• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vojak nebo Duelant

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Pokud mohu přidat svůj osobní pohled tak postava nebo charakterová skupina duelant je nejhorší ze všech ve hře. Vím, že řada lidí bude oponovat, ale je to můj názor. Chtěla by trošku vylepšit, protože je to celkem trápení někdy tento charakter hrát co se prácí a zisku týče.

Nevím proč přesně mám spojeného duelanta se střelnými zbraněmi a vojáka s chladnými.
Možná v tom nějaká logika bude a zároveň mi přišlo, že pomocí střílet a vhodných setů se dá dopracovat k výhodnějším pracem než je tomu u vojáka se silou úderu.... ale pravda, za vojáka jsem vlastně nikdy hrát nezkoušel...
 

DeletedUser

Guest
Asi se ti vkrádá spojení "kavalerista a šavle kavalerie" :loool:
 

DeletedUser

Guest
Voják je nejlepší charakter!! Doporučuju ho!
Co se týče ůkolů tak si užiješ!!
 

DeletedUser

Guest
Jak uz naznacil zuzupd budou duelanti mit (casem?) velmi zajimavou vyhodu pri bojich o pevnost. Zejmena pokud si clovek vsimne, ze nejvice expu z boje je za uspani nepritele (ktere se neda "momentalne" moc ovlivnit).
Stejne tak budou na tom vyrazne lepe vojaci na blizko, nez strelci. (strelci by si museli investovat extra body do zivota, aby vyuzili chystany bonus). Na druhou stranu maji vojaci na blizko (rekl bych) problem s pracema na vysokem levelu a nemaji moc sance dohrabat se na sluzbu v armade (takze char. ukoly az nekde kolem lvl 90? pokud vubec)
 

DeletedUser6123

Guest
Na s7 jsem začal odznova a asi půjdu za duelant Nejdříve dává vše do vystupování a pak do střílet a manuálních zruřnosti.Zkoušel jsem to i za vojáka ale nešlo mi to.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zacal jsem ted na svete 7 a porad se rozhoduji mezi duelantem a vojakem pls poradte za koho je to lepsi dikec
 

DeletedUser

Guest
Hm, já doporučuju vojáka. Jel jsem na Deliciusův build s chladnou zbraní.

Svět 7, 34. úroveň.

Na peníze mám nejlepší práce mýtit les (62%) a těžení stříbra (76%)
Na zkušenosti šíření víry (61%)
Na štěstí obchodování s indiány (63%)

Díky penězům a štěstí mám na duely asi nejlepší oblečení - Drahý žaket, Černý plátěný klobouk, Mexický šátek, Sandály, Osel, Tequila, Fleret.
Co se úkolů týče. Teď zrovna mám otevřené 4 úkoly -Bob (Stavba mostu), Lov (Lov kojotů), Divoké koně (John je hladový) a ještě jeden úkol.
 

DeletedUser

Guest
Duelant má zajímavější charakterové bonusy (ale je v podstatě odsouzen pouze duelovat), na druhou stranu i voják není zazděn s char. bonusy. Charakterový bonus na taktiku, a když má postava třeba 50 v taktice i s equipem, tak tahle obrana stojí za řeč (pokud je doprovázena dalšími schopnostmi na vyšších číslech)

Další výhodou vojáka je možnost používat zbraně o 3 úrovně dříve než duelant to je ze začátku vysoká výhoda, do doby než duelant dosáhne takové úrovně, že je vše vyrovnané.

Upřednostňuji vojáka.
 

DeletedUser9319

Guest
Zdravim.Driv jsem hraval za delnika.(lv 20)
A ted zacinam jeste na jednom serveru a nevim koho si vybrat.Chtel bych Vojaka nebo duelanta.Kdo je lepsi,jake mate zkusenosti?
Popripade jake body schopnosti si u nich vylepsovat?
Vsem dekuji za rady

Ahoj já sám mám hodně zkušeností s vojákem akorát tam má fakt hodně těžký ukoly ale jestli nechceš dělat ukoly tak ti ho doporučuji ... :lovec: já osobně bych řekl že je lepší než duelant ale nevím co ostatní ...
 

DeletedUser

Guest
Ahoj já sám mám hodně zkušeností s vojákem akorát tam má fakt hodně těžký ukoly ale jestli nechceš dělat ukoly tak ti ho doporučuji ... :lovec: já osobně bych řekl že je lepší než duelant ale nevím co ostatní ...

S tebou souhlasím ale k těm úkolům sice je má těžký ale druhý nejlepší vem si třeba trumpeta ale musím uznat že některý jsou blbí třeba thomas a chivingatova farma.
 

DeletedUser9319

Guest
S tebou souhlasím ale k těm úkolům sice je má těžký ale druhý nejlepší vem si třeba trumpeta ale musím uznat že některý jsou blbí třeba thomas a chivingatova farma.

jo to jo ale třeba pro ty hráče jak nemají moc peněz je těžká aji jak máš doníst ty 2brokovnive a 5obušků ...
 

DeletedUser

Guest
nejtežši je v těch úkolech asi prodej zbrani indianum a sloužit v armadě...ukoly jsem dodělal asi na 53 urovni...a to po mne na te 53 chtel abych mel 47...takze pro chladaka je asi nulova sance na dodelani ukolu tak do cca 70 levlu..ikdyz si koupí hadry....pokud dáváte do střílet tak to je okolo tý 55..doporučuji mastičkářskou soupravu....
 

DeletedUser

Guest
nejtežši je v těch úkolech asi prodej zbrani indianum a sloužit v armadě...ukoly jsem dodělal asi na 53 urovni...a to po mne na te 53 chtel abych mel 47...takze pro chladaka je asi nulova sance na dodelani ukolu tak do cca 70 levlu..ikdyz si koupí hadry....pokud dáváte do střílet tak to je okolo tý 55..doporučuji mastičkářskou soupravu....

No hodí se můj build alá mortelueo doporučuju.
 

DeletedUser10248

Guest
duelanta vrele doporucuji ja mela s duelantem lvl 35 za chvili (2mesice) normalne jsem duelovala s duelovkou vysokou a nikdo na me neutocil
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru