• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vylepševání a rozkládání itemů

Ahoj,

jelikož vlákno ohledně rozkládání nebylo nikterak dále rozebíráno, zkusím vložit nápad a uvidíme.

Šlo by vnést do hry rozkládání itemů?
Systém jednoduchý, cena vylepšení * 10 v dolarech nebo cena vylepšení *10 v nugetách. Tím by si lidi rozmysleli, zda chtějí rozkládat/vylepšovat.

Případně diskutujme :)

M.
 
Za mě naopak.. pak každý bude moct vylepšovat a rozkládat věci jak se mu zachce. od začátku to bylo právě myšlený tak, rozmyslete si co vylepšujete, nepůjde to vrátit. a nugety (které dostáváme týdně zdarma) nebo peníze (kterých má každý desítky milionů) za to pak dá kdokoliv.

Osobně si myslím, že když už něco takového, tak místo 3 předmětů rozebraných dostane zpět jen 2. což si pak rozmyslí, když předmět na 5. lvlu rozebere a dostane jen 2 předměty na lvlu 4, při rozebrání na lvl 3 dostane 4 předměty na lvlu 3 atd. pak je to za mě dostatečný "trest" za to, že to jen tak vylepšil.

otázka je, jestli by jen nestačilo tyto předměty dát dražitelné (minimální cena je součet prodejní ceny všech vylepšených kusů)
 
Za mě souhlas s edaiem, lepší dražit než platit za snížení lvlu.. s tím do toho ti lidi jdou. A mám spoustu sad které bych rád někomu prodal protože je nevyužiji sám :D
 
Nahoru