• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vpád zuzupda do sekty Lynxovcov

DeletedUser132

Guest
Bolo nebolo dávno tomu že existovala sekta Lynxovcov. Bola to sekta ľudí uznávajúca LynXa ako najvyššieho a najmúdrejšieho. A od založenia tejto sekty LynX stúpal v Hiearchiju božstva. Co však stojí za LynXovov slávou? Ano je to jeho sekta. Ktorý moderátor sa môže pýšiť takýmto fanklubom?

Pred posledními Vianocami sa zišla celá sekta. Ja jej šéfka dana1,som viedla dlhé kázanie. Celé sa to odohrávalo v podzemí. Tesne pred koncom kázania niekto zaklopal na dvere. Všetci udivení poslucháči sa otočili ku dverám.,,Uctievaš LynXa vojdi, je odomnknuté" povedala som. Z druhej strany dverí sa ozvalo bojovné skučanie. ,,Tak vy nás dovnútra nepustíte?" Tak sa začali ozývať nejaké výstreli.Povedala som: ,, Bratia a sestri,nastali tažké chvíle,chcú rozbiť našu sektu, ale my sa nedáme, budeme si stáť za svojim presvedčením." Do dverí sa oprel strom. A znovu a znovu. Ale dvere boli pevné a nie a nie povolit. Až teraz som si prehliadla útočníkov. V čele stál DrLizard a za ním další nemenovaní. Vzadu som zahliadla tvár Crowaxa.Zavelila som:Bratia a sestri do zbraní. Niekoľko členov ma poslúchlo a zaskupili sme sa chrbtom k sebe. Ostatní však zahodili zbrane a pokľakli k zemi. Zo zadu sa ozval mužský hlas: ,,Zatknite ich."Až na to som jeho hlas nikdy pred tím nepočula, bolo mi jasné, že ide o zuzupda. Do miestnosti vtrhlo komando z puškami a začalo zbabelo strielať po nás,ktorých sme mali len dýki. Strielať na ľudí bez palných zbraní, to je predsa nefer.Naraz som zahliadla Crowaxa. Mal obrovskou pušku a mieril na nás. Potom z nej vyletela sieť z ocelových lán. Zavelila som: ,,Rýchlo musíte uhnúť!" Celá skupina sa pohla asi o sedem metrov. Bohužiaľ sme si vybrali zlú stranu a sieť nás čisto trafila. Sama som zostala von zo siete. Videla som, že ku mne niečo veľkou rychlosťou letí. Mierilo mi to priamo do čela. Rýchlo som si uvevedomila:Zabijú ma, to je koniec. Umriem s LynXovým menom na perách. ,,LynX," zakričala som a potom sa ma zmocnila temnota. Posledné co som si pamätala bola dlažbová kostka, ktorá ma trafila priamo do čela.

Ked som sa prebudila, bola som zviazaná v dosť zlej polohe. Ruky som mala priviazané ku kotníkom.Rukami som rozviazala uzoľ,ktorý bol dole medzi mojimi kotníkami a celá bolesť povolila.Rozpozerala som sa okolo.Bola som zavretá v cele.Začala mnou prekypovať hrôza,bola som sama v cele.Co ked sú tu myši.Ano tam sa niečo hýbe.,,Fúj nelez ku mne“zahulákala som.Myš sa postavila na zadné a povedala:,,Co blbneš dana,prečo by som sa k tebe ako člen sekty nemal približovať?“Spýtala som sa:,,Od kedy sú myši členami sekty Lynxovcov?“,,Trúba,ja som človek.“,,Aha“začala som až teraz chápať.,,A prečo si hore nohami?“,,To bude asi tým že si hlavou dole ty.“Aha,hovorila som si že ležím v dosť zlej polohe A tiež myši nelezú po strope.Okolo boli všetci členovia sekty ktorý sa zo mnou bránili v katakombách.Tích,ktorý zdrhli som nikde nevidela.Naraz sa otvorili dvere.Stál v nich strážnik.,,Pod zo mnou“riekol a ukázal na jedného z členou.Po pol hodine sa tento člen vrátil a klepal sa ako osika.,,Chcú aby som sa zriekol LynXa a uznal zuzupda za svojho boha a že vraj ma potom pustia.“Takto odviedli 40 členov mojej skupiny.Niektorý sa však nevrátili.,,Tí sa asi zriekli,zradcovia.“komentovala som to s niektorými.Potom bol rad na mne.Vyviedli ma do najvyšších poschodí hradu.Tam som uvidela zuzupda sediaceho na trone.Ten DrLizard ho ovieval veľkým vejárom.Chcela som sa na neho vrhnúť ale stráže ma zardžali.Zuzu prehovoril:,,Vzadaj sa LynXa a uznaj ma za svojho právoplatného vládcu,tí múdrejší to už urobili.“Ukázal okolo seba.Naši členovia mu robili sluhov.Jeden mu zašíval nohavice,iný mu robil podložku pod nohy tak,že si kľakol pred tron a on si na neho položil nohy,niektorý varili iný stáli v brnení ako jeho ochranka.,,Takto hlboko ste klesli?“zakričala som na nich.Len pokrčili ramenami a pracovali dalej.,,Nikdy sa LynXa nevzdám.“Vráťte ju do cely,ona za pár desiatok rokov zmekne.S pochmúrnimi myšlienkami som sa vrátila do cely.Tam sme preberali naše šance.Prevládal hlas,nech sa vzdáme,ale ja som to nechcela dopustiť.Nie.My ho uznáme za vládcu,ale len na oko a dalej budeme uctievať LynXa.Všetci z nadšením súhlasili.Trvalo to dlho,kým sa sekta konečne očistila od nepravých veriacich,tí odišli.
Sekta LynXovcov je späť!

P.S zuzupd sekta LynXovcov si ťa podá.:)

Túto rozprávku sme prevzali a trošičku upravili made in Sekta Linteovcov.www.divoke-kmeny.cz
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser132

Guest
Dakujem vám obidvom za milé,pekné :ehm: a dalej už nebudem spamovať.

A dúfam že si si zuzupd prečítal a zapamätal to P.S v predposlednom riadku.:)
Edit:Ja sa Cleon červenám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pěkný příběh, ale já jsem nezradil LynXe, já ho uctívám dál :). Už se těším na další příběh ty naše spisovatelko;).
 

DeletedUser2910

Guest
Ten,kto verí v pravdu a je o nej presvedčený,tak bude vyslyšaný a odmenený.Potrebuje však trpezlivosť.
Píš stále a neprestávaj,ide ti to krásne.:cool2:
LynX je večný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nádherný příběh...donutil mě se přidat do sekty LynXovcou :)
 
Nahoru