• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Volný pokec o Dračím Doupěti The West

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12516
  • Vytvořeno

DeletedUser12516

Guest
Ano, opravdu mě to mrzí ale časově to nedávám... /// Systém mám rozpracovaný, ale teď už to více jak týden stojí... :/ Prostě na to absolutně nemám čas poslední dobu... :(
 
Tak Dawe předlož co už máš a zapracujem na tom my ostatní...

Stačí doplnit povolání, opatřit to vohodnými dovednostmi a máme hotovo...
 

DeletedUser12516

Guest
Krosno, děkuji ti za podporu... :)
McBracey, tobě též děkuji za nabídku, ale nebude potřeba... Já začnu s tím co mám... Do konce tohoto týdne, bych rád spustil už hru... Dnes se vrhnu na všechny postavy a zítra večer to zamknu... Hráče kteří chtějí hrát v již upraveném příběhu poprosím, aby jste tedy dali své návrhy do diskuze zde: http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=26955 a jestli že nevíte o co jde, tak zde je příběh, který už jsem před nějakou dobou vkládal... :) http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=26952 Každopádně do diskuze nebo mě PM klidně pošlete návrhy profesí které by jste sami uvítali ve hře a k tomu i třeba schopnosti... :) Nějaké mám ale pevně věřím že by se to mohlo rozšířit... :)
 
No tak jak je to. Nechceš pomoct, ale žádáš o "návrhy" na možné profese. To je jednak základ společně s přiřazemýni dovednostmi a taky ta největší položka. Tak to sem dej a dopráskáme zbytek, tak aby jsme pokryli aktivitu, které se budemem věnovat.
 

DeletedUser2814

Guest
No, naposledy tu byl před třemi dny a to jenom na chvíli. Možná má nějaké osobní problémy, nebo školu, ono je to v tuhle dobu asi brutální, já sám to vím (za 1 měsíc 5 závěrečných písemek, fujtajbl :D)
 

Deleted User - 31870

Guest
David má nahlášenou nepřítomnost ze studijních důvodů. Klidně si může někdo zkusit jedno kolo vést sám a pokud se mu to bude dařit, rádi odměníme. :)
 

DeletedUser12516

Guest
Omlouvám se, fakt to nestíhám... Darling to navrhla dobře, jestli má někdo zájem a chuť, může si vytvořit svůj příběh a začít vyprávět v něm. Já to nestíhám kvůli škole a práci a poslední týden či dva jsem pořádně nebyl ani na Westu... Má li někdo zájem o vlastní příběh, napište mi PM váš kontakt třeba na Skype nebo se můžeme domluvit i zde na fóru a já vám zařídím místnost.

Bohužel ale příběh který mám připravený a se kterým mi pomohl McBracey momentálně nerozjedu, už jenom kvůli tomu, že nechci aby upadl do temnoty, když by se náhodou stalo, že nebudu online... Každopádně ve volném čase když už nemám nic na práci tak si na něj vzpomenu a pracuji na dalším rozšíření...

Opravdu se omlouvám, nečekal jsem že se to tak rozjede a já nebudu stíhat...
 

DeletedUser

Guest
Já jsem se toho ujal, napíšu ještě daweovi jak si to představuji a od vás bych potřeboval vědět, kdo jde hrát. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Kdo hraje ? Je přihlášený, ne ? I s povídkou. Jen se nám to trochu zaseklo. :)
 

DeletedUser2814

Guest
Pokud bychom chtěli začít tak, jak dawe chtěl, tak by to chtělo, aby tomu zbytku lidí, kterým ještě nedošly inštrukce, tak aby to došlo, protože já například vůbec nevím, jak jsem se do té opery dostal a jak jsem se s vámi setkal.
Pokud se tedy pojede tak, jak to bylo, tak prosím o inštrukce a pokud ne a pojede se něco nového a tohle se nechá jako záložní plán, tak jsem připraven (i pro každou špatnost :D)
 

DeletedUser

Guest
Ne, pojede si jiný příběh, až bude mít dawe čas a příběh bude dohraný, vrhneme se na ten naplánovaný. Zatím jsem ještě nedostal odpověď, tak chvíli strpení :).
 

DeletedUser9371

Guest
Tak nevím, jsem z toho zmatený. Každý, kdo se přihlásil k této akci, vytvořil vlastními slovy text příběhu.
Každá postava příběhu někde "zůstala" trčet a čeká, co bude dál. Všechny příběhy jsem četl a nechtěl bych být v roli porotce, protože se mi líbí a to taky všechny.
Jak se tady už psalo, musí se toho někdo chytit. Moderátoři nám umožní, pokračovat dál a tím spojit všechny postavy do hlavy smyslného příběhu (hry).
Je škoda, že to zamrzlo. Opravdu výborný nápad a pro mě ? Milovníka Foglara a Divokého západu od dětství skvělá zábava, na kterou si vždy čas udělám s partou fajn hráčů, bez rozdílu věku, jako jste Vy.
 
;Jak to tak vidím, počkám si až příběh rozjede sám Dawe, stejně dřív k ničemu nedojde. Teda pokud se bude vůbec něco dít...
 
DrD West +

Drazí dobrodruzi, kamarádi ve zbrani...


Po mnoha přípravách a chystání výpravy, nám tato naše věc zabloudila do slepé uličky. V důsledku odchodu moderátora a zakladatele hry, ztroskotalo celé dobrodružství ještě před jeho započetím. Zřejmě se už nikdo na post PJ´ nepříhlásí a celá akce bude zrušena a zapoměna. Naše postavy a jejich naplnění bylo zmařeno, cesty osudu se nenaplní a historie bude ochuzena. Avšak jak říká klasik; co bylo předesláno lze drasticky omezit, ale nikde ne vymazat! Linie času a historie, si vždy svou skulinku najde i v případě nespečetěných příběhů...

Na památku našeho odhodlání, sepíši příběh (povídku) s tématikou našeho prvního nenačetého dobrodružství.
 

DeletedUser7239

Guest
No možná, že by i zájem byl... jen mít představu jak to rozjet. lol Ve hře The Westu to mám jednodušší... vyberu si postavu a hraji podle toho, co mi hra umožňuje. Tady by to bylo jaksi naslepo... a vůbec... pročetl jsem si celý pokec a vlastně vůbec jsem nepochopil s jakými postavami chcete hrát (jen McBracey s Krosnou33, že chtějí těžit ropu lol ). :indián: Já bych mohl třeba za sebe napsat, že jsem indián z Dakoty Slepý orel (tak hraji i na servru) a chlastám whiskey, protože nic jinýho neumím. :D Tedy kromě toho se ještě modlím ke svému Manituovi. :angel: Jenže jak jsem zjistil je těžké pro některé mé nápady přijmout. :( No... zkouším textové RPG na svém blogu jenže je tam někde chyba v odkazech, nevím kde... nechce mně to odkazovat správně. Můžete se zkusit... mrknout. Je to začátek mé hry o hledání pokladu. Bohužel mi odkazy správně nefungují. :( A nezná někdo náhodou program "Fantasy Gamebook Engine" ? Ten by by byl dost dobrý pro rozjetí takové hry. Tedy pokud jsem nešlápl trochu vedle. :)
 
Nahoru