• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Není chyba Vypsaná odměna - 50% poplatky

Zkusil jsem vypsat odměnu asi na šest lidí, většinou mělo jít o částku, která je snadno dělitelná dvěma (1000 - 2500 - 2976) atd.

Poplatky mají být 50% u smrťáka, ale naprosto to nesedí. Reálně jsou zhruba nějakých 33,24 %.
Pro představu, na hráče jsem vypsal odměnu za 2000 - poplatky 50% činí tedy 1000. I přesto je však vypsaná odměna 1333.

Jde o nějakou chybu, nebo podle čeho se to vypočítává ?
 

raketak95

Člen týmu
Jestli si můžu dovolit odpovědět, tak bohužel Šerif trochu postrádá logiku... U zatykače s 10 % poplatkem je opravdu 10 % z té částky poplatek a 90 % jako odměna. U smrťáka je poplatek 1/3 částky, odměna 2/3 - tedy poplatek je 50 % odměny (a ne částky jak u běžnýho zatykače).... To odpovídá i Tvým pokusům, že je to zhruba 33 %, já to zkusil s částkou dělitelnou 3 (vyšlo by ti to s tou 2976) a vyšlo to přesně, jak říkám. Takže v tomhle ohledu by to mohlo (a asi i mělo) být transparentnější a ne, aby to co je nalevo, dělalo něco jinýho než je napravo...
 
Nahoru