• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Vojak nebo Duelant

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravim.Driv jsem hraval za delnika.(lv 20)
A ted zacinam jeste na jednom serveru a nevim koho si vybrat.Chtel bych Vojaka nebo duelanta.Kdo je lepsi,jake mate zkusenosti?
Popripade jake body schopnosti si u nich vylepsovat?
Vsem dekuji za rady
 

DeletedUser

Guest
no vojak ma tezsi ukoly(neco donaset),ale lepsi bonusy-ja sam ho doporucuji
 

DeletedUser

Guest
Bonusy se me u nej docela libi.Duelant by taky nemohl byt spatny.
Co by jsem si mel u toho vojaka vylepsovat?nejvic

EDIT:A jeste bych se zeptal jake zbrane jsou lepsi?na blizko nebo strelne
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no u duelanta asi strelne(klobouk,hrot,brokovnice) a u vojaka je to asi jedno,dostane ale cepici dava 11 sila uderu a naky pasti...
 

DeletedUser

Guest
aha.takze budu mit zbrane na blizko asi.a jake schopnosti si u toho na blizko vylepsovat?
 

DeletedUser

Guest
no procti si tohle forum je tu hodne buildu,(mne se liby ten na vystupovani)
 

DeletedUser

Guest
Já u vojáka se zkušenostmi dosti patlal... Zde máš jeden build na vojáka...

S duelantem je všechno lehčí, chce to jenom reflexy a střílet... pak si koupit nějaké oblečení +taktika a třeba +houževnatost... Oso bně doporučuji duelanta
 

DeletedUser

Guest
no pomoci buildu s vystupovani se nezaseknes,ja se na s4 sekl a pak sem az za dlouho moh indiany,a taky je vystupovani u sluzby v armade...
 

DeletedUser

Guest
Na vystupování je dost oblečení ( na nižší úrovně ) a pak když si už ten lvl nad 35 tak začni dávat do toho vystupování
 

DeletedUser

Guest
no ja na s6 daval do vystupovani dokud sem nemohl sirit viru,ted davam do zdravi a silu mam dost vysokou(bonusy 11 zluta kosile,17 mexicky satek a 11 cepice...)
 

DeletedUser

Guest
Moje taktika:

Pokud chceš být střelec (jedno jestli duelant,voják) tak dávej ze začátku všechny body do nástraha pastí.Asi na 10.ůrovni budeš mít nástrahu pastí kolem 40.►Lov krocanů,Lov bobrů atd.:.A střílet budeš mít na 10 takže by jsi dál měl vyelpšovat zručnost ale nedávat body do np. ale do střílet.Až budeš mít okolo 15.ůrovně střílet +-30.Tak začni duelovat.

Pokud chceš být "chladňák" tak dávej všechno do síly a do stavět.5.ůroveň►Pokládání kolejí.
Tímto se vypracuješ nejrychleji na 10ůroveň.Zase všehno do stavění a sežeň si šedý motýlek.11ůroveň►stavba telegrafních sloupů.Tímto se naexpi tak na 15 a potom můžeš zase začít dávat do Síla ůderu.:loool:
 

DeletedUser

Guest
Jednoznačně vojáka. Duelant je naprosto na nic, pokud nějaký update nepřidá opravdové bonusy do duelů a ne takový cochcárny co má. Zatím je to ten nepříšernější charakter. Ale za to je to zase hardcore hrát za out charatker:smoker:
 

DeletedUser

Guest
Dobrá volba, určitě neprohloupíš a určitě budeš mít víc klidu na práce.
Pro zajímavost. Regnul jsem se na EN10 a schválně jsem se díval, co si lidé berou za charakter. Podle svého rychlého empirického průzkumu bych řekl, že tak 75% si jich vzalo vojáka. Dobrodruhů tam je pomálu a duelantů minimum.
 

DeletedUser

Guest
já zrovna začínám na světě 5. budu voják a asi pojedu na vystupování. ale chci se zeptat, je nějaká lepší volba než vystupování? díval jsem se totiž na weststats a ze začátku tam moc dobrých prací není...:cool1:
 

DeletedUser

Guest
Nemysli na začátek, ten vždycky překonáš pomocí předmětů. Mysli hlavně na ty vysoké práce.
 

