• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
...Dnes chceme ohlásit, že The West Verze 2.0 přichází.

Zatím, co jsme vývoj jako takový odložili do pozadí, věnovali jsme se hodiny setkáním, na kterých jsme se zabývali přáními hráčů, novinkami, skicami a maketami. Diskutovali jsme o grafice a psali koncepty. Z toho všeho vznikne
v létě tohoto roku - The West 2.0
...

Tak "nový west" už je za humny a pomaloučku přichází, máme se radovat nebo bát?
Mně po počáteční mírné euforii z úkolů 1.37, kdy nemusím nakupovat mrkvičku a podobné hlouposti, a vypadalo to na nějaký posun "ke kořenům", trošku děsí sdělení Mysleli jsme hlavně na nově příchozí a The West se blýskne v novém světle.
 
a tim podle me pada moznost stehovani mezi soucastnymi svety, pokud to spusti v lete, tak proste bude moznost (resp. nutnost) jen stehovani na super nove svety ....
 

DeletedUser

Guest
Tak na to jsem opravdu zvedanej,a co si mam pod tim predstavit :D :) ? ma tu nekdo nejake info?
 

DeletedUser1318

Guest
a tim podle me pada moznost stehovani mezi soucastnymi svety, pokud to spusti v lete, tak proste bude moznost (resp. nutnost) jen stehovani na super nove svety ....
Já to spíš pochopil jako update všech světů na 2.0.
Fungl nové světy asi nejsou na programu a migrace může klidně probíhat na "starých" updatovaných.
Tak na to jsem opravdu zvedanej,a co si mam pod tim predstavit :D :) ? ma tu nekdo nejake info?
Zatím asi nic víc než je tady nevíme:
http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=238857#post238857
 

DeletedUser

Guest
Ja sa hlavne vôbec neteším na novú grafiku, na mobile sa to už nebude dať hrať. Takú náročné grafiku ako napríklad je na FoE (Forge of Empires) alebo na obrázkoch dev. blogu. Toto už mobil nezvládne a to ma dosť mrzí keď, že som to ja hral dosť často v škole pripojený na Wi-fi. Notebook si fakt do školy brať nebudem. Ale mohla by sa tá verzia optimalizovať aj na mobil. Ako je napríklad aplikácia na DK, alebo ak poznáte m.youtube (mobile youtube). Dúfam, že s niečím takým prídu vývojári . Som hlavne zvedaví, ako bude vyriešený systém práce. Lebo aj to by sa malo meniť. Podľa novej grafiky usudzujem, že už to nebude v tom krúžku ako bývalo. No nechajme sa prekvapiť.

Darling ako si už písala, že to bude šok máš nejaké bližšie info ako my hráči ? Vieš niečo o tom viac ? Dúfam, že to bude šok z pozitívnej strany a nadchne nás to a získame novú chuť do hrania.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ještě to upravují, tak kdo ví, jak to ve finále bude vypadat.. Každopádně si představ, že otevřeš hru a budeš mít místo původních starých stránek tohle s úplně novým rozložením oken a menu, měst, prací, ..
 

DeletedUser

Guest
No tak to asi dostanem infarkt, samozrejme v dobrom. Predpokladám, že to čo otvorili na bete ten svet 3 tak tam to už asi bude. Samozrejme sú tam traja hráči (developeri).
 

Deleted User - 31870

Guest
Ten svět otevřeli proto, aby si hráči mohli otestovat přesuny postav - zda vše funguje správně.
 

DeletedUser

Guest
doufám že to bude změna k lepšímu, čekám na každé nové info, ale zatím to docela vypadá
 
Nevím jestli to je dobrý tah. V létě většina lidí od hraní upouští. Asi to všichni znají, v horku nelze dost dobře hrát. Taky jedou lidi na dovolené a o těch prázdninách takové aktivity vypouštějí. No ještě fungl nová věc a pár dalších složitostí, to bude pro West spíš zpomalení než zážeh.
 

DeletedUser

Guest
Bože už zas:
Zatím, co jsme vývoj jako takový odložili do pozadí, věnovali jsme se hodiny setkáním, na kterých jsme se zabývali přáními hráčů, novinkami, skicami a maketami. Diskutovali jsme o grafice a psali koncepty. Z toho všeho vznikne
v létě tohoto roku - The West 2.0.

Již po několik měsíců si hráči přejí novou a lepší mapu. Propracovali jsme vaše představy a ano, The West bude mít novou a hezčí mapu. Čekají na vás řeky, hory, cesty, stromy, města, kaktusy a spoustu nového.

Rozhodli se respektovat přání hráčů a udělají co? Rozsáhlou změnu grafiky! Juchů! Malé změny se nechytají, hráči je nemají rádi, tak bude velká.
A mimochodem, znáte někoho, kdo si přeje novou a lepší mapu? Já o tom tedy nevím, že bych něco takového chtěl.

Jsem fakt hodně zvědavý, co z tohohle plácnutí do vody vznikne. Možná by skutečně měli uvažovat o vyhození jednoho grafika a nabrání někoho, kdo se zabývá technickou stránkou hry...
 

DeletedUser12110

Guest
Bože už zas:


Rozhodli se respektovat přání hráčů a udělají co? Rozsáhlou změnu grafiky! Juchů! Malé změny se nechytají, hráči je nemají rádi, tak bude velká.
A mimochodem, znáte někoho, kdo si přeje novou a lepší mapu? Já o tom tedy nevím, že bych něco takového chtěl.

Jsem fakt hodně zvědavý, co z tohohle plácnutí do vody vznikne. Možná by skutečně měli uvažovat o vyhození jednoho grafika a nabrání někoho, kdo se zabývá technickou stránkou hry...

Jsme jedna z 19ti jazykovych mutaci, na to nezpominejme ;)
 

DeletedUser

Guest
Mě se to líbí, ale mám otázku, V jakem měsíci bude spuštěn?
 
Uveřejnili, že to chtějí spustit v létě a nic přesnějšího zřejmě neřeknou. Podle toho, co píší, že "teď nás již čeká mravenčí práce, drobné úpravy", tak to mají ještě moře práce a to je čeká ještě důkladné testování. Jestli dělali nějaké zásadní zásahy do systému, jak píší, tak toho k testování a dolaďování bude určitě hodně. Neumím si představit, jak to chtějí stihnout když vidím, jak dosud řešili stávající chyby a problémy.
No vlastně si to umím představit - dají do oběhu nedoladěný produkt se spoustou dětských nemocí.
 

DeletedUser11063

Guest
Nevím proč ale nemám z toho dobrý pocit. Ani bych se nedivil kdyby to sekli rovnou na všechny světy bez předchozího otestování a pak za pochodu budou zjišťovat co jim přestalo fungovat a co dělá ještě větší blbosti :-D
Ale je fakt že podle mého je úprava designu naprosto zbytečná v této fázi - nejdřív se mají upravit věci co lidem vadí a pak řešit vzhled jako celek a ne postupně - v oknu schopností vypadají schopnosti podle nového vzhledu, ale v oknu prací mají vzhled starý - tohle by měli spíše měnit jako celek.
Hezký vzhled west nezachrání, když má "podřezané - slabé" nožičky na kterých stojí.
kdyby radši místo toho nekonečného omílání o nové mapě řekli co budou měnit jiného - města a podobné věci. Nejspíš mám jiné priority ale mě spíše zajímá jestli se hra seká, zda jsou opraveny chyby a zda to lidi baví a ne zda jdu za prací, do bitvy či do města "kolem kaktusu"
 

DeletedUser15190

Guest
Klasika jako vždy na hráče se kašle a vymýšlí se kraviny.Sakra komu záleží na mapě,kterou v ničem nevyužívám.Zase jen další nesmysl.KDyby se radši zamysleli nad tím co s pevnostma a trochu srovnali vyvážení charakterů v bitvě,ale to ne.Hlavně že budem chodit po hezčí mapě,tahat za koněm kočky a střílet puškama na slony.Bože
 

DeletedUser

Guest
http://forum.the-west.net/showthread.php?t=50663
zdá se, že Anglánech mají zatím spíše pozitivní reakce... asi kouknu i jinam - jestli si tu nálepku věčně nespokojeného národa neseme jen my...
...každopádně také doufám, že tentokrát nový update (a zvlášť takový podstatný) pořádně vyzkouší, než ho pustí do oběhu
 

DeletedUser

Guest
Já tedy nevím, ale musím říct, že se mi to hodně líbí. K Westu jsem se aktivně vrátil asi po půl roce a kromě nových úkolů a pár nových předmětů nic nepřibylo. Grafika se mi taky už dávno zevšedněla a okoukala, takže na tu se taky těším. A jinak - všichni tady nadáváte, že grafika je Vám jedno, ale objektivně a popravdě - kdyby byla grafika nějaká ošklivá, hráli by ste tu hru? Ne, protože by ste se k ní ani nedostali. Takže tak :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru