• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Voják

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
c8198ac18a136a253ed1ab1c62da903258dac158.png

"Původně jsem měl přichystané pořádné úkoly, které by prověřily Vaši náturu, ale včera jsem se dozvěděl nemilé zprávy o útoku na pevnost Alamo drženou v rukou mého přítele, který tam padl. Přišlo mi několik žádostí o pomoc z jiných pevností a nejsem k nim lhostejný. Také se plánují útoky na již dobyté pevnosti, musíme jim pomoci... Kdo prokáže nejvíce odvahy a přinese potvrzené zprávy od velitelů bitev o nejvíce zabitých, tomu se bohatě odměním. Věřte, že nebudete litovat - teď se rozjeďte po okolí pomáhat, snad ještě není pozdě.."


"Psst, neotáčej se, musel bych Tě zabít, kdybys viděl moji tvář. Jmenuju se Clif a chtěl bych Ti dát radu. Nevím, jaké máš zkušenosti, ale z těch bitev se vrací tak málo živých.. Jsem si jistý, že za malou sumičku u šerifa na pár lidí vyhlásí odměny, duelanti je teď stíhají. Čím méně jich k pevnosti dorazí, tím větší šance na přežití. Zapřemýšlej nad tím, musím teď zmizet, tamhle jde zrovna šerif, nemám mi moc v lásce.."

Cíl: Dostat se mezi 15 nejlepších a poslat do kómatu co nejvíce soupeřů!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru