• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nahlášeno Vylepšit fórum

Zdravím,

mám hned několik připomínek k fóru

1) Když jdete na forum jako neregistrovany, tak nemáte přístup do sekce základní informace

1617984398300.png


1617984408800.png


Nevím co je tam tak tajnýho aby to nemohl vidět někdo neregistrovaný kdo náhodně navštíví fórum a hledá nějaké základní info.

2) Sekce West-Wiki to samé.

3) Dále když jako neregistrovaný kliknete na pravidla fóra nezobrazí se. Podle mě by pravidla také měla být veřejná

4) třetí poznámka nechápu co je na 10 let starých vláknech Mýtus a neaktualizovaném vlákně o truhlách tak zajímavýho že si zaslouží samostatný odkaz na fóru uplně nahoře.


1617984586600.png


5) Kliknutím na tlačítko hledat v nápovědě zobrazí stránku s file not found
1617984745200.png

5) Kliknutí na tlačítko v archivu v téže sekci hodí internal server error 500

6) Nevím jestli je vhodné mít odkaz na seznam scriptů, když scripta jsou zakázány, a tím navádět hráče k porušování pravidel, ale tenhle bod už je podle chuti každého, nepovažuju to za chybu.
1617984883100.png



No myslím že práce na fóru je jak na kostele.

Přeji hezký den.
 

Symphie

Člen týmu
Co se týče bodů 1-3 přeposlala jsem to Miko, aby na to koukla. Pravděpodobně to bude špatně nastaveno z naší strany. Neaktuální vlákna se budou předělávat, případně nepotřebné se přesunou do archívu. Nefunkční tlačítka se pravděpodobně zruší.
Sekci scriptů musím prodiskutovat s administrátorkou hry, sekce je i pro jiné pomocné stránky, nejen scripty. Přesto díky za všechny poznatky.
 
Co se týče bodů 1-3 přeposlala jsem to Miko, aby na to koukla. Pravděpodobně to bude špatně nastaveno z naší strany. Neaktuální vlákna se budou předělávat, případně nepotřebné se přesunou do archívu. Nefunkční tlačítka se pravděpodobně zruší.
Sekci scriptů musím prodiskutovat s administrátorkou hry, sekce je i pro jiné pomocné stránky, nejen scripty. Přesto díky za všechny poznatky.

Ve kterém roce nastanou tyto změny?
 
Nahoru