• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Soutěž Vyhodnocení soutěže

V zásadě s tebou souhlasím, ale pokud chceš, tak se můžeme domluvit a rád od tebe případnou výhru odkoupím. :)
Jinak, Gonzáles a El Gringo
EDIT: Gringo má případně i sadu zbraní a jízdu, jen nevím jestli jsou mezi povolenými odměnami.
Díky a sry ani jsem neměl tuchy že jsou sety na WIKI,respektive mně to nedošlo to tam hledat když to nemá vizitku,rozhodně díky...já mám pocit,že to i bylo od Miko,ale popravdě už tu raději nic nehledám ;)
 
Tohle mi přijde jako extrémně zavádějící. Vzhledem k tomu, že se prakticky vůbec nic nevědělo, spekulovalo se, že bude max level dostupný všem, že nebude level hrát roli, že budou sety na všechno možné k dispozici, následně se na Yukonu nedělo vůbec nic, byl pozdržen a šeptalo se, že vůbec neproběhne, navíc zde bylo i vyjádření, že klasické eventy na Yukonu neměly být vůbec dostupné a byly zpřístupněny aniž by to pořadatelé předpokládali. Ono to nevypadalo, že je důvod tam expit, nebo točit tombolu, protože bylo velmi pravděpodobné, že nic neproběhne a jakákoliv vyvinutá aktivita by nakonec byla zbytečná. Je mi to ve výsledku celkem jedno, ale obviňovat tady hráče z nepřipravenosti je fakt strašně stupidní...
Ahoj,já nikoho neobviňuji,jen jsem nadhodil,že každý tu možnost měl.Ano třebas je to ztracený čas,ale ta možnost tu byla.

:D No neni problém Calebe. Rád převezmu tvojí odměnu v podobě itemu(ů) a dám ti za to ene truhly :D.
Hech checht,chtěli jste chytit starce na švestkách :D Mno já věděl prd co je to zač,teď holt měním postoj a názor ;)

Teď je to stejně o ničem, jestli má ještě všechny prsty na rukách, tak si spočítá, že ten gringo nebude tak špatnej. Ale naděje umírá poslední, třeba hodně pracoval s velkýma strojema a teď to všechno datluje nosem...
No pracoval jsem i na velkých strojích,ale prsty jsou OK :D
 
tak kromě toho jsou tam takový věci jako 70% drop pásek, nebo 45% expů/kus oblečení.
Jinak souhlasím s tím srovnáním s wastelandem - 3 měsíce snažení za bednu Murri vs tohle za3 týdny (ani ne?) je docela sprostý
 
Mně teda oproti lasu na ^2 ta gringo puška zas tak skvělá nepřijde...
Podle mě to špatně počítáš,-)
Na bitvy bude rozhodně lepší, na dobrodružství podle mě taky, díky svým atributům. Ale nechci kecat.

Kdyby mi někdo nabízel tu gringo pušku za to, že mu dám luc. laso na 2 tak bych neváhal ani vteřinu.

Ano je tu jedna nevýhoda, víc si těch pušek asi nepořídíš, stejně jako nezkompletuješ set, pokud se neobjeví soutěž s podobnými odměnami,-)
Na druhou stranu lasa na 3 taky moc lidí nevede, přecejen "zdarma" je neseženeš a přes nugety to nestojí za to, na to sou lepší sety kuchař nože, na bitvy pušky důstojníka unie.
Můj názor,-)

Spolu s perleťovou puškou, je to aktuálně vrchol westového puškařství, plus ta šance, že bys moh zkompletovat set, při obdobné soutěži, neber to.
Akorát ta perleťová puška je za vítězství v eventu, takže cca 1 na každém serveru (pominu-li migraci,-)

Navíc jak správně zmiňuje polkoi jsou to jedinečné předměty, ale kdo si z gringa nevybere tu "pseudoperleťovou" pušku, udělá chybu.
 

EREWAN

Člen týmu
Superapl -
Neseženeš duelku, nevylepšíš to ani na ^1, plus to dává spoustu zdraví, takže to výrazně sníží tvoje celkové poškození, s unií naprosto nesrovnatelné.

polkoi -
Odměněno bylo ovšem pouze 10 nejrychlejších, kteří plnili dennodenně úkoly v šíleném tempu, aby se mezi těch top 10 dostali
 
Do bitev bych to teda moc netahal, už tuplem ne sólo pušku v nekompletní sadě. Je to hroznej hybrid, jak píše Ere. A co se týče dobra, je to podle mě s lasem +2 so so, možná o něco ty atributy převáží dmg lasa (porovnávám sólo gringo pušku s nějakou duelkou, co dá útok/obranu vs. komplet lucille, komplet gringo je už úplně jinde - jak píše rapl, hned za perletěm). Na druhou stranu, kolik lidí tu hraje dobro že :D. Jinak si teda myslím, že laso +3 se dá sehnat i "zadarmo", záleží ale na konkrétním světě samozřejmě, každopádně nic levnýho to taky není...

polkoi -
Odměněno bylo ovšem pouze 10 nejrychlejších, kteří plnili dennodenně úkoly v šíleném tempu, aby se mezi těch top 10 dostali

Tohle je doufám nějakej vtip Ere :D.
 

EREWAN

Člen týmu
Jako vemte si že Yukon běžel několik měsíců, byly nám kladeny překážky jako žádné informace po dlouhou dobu, maskování vlákna s oznámením o spuštění atd.
Soutěž byla tak náročná, že dokonce nebyly rozdány všechny nabízené odměny a pouze 9 hráčům se povedlo všechny nástrahy týmu překonat. Za mě jsou odměny jednoznačně zasloužené a dál bych to nerozebíral :D
 
Nahoru