DeletedUser

Guest
Pokud mohu přidat svůj osobní pohled tak postava nebo charakterová skupina duelant je nejhorší ze všech ve hře. Vím, že řada lidí bude oponovat, ale je to můj názor. Chtěla by trošku vylepšit, protože je to celkem trápení někdy tento charakter hrát co se prácí a zisku týče.
Pokud bych měl volit mezi vojákem a duelantem jasně bych dal vojáka. Uděláš z něj dobře duelující postavu a má i dobrou charakterovou skupinu úkolů. Peníze a práce taky jsou v celku v pohodě. Postupů jak tento charakter hrát je zde na fóru hodně a pár je jich hodně dobrých. Stačí pohledat.
Vždy než začneš hrát nebo si zvolíš charakter taky si zvol zbraň jestli střelnou nebo chladnou a pak podle toho uvažuj jak se dále hrou prokousávat a do čeho body dávat a co si kupovat na sebe a vlastně i jak směřovat dotazy na fóru. Člověk co má od začátku celkem nějakou představu a nebojí se zeptat rozehraje hru určitě lépe než divočák co do toho vletí a pak neví co se kde pokazilo.
 

DeletedUser

Guest
Pokud mohu přidat svůj osobní pohled tak postava nebo charakterová skupina duelant je nejhorší ze všech ve hře. Vím, že řada lidí bude oponovat, ale je to můj názor. Chtěla by trošku vylepšit, protože je to celkem trápení někdy tento charakter hrát co se prácí a zisku týče.
Pokud bych měl volit mezi vojákem a duelantem jasně bych dal vojáka. Uděláš z něj dobře duelující postavu a má i dobrou charakterovou skupinu úkolů. Peníze a práce taky jsou v celku v pohodě. Postupů jak tento charakter hrát je zde na fóru hodně a pár je jich hodně dobrých. Stačí pohledat.
Vždy než začneš hrát nebo si zvolíš charakter taky si zvol zbraň jestli střelnou nebo chladnou a pak podle toho uvažuj jak se dále hrou prokousávat a do čeho body dávat a co si kupovat na sebe a vlastně i jak směřovat dotazy na fóru. Člověk co má od začátku celkem nějakou představu a nebojí se zeptat rozehraje hru určitě lépe než divočák co do toho vletí a pak neví co se kde pokazilo.

jasna pravda.... :) ale doporucim ti STRELNE zbrane!! protoze z chladnymi nemas skoro zadnou sanci zplnit charakterove ukoly :(

já zrovna začínám na světě 5. budu voják a asi pojedu na vystupování. ale chci se zeptat, je nějaká lepší volba než vystupování? díval jsem se totiž na weststats a ze začátku tam moc dobrých prací není...:cool1:

dobre schopnosti: vetsinou se hraje na: vystupovani, nastraha pasti, stavet, houzevnatost, obchodovani, skryvat se, vest, dobre sou i jizda na koni nebo sila uderu....
(neni to jako podle cetnosti kolik lidi za to hraje.... je to nahodne....)

EDIT: sry za doublepost....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud mohu přidat svůj osobní pohled tak postava nebo charakterová skupina duelant je nejhorší ze všech ve hře. Vím, že řada lidí bude oponovat, ale je to můj názor. Chtěla by trošku vylepšit, protože je to celkem trápení někdy tento charakter hrát co se prácí a zisku týče.

Myslím, že každý, kdo westu trochu rozumí, s tebou bude souhlasit. Já tedy souhlasím na 300%, protože duelant jako kdyby žádné výhody neměl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud mohu přidat svůj osobní pohled tak postava nebo charakterová skupina duelant je nejhorší ze všech ve hře. Vím, že řada lidí bude oponovat, ale je to můj názor. Chtěla by trošku vylepšit, protože je to celkem trápení někdy tento charakter hrát co se prácí a zisku týče.

Hmm, na S6 jsem hrával za duelanta, začal sem nějaký čas po zrušení blokace S5xS6, čili nějakou dobu po startu světa. Tuším že jsem se dostal do TOP100, v duelech to taky nebylo nějak špatné, ale moc sem nedueloval. Charakterové úkoly jsem udělal myslím všechny, sice až po zakoupení indiánského setu, ale měl jsem dost prací na peníze - stříbro, žoldák, mastičkář a na XP armádu, medvědy...

Kdysi se na betě spekulovalo něco o charakterových výhodách pro boje o pevnosti, kde měl mít duelant poměrně silnou vlastnost, čili pokud u hry nějaký ten čas ještě vydržíte... :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru