• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

vyhledávání prací

Líbí se vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    24
  • Anketa uzavřena .
Vážení, já jsem přišel na úplně žůžovou věc. Teda alespoň pro nás tableťáky a mobiláře. Že by se dala vyhledávat práce následujícím způsobem. V inventáři máte produkty, příslušný produkt přesunete myší na minimapu a upustíte jej. On tím pádem otevře mapu a vyhledá již zmíněnou práci. Přátelé věřte, že to vůbec není k zahození, protože by to byl docela vhodný způsob na vyhledávání prací. A to i klasika na PC, juknu do inventáře, podívám se co třeba hledat, kliknu a mám.
 

DeletedUser16057

Guest
Nápad je to velice zajímavý a taky dobrý. Díky tomu se ušetří čas u hráčů používající tablet či mobil. U PC bych tuto variantu nedal. Důvod? Když víš, co chceš hledat. Jednoduše máš zapnuté klávesové zkratky, pomocí tlačítka "m" se otevře Minimapa a hned napíšeš produkt-stačí i část. No a ono ti to najde tu práci na mapě.
 

DeletedUser9371

Guest
Dobrý nápad, ano. Hru jedu roky jen přes stolní PC a notesy. Na tabletu jsem to zkoušel párkrát u dětí a vzdal jsem to. :)
 

DeletedUser7239

Guest
Přátelé věřte, že to vůbec není k zahození, protože by to byl docela vhodný způsob na vyhledávání prací. A to i klasika na PC, juknu do inventáře, podívám se co třeba hledat, kliknu a mám.

No jo, ale co když zrovna ten produkt mít nebudeš ? :)
 
Předměty z jednoduchých prací má snad každý dost. Tohle je o rutině, zkrátka pro ryhclé zadávání, když není čas a podmínky. A pro mobilní hráče obvzláště, tam je třeba nějak rozumně zadat, bez toho aby se vám překrývali okna. Taky je dobré vynechat dotykovou klávesnici, která vám tak nějak sama nabízí to co nechcete. Já sám jsem mockrát zaznamenal i na PC když do řádku u minimapy napíšu polovinu názvu práce že mi to vybere "Pony-expres", nevím proč to dělá. A pak to furt nabízí tuhle práci, i když už dávno píšete od znova cosi jiného.

Je třeba cosi pro nás mobilní hráče cosi dělat a třeba začít takovými věcmi.
 

Deleted User - 31870

Guest
Přesunula jsem to už do únorové sekce, abych uvolnila prosincovou. Prosím, můžete pokračovat v hlasování.
 
Nahoru