání je tu ještě menší šance na zásah. Kdysi se na mě i skládali v partě např. 1 Duel = Mdloby, ale kam mám střílet / uhýbání ... Nepomohlo, 4v1 a já stále naživu, občas se mi stávali i dueli 8x zásah / 1 či vůbec žádný zásah ze strany protivníka. Takže mdloby x Plné Zdraví :)

Další možnost je udělat Chlaďáka (Zdraví, Houževnatost +), kde máte větší zdraví za Sílu a hodně Síly úderu, což by byl fajné build :) Dát cca 80 do Reflexů, když tak doplnit i Houževnatost na 80, a máte vystaráno že zásah do vás nebude vyšší jak 50, ovšem zase POZOR na taktikáře, on Vám sice dát zásah za 50, ale zase je šance, že vy se ani netrefíte a on vyhraje s 400 x 0 na HP :) [Podle skutečné události z vlastních zkušeností]

Pokud Vás duely nebaví, jako např. Teď, kdy jediné co bude budou pevnosti. Takže velká výhoda je, že Atributy máte dobře rozdělené, Charisma + Zručnost + popřípadě Pohyblivost. Tudíž vysoké Skrývat se, pár body vylepšíte Vytrvalost. Další body nesmí chybět v Přesnost (za zručnost, nejméně 80+) poté samozřejmě Vést, kde máte veliké + díky Charisma, takže stačí odebrat body ze střílet/ Síla uderu nebo Vystupování / Taktika a vše narvat do Vést.

Výsledek je 150+ Vést, 100 Přesnost, 50 Skrývat se / VYtrvalost :) což je ideální počet bodů na zásah.
Taktéž ještě Uhýbání kvůli úhybu na ránu, kde budete mít pár bodů za Pohyblivost + doplnít za 80 aspoň :)

Tak jsem dosáhl konce asi, neřikám že je to nejlepší taktika do světa, ale já se takhle propracoval až na tu 85.lvl :)

Pokud máte nějaké kritiky / otázky klidně do toho. Upravovat to nebudu, jsem hrdý na to jak jsem žil :D
 

DeletedUser

Guest
ja osobne bych ho nepouzival na duely je na nic.
moje rada:co nejrychleji se dostan na 60lvl a pak prehazej body
strilet nebo sila uderu:150 nejmin
houzevnatost,reflexy:70 nejmin
presnost:60 nejmin
vystupovani:35 staci pak muzes zvysit
uhybani:eek:kolo 40 zase muzes zvysovat podle toho koli bodu ti zbyde
a nejlepsi je si na to sehnat hernarduv mec:)

už s prvním řádkem musím nesouhlasit.. tento build je na duely super ;) jsem na 61. úrovni a dueluji jak divej.. mám pře 1000 životů a opravdu dueluji dokud mi zbyde ENERGIE protože za duel mi uberou tak 50 životů! někdy se ani netrefí a já jsem stále v pohodě.. o životy se vůbec nestarám.. taktika mi docela stoupá když za den dám i 15 duelů :angel: (dnešek)

doporučuji tento build vyskoušet ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja dávam body do Charisma vystupovanie a sila úderu :) a duelant som good :)
 

DeletedUser

Guest
no proste ta 5 postava takze i ukoly od ní

přesněji Wiliam Herson
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ale me nikdo ty ukoly nedává a to mám lvl 39


u henryho mám tyto ůkoly:
Jak pripadají svátky
zítřejší titulek
mstitel
 

DeletedUser

Guest
Voják je osobně můj nejoblíbenější charakter (pak je dobrodruh, pak stavitel a nejniz duelant). Dá se s nim dělat hafo věcí, ať už z něj chceš udělat výbornýho duelanta, bojovníka o pevnosti, nebo třeba jen obchodníka (ikdyž jako obchodník nevyužiješ prakticky ani jeden charakterový bonus).. Když se rozhodneš bejt dobrej duelant je dilema jestli chladný nebo střelný zbraně. Osobně mam radši střelný, ikdyž chladný jsou ze začátku lepší a ke konci taky (protože v pozdější části hry si ve hodně jednoduchym úkole můžeš získat hernandův meč a ten překonají už jen jiné zbraně se jménem..). Střelný jsou dobrý zhruba uprostřed hry, zvlášť tak na levlu 40 (kdy můžeš získat Belle Star's deringer a od lvlu 42 ho používat). Pokud budeš přes chladný atribut do síly, a schopnosti zhruba rovnoměrně do přesnosti, uhýbání, taktiky (někdo tě napadne vždy a byla by škoda nevyužívat svoje výhody), vystupování, pár bodíků do zdraví (opět abys víc využil svůj bonus) a pokud chceš (ikdyž takoví lidi nemam rád) můžeš se zaměřovat na houževnatost/reflexy..a pokud jdeš do střelnejch atribut do zručnosti a bodíky, do přesnosti, do střílet, uhýbání, vystupování, taktika, zdraví (tady již plnocenné) popř. reflexy/houževnatost. No a keď budeš přes pevnosti přesnost, vést, zdraví, uhýbání, vytrvalost/skrývat se. A jako obchodník je asi nejlepší charisma + vystupování/obchodování.
 

DeletedUser6989

Guest
Na arizoně jsem jen tak ze srandy udělal experiment s postavou.
Charakter:Voják
Atributy:rovnoměrně
Schopnosti:na novém lvl. bod do reflexů,houževnatosti a taktiky.
A teď to hlavní:asi od 10. úrovně na sebe vypisuji odměnu u šerifa.A výsledek ?
Každý den tak 3-5 ubráněných útoků (i od duelantů) a z nich asi 200$ a 200xp - a to vše mě nestojí ani trochu energie.
 

DeletedUser6123

Guest
Na arizoně jsem jen tak ze srandy udělal experiment s postavou.
Charakter:Voják
Atributy:rovnoměrně
Schopnosti:na novém lvl. bod do reflexů,houževnatosti a taktiky.
A teď to hlavní:asi od 10. úrovně na sebe vypisuji odměnu u šerifa.A výsledek ?
Každý den tak 3-5 ubráněných útoků (i od duelantů) a z nich asi 200$ a 200xp - a to vše mě nestojí ani trochu energie.

Tahle strategie je výborná, já sám ji často využívám. Na světě 7 jsem voják na střílet a vystupování, základní build na vojáčka, ale musím přiznat, že jsem 26 úroven a prohral jsme pouze dva duely. Dávám si lidí úplně v pohodě i s figarovou břitvou a pod. zbraněmi. Duely úplně v poho, ale asi začnu jít nauhýbání, protože útok mám dobrej ale obrana nic moc.
 
Nahoru