• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vtipná bublina 15.11. - 28.11. uzavřeno

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Django-Unchained-Ranch.jpg


Vtipná bublina 15.11. - 28.11.
 

DeletedUser16057

Guest
Dnes je tak hezky, až jsem se rozhodl nést koně na zádech. Neboj se, ty se nudit taky nebudeš a budeš mě tlačit hezky rovně.
 

DeletedUser7239

Guest
Nemyslím si, že to sedlo někdo koupí. Dneska frčí raketové želvy. :P
 
Můj milý Django,
vidíš jak jsme slavní? Už čtyři měsíce po premiéře našeho filmu podle nás namalovali sadu Doce a Freemanovu sadu. Jen mého koně zapomněli pojmenovat Fritz.
 

DeletedUser

Guest
K čertu, přijdu si jako zloděj. No aby ne, viděl jsi už někde černocha se sedlem? :bandita:
 

DeletedUser16969

Guest
Tři sady mám sbalený a valíme na mistrovství :beer:
 

DeletedUser11669

Guest
dr. Schultz: Konečně máš na sobě pořádné oblečení, s tou modrou maškarou nám posledně v salónu nalili jen curacao.
Django: Hmmm, tak dnes to bude zelená :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17865

Guest
Myslíte,že jsme v tomhle přestrojení a se sedlem na zádech,dost nenápadný?
 

DeletedUser16163

Guest
Já Ti řikal, že když ty koně sežerem, tak budeme muset jít pěšky.
 

DeletedUser18530

Guest
Dr.Schultz:Tak,doufám že jsi spokojený,musel jsem prodat moje zbraně Pintera kvůli tomu pitomému sedlu Stavitele!

Django:Ale no,ještě někde střelíme ten tvůj vohoz Pintera a možná budeme mít i na kobylu Stavitele a ty se můžeš vrhnout na stavění kostela o kterém tak sníš místo plašení ptáků cos dělal doted s tou sadou Pintera!
 

DeletedUser17809

Guest
Tak jsme holt vyhráli v tombole jen sedla, no, já za to nemůžu. Koně si musíme šlohnout.
 

DeletedUser

Guest
Výhercem se stává:
Pr0ph3T

K čertu, přijdu si jako zloděj. No aby ne, viděl jsi už někde černocha se sedlem?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru