• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
no uz som toho precital dost o duelantoch ale este som nikde nenasiel niekoho nazory ze ktora zbran je lepsia pre duelanta.ci chladna alebo strelna zbran. aky je rozdiel medzi strelnou a chladnou? musi tam bit rozdiel. alebo nie?
 

DeletedUser

Guest
no uz som toho precital dost o duelantoch ale este som nikde nenasiel niekoho nazory ze ktora zbran je lepsia pre duelanta.ci chladna alebo strelna zbran. aky je rozdiel medzi strelnou a chladnou? musi tam bit rozdiel. alebo nie?

rozdil je akorat ve schopnosti zbrane kolik udela skod protivnikovi,je jedno ci mas strelnou nebo chladnou zbran,pak uz je to jen otazka jake mas schopnosti a jak je mas rozdeleny
 

DeletedUser

Guest
a je aj nieco take ze strelna zbran ma nejaky rozptyl a chladna nie??

u nekterych zbrani mas napsano co ti davaji+nejake schopnosti,ja mam treba ostry fleret a ten mi pridava +3 taktiky,nebo presna brokovnice + 1 houzevnatost,atd.,ale nejaky rozptil tu neni.proste je to rozliseno rozsahem poskozeni jednotlivich zbrani
 

DeletedUser

Guest
vojak je lepsi na chladnou duelant na strelnou rozdil mezi strelnou a chladnou je velky protoze kdyz budes davat vsechno do sila uderu ze zacatku budes mit dobre prace ale pak na nic zato kdyz budes mit hodne strilet tak tech praci tam je potom moc jit na pruzkum,pony-express,preprava munice,prodej zbrani indianum atd..
 

DeletedUser

Guest
mam taku otazocku.je nejaky rozdiel medzi banditou, pistolnikom a lovcom odmien?
vsetci su sice duelanti ale lysia sa od seba niecim. maju napriklad odlysne questy?
 

DeletedUser

Guest
Každý má jiný obrázek.
Úkoly a charakterové výhody mají stejné.
 

DeletedUser

Guest
vojak je lepsi na chladnou duelant na strelnou rozdil mezi strelnou a chladnou je velky protoze kdyz budes davat vsechno do sila uderu ze zacatku budes mit dobre prace ale pak na nic zato kdyz budes mit hodne strilet tak tech praci tam je potom moc jit na pruzkum,pony-express,preprava munice,prodej zbrani indianum atd..

Ty si myslíš že vojak je lepší s chladnou zbraňou ??? :lovec::lovec::lovec:
Zato že bude mať veľa HP ešte nieje najlepšííí .
A kto bude za ňho robiť charakterové questy ??
 

DeletedUser

Guest
Osobně na světě 9 hraji Vojáka založeného na Charizma-Vystupování, po 25. levelu Zručnost-Střílet... Už teď můžu skvělé práce, plním téměř všechny úkoly a poté budu mít skvělé práce :)
 

DeletedUser

Guest
tak sem si precetl vsechno a je tu mensi nesrovnalost;)
pisete ze vystupovani je k utoku a je to tam i napsane, ale primo u schopnosti je napsane ze zastrasite protivnika a snizuje to sanci ze vas zasahne, takze podle meho je to schopnost taky do obrany.. pokud ne mela by byt uz podle toho co je u ni napsane
 

DeletedUser

Guest
commanderx nespamuj!
kdyz si das duel mas tam vystupovani napsane pod slovem UTOK
a klidne si to zkus v duelu a uvidis
 

DeletedUser

Guest
commanderx nespamuj!
kdyz si das duel mas tam vystupovani napsane pod slovem UTOK
a klidne si to zkus v duelu a uvidis

1) on nespamuje.. jen píše svůj názor
a za druhý možná má pravdu!!

:klubun:

Edit by Darling: v jednom příspěvku spamoval - ten je smazaný
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je pravdepodobnejsi to v nastaveni duelu, protoze je to nastaveni duelu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru