• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Čau, chtěl bych Vás poprosit o pomoc, při rozdělování schopností na vojáka.Hraju na Arizoně a chtěl bych být dobrý v duelech, ale abych obstál i při pevnosti.Dnes budu kupovat nějáké schopnosti, tak kdyby jste mi poradily, byl bych rád.
Jsem střeleckej
Zatím mám Přesnost 14
Střílet 14
Uhýbání 6 + 3
Vystupování 5 + 7
Tak kdyžtak poradit co dávat dál.Díky :bandita::hoj:
 

DeletedUser

Guest
Obojí najednou nejde...
Radil bych dávat všechno do zručnosti a střílet, řekněme do takových 50 bodů ve střelbě, bude se ti průběžně zvyšovat i přesnost, takže by jsi nemusel být v duelech zas tak snadná kořist... Ostatní schopnosti naženeš oblečením :)
Potom co nejdřív našetřit na Drahý plstěný klobouk, ten se ti bude hodit i při bitvách - přidá zdraví, přesnost, uhýbaní...
Na bitvy je potom dobrá hnědá kravata - přídá zdraví a vést...
 

DeletedUser

Guest
Obojí najednou nejde...

Ale jde :-)
Mé schopnosti na cz7,kde umím i duelovat,i bojovat o pevnosti.
Zdraví 14
Skrývat se 13(Zbytečné,musel jsem se předělat na splnění úkolu.
uhýbání 61
Zručnost 52
Přesnost 52
Střelba 150

Charisma 53
Taktika 69
Vystupování 150


V bitvě jsem schopen nashromáždit kolem 2390hp.(Mám PÚ char.bonus,bez něj by to bylo o 350méně.

Mám 90lvl
105 použitých atributů
299schopností
A žádný schopnostní bodík jsem si nekoupil.
P.S:Ze začátku jsem jel přes vystupko až do víry,následně přes střelbu do dostavníků a pak dával i do uhýbka a taktiky.
 

DeletedUser

Guest
Tak já to myslel spíš tak, že to nejde ze dne na den...
 

DeletedUser6120

Guest
Jestli chceš být dobrý v duelech i v pevnosti není nic jednoduší než:
- zdraví
- uhýbání
- přesnost
- charisma
 

DeletedUser9990

Guest
Jestli chceš být dobrý v duelech i v pevnosti není nic jednoduší než:
- zdraví
- uhýbání
- přesnost
- charisma


Bitev o pevnost se neúčastním,tak nemohu hodnotit,ale mezi duelantama s těmito schopnostmi/atributy rozhodně mezi nejlepší patřit nebude.
 

DeletedUser

Guest
Ale on píše že by chtěl být dobrý v obou věcech. Však je jasné že nemůže být dokolaný obou věcech.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru