• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Vylepšování předmětů - hledám info

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Dostal jsem nápad, že bych vylepšil psancovu pušku.
Úmysl byl takový, že bych dvě zbastlil v jednu lepší, což skončilo tím, že mi "tlačítko" o úroveň výš zůstalo šedé a vylepšení provést nelze.
Je možné někde najít informaci o tom, co, případně na jakém levelu je možné vylepšovat?
Na tw-db jsem nic nenašel, na wiki taky ne.
Možná jen potřebuju patřičně nasměrovat.
 

DeletedUser16057

Guest
No, pokud vím tak na vylepšování musíš mít 3 stejné itemy, které mají stejný stupeň.

Takže například potřebuješ 3x Osla na "nulté" úrovni. Dáš vylepšit a máš z těch 3 už 1 osla, ale na "prvním stupni"
 

DeletedUser

Guest
Potřebuješ určitě tři pušky, aby šly vylepšit. Píšeš, že se snažíš vylepšit dvě, což nejde.
 

DeletedUser

Guest
K informacím, od v. 2.27 by mělo být omezeno od lvl 20, ale o jiném omezení nevím, a co lze či nelze vylepšit v pohodě dohledáš na tw-db - stačí najet na jakýkoliv předmět, objeví se podrobnosti o předmětu, jestli lze prodat, najít, a i jestli je k vylepšení ("upgradeable").
 

DeletedUser1318

Guest
Děkuji všem třem za nakopnutí správným směrem.
Ano, zkoušel jsem jen dva kousky, "upgradovatelnost" jsem přehlédl úplně.:(
 

DeletedUser17809

Guest
Hra ti to ještě píše, že máš mít tři kousky :)
Ale taky mám občas den kdy jsem neobvykle natvrdlý, stane se, no :)
A nemusíš pořád lézt na tw-db, červený nápis je přímo ve hře pokud je věc nevylepšitelná :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru