• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vzor přihlášky na postavu do příběhu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12516
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12516

Guest
Předem prosím, aby jste si tento vzor přečetli celý, neboť se vám to bude hodit a navíc se vyhneme nějakým problémům a neshodám.

Vymyslel jsem možnost přenosu postavy z jednoho příběhu na druhý. Hledal jsem tuto možnost na jiných Online DrD stránkách, ale nikde jsem se s tím nesetkal tak, jako to chci udělat zde. Vysvětlení najdete ve spoileru.

[spoil]Dejme tomu že si založím postavu. Začnu hrát příběh "Hon za diamanty" a v tomto příběhu získám třeba 15 bodů schopností a 20ks diamantů. Příběh se dohraje a já si vyberu jiný příběh třeba "Colorado jde s dobou" tak ta má postava, začne hrát tento příběh, i s těmi schopnosti a inventářem který jsem nalezl v předchozím příběhu. Není to však nutnost... Můžete si říct jestli do dalšího příběhu chcete mít věci v inventáři, a jestli ne, nebo ne všechny, můžete některé odstranit. Schopnosti vám však zůstávají. Nemažou se a jediná možnost změn schopností je pomocí šamana. To si vysvětlíme však jindy.[/spoil]

Díky této možnosti se vám otevírá rozšířená přihláška, kterou rozhodně neberte na lehkou váhu. Podle toho, jak ji vyplníte a co tam napíšete, se vypravěč bude i rozhodovat, jak vaše postava bude proplouvat příběhem.

Název tématu: Jméno vaší postavy

Jméno: Nemusíte zadávat jméno co máte ve hře nebo zde na fóru. V příběhu vás stejně budete oslovování jménem.
Prostřední jméno: Není nutností.
Příjmení:
Věk: Kolik je vaší postavě let.
Rodné město: Jakékoliv město, jenom v historii navažte na cestu do Ameriky.
Povolání: Vyberte ze seznamu.
Sen: Divoký sen, kterého chcete se svojí postavou dosáhnout.
Historie: Rozsáhlí příběh o historii vaší postavy... Doporučuji hodně zajímavý a rozsáhlí neboť má vliv na posouzení vaší postavy v příběhu.

[spoil]
Název tématu: Thomas Corroner James

Jméno: Thomas
Prostřední jméno: Corroner
Příjmení: James
Věk: 21 let
Rodné město: Tombstone
Povolání: Pomocný šerif
Sen: Chci se zapsat do historie jako největší bojovník za svobodu.
Historie: Rozsáhlí příběh o + - 20 - 30 větách. Není nutnost... Záleží na vás.
[/spoil]

Prosím dodržujte tento vzor. Zbytečně pak přiděláváte práci mě i sami sobě.

Seznam povolání
[spoil]Normální povolání
Funberák
Pomocník šerifa
Barman
Číšník
Komediant
Prodavač
Nábožný
Účetní
Hosteska
Hoteliér
Polní kuchař
Sedlář
Polní lékař
Dělník
Horník
Farmář
Voják

Speciální povolání
Šerif
Šefkuchař
Doktor
Kovář
Generál
Vlastník
Radní
Guvernér
Bankéř
Politik
[/spoil]

Speciálního povolání dosáhnete pouze mimo příběhové linie. Každé povolání z něčeho vyplývá a musíte dosáhnout určité zkušenosti v daném oboru.
Opravdu vás prosím, dodržujte tento vzor přihlášky... Lépe se v tom pak budu moci orientovat...

Neberte seznamy na lehkou váhu... Každá možnost má svoji logickou funkci, které budou prozatím tajné... Časem na ně třeba narazíte sami.
Města a povolání se mohou změnit. Samozřejmě o změnách budete informováni v oznámeních.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru