• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

VYHLÁŠENÍ BITEV

Zdravím,velice rád bych se dověděl jak je možné aby docházelo k vyhlášení BITEV v jednom dni na jednom světě ve více počtech.
Již se to dělo a vyhlašoval jakýsi abe888,ale předpokládám,že to byl multi se zneužitím a pokud ne pak o to hůře :(

Takže na den neděle 24.1 v rozmezí 10.25 - 10.44 jakýsi Lušulín vyhlásí 6 bitev (prozatím,ten abe zvládl více :D ) Hráč má lv 4 je ve městě s 5ti obyvately o lv 96;21;15 + 2x 4 ( abe..888 a Lušulín )
Podle wiki je cena pevností dle velikosti a počtu vyhlášení - takže máme vyhlášeno 2x velká 3x střední a 1x malá
Takže pokud se nepletu jsou platby 1 pevnost =5000 + 2 pevnost 3000 + 3 pevnost 20000 + 4 pevnost 80000 + 5 pevnost 80000 + 6 pevnost 320.000 (vypočteno dle wiki)

Náklady na vyhlášení bitvy
Malá pevnost: 1500$
Střední pevnost: 5000$
Velká pevnost: 10000$
Náklady se zvyšují s počtem vyhlášených bitev. Cena je ovlivňována počtem bitev vyhlášených za poslední 2 hodiny v rámci celého světa. Druhá vyhlášená bitva stojí 2x víc, třetí 4x víc, čtvrtá 8x víc atd.

Tedy dotyčný z města výše popsaného utratí 508.000 $ kdy ve městě se 44 obyvately máme podstatně méně v obratu :(
Za další Bitvu může vyhlásit člen jakéhokoli města, pokud má ovšem pravomoce zakladatele či radního daného města. Takže na městě mají 2 klobouky a to jmenovaný "kopálista" a lv 15
Takže mi laskavě vysvětlete jak toto je možné uskutečnit... :O
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11928

Guest
Nespojuj mě s tím retardovaným šaškem co si dělá multaky s mým jménem a dělá bordel. Dekuji ti..
To že se tak děje už třetím týdnem opět není můj problém, tohle má řešit support...
 

DeletedUser11928

Guest
A řešení těch multaku je jednoduché... Blokovat tor endpointy či požadovat verifikaci pomocí SMS pro registraci... Nicméně jako návrh sólo se mi to psát nechce, bo vím, že to mají Němci na párku.
 
Představa jak týpci, co za 10 let neumí (mimo jiné) opravit antiflood systém, dělají dvoufaktorovej auth (nedejbože nějaký komplexnější řešení) je fakt vtipná. :D Vzhledem k tomu, že TW je napsanej v php a bezpečnost php knihoven je kapitola sama o sobě, tak to snad radši, ať jsou mulťáci.
 
Abe888 není multiucet, jsem to já. A já tě poprosil, aby jsi mě s tímto nespojoval. Je to pro tebe těžké přijmout?
Již se to dělo a vyhlašoval jakýsi abe888,ale předpokládám,že to byl multi se zneužitím - rozebereme větu ;)

Již se to dělo - ano a tehdy to dělal právě jakýsi abe (viz: vyhlašoval jakýsi abe888)
ale předpokládám - tedy si myslím!!!
že to byl multi se zneužitím - tedy vytvořený multi se zneužitím nicku!!!

Pokud bych si myslel že to jsi ty napíšu to rovnou!!!
Tedy pokud to bereš osobně,ne nejde o tebe!!!
 

Mikosansobi

Člen týmu
Situaci jsem popsala v reportu. Bohužel nemám tlačítko na zrušení bitvy, ale pokud by mě po vykopnutí takových bitev někdo ihned informoval, mohu ty bitvy posunout tak, aby se uskutečnily před řádně vykopnoutou bitvou. Vzhledem k tomu, že do těch bitev se hráči nepřihlásí, by tyto bitvy skončily během prvních 10 minut po spuštění. Nemám to vyzkoušené, ale zeptám se na postup.
 

DeletedUser11928

Guest
Ono to asi nějak půjde. Před časem jsem na .sk fóru zaregistroval stížnosti některých individuí na lintea, který jim prý bitvy takto rušil. :D

Spíše než rušení bitev bych se zaměřil na hromadné vytváření multiuctu...
 

Mikosansobi

Člen týmu
Bylo předloženo v reportu a odpověď je, že společně s vývojáři se na to podívají.
Zatím navrhuji, aby mě hráči pokud možno ihned kontaktovali a já se to pokusím nějakým způsobem zvrátit/posunout.
 
Nahoru