• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vražda starce a dalších......

DeletedUser

Guest
Čekal marně,měli tu být už v osm a už je půlnoc.Tak si šel lehnout,hned jak si lehl zazvonil telefon."Kdo je?"zeptal se stařec.Muž odpověděl"Já jsem měl dorazit a nedorazil jsem"."A proč jste nedorazil?"zeptal se stařec.Muž ani nestihl odpovědět a náhle se spojení přerušilo.Stařec si poté ihned sedl a přemýšlel proč bylo spojení přerušeno_Ovšem jeho dumání přerušil tlukot do dveří,stařec otevřel a v tu ránu byl mrtev.

Napište do komentářů : zda se vám to líbilo
jestli chcete pokračování
výhrady



PS:Neměl jsem co dělat tak jsem si vymyslel takový malý příběh.....::)
1.Kapitola-Vražda starce
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
2.Kapitola-Vrah v domě

Vrah vešel do starcova domu a vyndal nůž kterým starce zabodl do hrudi.Nůž byl celý od krve a proto si vrah zamazal svůj černý kabát.Najednou nevěděl jestli ho má někam odhodit nebo si ho vzít domů.Chytl se za svou špičatou bradu a chvíli o tom přemýšel.
Až po půl hodině se rozhodl,že ho zahodí.Tak vyšel ven z domu a náhle tam přišel muž
na kterého stařec čekal.Jmenoval se Will Jameson.Hned jak Will viděl že tamten muž má v ruce krvavý nůž začal utíkat.Vrah naopak začal Willa honit.Až nakonec vrah Willa dohonil.
Rychle mu vbodl nůž do srdce a hned utíkal do svěho předem připraveného auta.A ujel.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
3.kapitola-inspektorův výslech

Inspektor David Smith vystoupil z auta a musel šlapat pěšky,protože starcův dům byl vzdálen od nejbližší silnice asi půl kilometru.Konečně inspektor dorazil k mrtvému starci,kde už stál muž,který starce našel.Jmenoval se Thomas Barry a pracoval v blízkém městečku Riverside,kde dělá učitele."Nehýbal jste s něčím?"zeptal se inspektor."Ne"odpovídal ještě s vystrašeným hlasem."Neviděl jste někde nějaký phozený nůž?"zeptal se jasným hlasem inspektor Smith."Ne"odpověděl tiše Thomas."Děkuji to mi stačilo"ukončil rozhovor David."Teď z něj toho asi moc nedostanu"mumlal si pro sebe inspektor.Tak tělo odvezli lékaři na pitevnu a inspektor šel obhlídnout okolí......
 

DeletedUser

Guest
4.kapitola-nález druhého těla

Konečně si sedl po dlouhé obhlídce lesu.Rozbalil si housku pečlivě zabalenou v ubrousku a začal ji jíst.Hned poté co ji dojedl,začal se zvedat.Jen vstal uviděl již zaschlou krev a hned se podíval jestli tam neleží někdo mrtvý.A ležel,byl bodnutý do srdce,kde ještě stále byl zabodlý nůž,kterým vrah dotyčného muže zabil.Komisař hned vzal do ruky telefon a zavolal záchranku a své přátelé u první mrtvoly.Radši na nic nešahal kdyby tu byly nějaké otisky a čekal na záchranku a své přátelé od policie.....
 
Nahoru