• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To ano, ale tipuji, že málokdy spal v hotelu. Práci na prachy nedělal, protože je měl z věcí z beden. Některé svítící + věci z tomboly mu dali pár důležitých bodíků navíc. Dokoupil si body a atributy za nugety.
Netuším jestli kupoval motivaci za nugety. Možná kupoval produkty na trhu a taky za nugety do denních úkolů.
Podle jeho duelovky prakticky nedueloval. Když koukám na jejich kostel je možné, že dost zkušáků získal na něm.

Nepochybuji, že na tom seděl velmi často, má v tom asi dost plánování a úsilí.
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím,s tím chatem to byla dost chyba.Někteří lidi si šli zahrát west a "odpočinout si" a vykecat se na chat:)
 

DeletedUser2682

Guest
Taky mě to vadí , člověk občas mrkl a když se chtěl zapojit , zapojil se ..

Okna mě nebaví rozklikávat , město, pak ali ..atd..
 

DeletedUser

Guest
P.body

jak získám pracovní body? mam delat ukol ale prac. body k tomuto ukolu mam -2, tak jak je ziskat abych mohl ukoz splnit,prodavat noviny? Dík
 

DeletedUser9371

Guest
Pracovní body (PB) získáš oblečením, botami, kloboukem .....
To musíš koupit v obchodech, ve městech. Nebo za dluhopisy či nuggety v Schopu (dole, lišta na monitoru).
USD ? Když je nemáš ? Na nákup ? Tak ty získlaš na pracích, na které dosáhneš svými PB. Nebo v duelech.
:)
 

DeletedUser9371

Guest
Jsem dodnes zastáncem původní verze hry a z novodobých update ? Z těch jsem jen otrávený. Je to velká škoda a hráči mizí. Hraji 4 roky a hrát budu dál, ale poctivě ? Jen kvůli hráčům a fajn lidem.
Osobně mě hra s každými novinkami INNA je zklame.
:(
 

DeletedUser9371

Guest
Znám Tvé jméno Czyrile (ve hře), patříš ke skalním veteránům hry, jako já a spousty fajn hráčů. Přesně jak píšeš. Novinky jsou třeba, aby si se nenudil jako já, kdysi v úrovni 120 na sedmičce, v původní verzi hry. Ale rozváženě a ne to chrlit v takových porcích, bezhlavě a ještě naprosto mimo od původní verze hry, že West je Westernová hra, hra o divokém západě.
Škoda je hlavně to, že INNO nikdy nedá na jednotný a většinový názor na hru z hráčské komunity.
A že jich tady za ta léta padlo.
:(
 

DeletedUser

Guest
INNO by se právě mělo lišit od jiných společností na výrobu her.West je drží dost nad vodou,takže nekomunikovat s hráčskou komunitou se jim v budoucnu dost nevyplatí.Taky se mi nelíbí vychrlení tuny novinek a 4 updaty ročně,ale co nadělám.Něco je dobré něco,ale většina k ničemu(příklad:ukazatel práce:D:D:D).Na prac.systém jsem si také už zvykl,ale to jen proto,že si dávám prémium na práce,jinak nevím jak bych to skloubil.Před updatem 2.0 a za tím názorem si furt stojím,ty práce prostě byly udělány téměř dokonale.

Na světě Buffalo je nás už jen 2600,Colorado každý týden ztráta min. o 100 hráčů-dneska 4132
 

DeletedUser3338

Guest
Plánují zase někdy zavést, aby šlo šeptat všem hráčům, ne jen těm, kteří se nacházejí ve stejné místnosti jako já?
 

DeletedUser

Guest
vencju,to už jde.stačí na toho hráče kliknout a nebo napsat do řádku /tell:jméno hráče,pak už jen píšeš.
 
Považuji za obrovský nedostatek této hry to, že když dosáhnete v řemesle určité úrovně, ztratí všechny vaše znalosti možnost získání produktu-výrobku a tím dále si zvyšovat úroveň. Momentálně na S9 jsem kovář na 300 - recepty k sehnání pro tuto úroveň nejsou, takže jsem prakticky bez možnosti rozvíjet dále své znalosti.
Bylo by dobré, kdyby alespoň jedna znalost byla překlenovací - překrývala nižší i vyšší úroveň.
Hra na tomto světě pro mne zcela ztratila půvab.
 

DeletedUser

Guest
Njn ET,to nesmíš být lama a musíš si své kroky plánovat dopředu.Já jsem měl na lvl.30 všechny návody na kováře.Na levlu 100.už mi chyběl jen návod na výrobu hod.nářadí a teď mi chybí 15 řem.bodů do 650.Ty návody na tebe nebudou čekat na trhu:)
 
Možná je to můj subjektivní názor,přeci jenom je zima pryč a nové pěknější počasí láká k jinačím radovánkám,ale už jenom aktivita na tomto foru se hodně ztenčila a i to myslím mluví samo za sebe..
Nemám osobně depresi z toho,že si na dakotě někdo vyhonil nuggetama triko na 120 level(co tam teď dělá a co si bude honit dál,je jeho věc),já si jedu v poklidu,ale pravdu povědíc,jedu nějak ze setrvačnosti a když se nedostanu třeba dva dny k bedně,už mě to ani nevadí. Byly časy,kdy jsem hrál odkud to šlo(pokud jsem nebyl doma),dnes? Vcelku neřeším. Nejsem doma? kakám na to.
 

DeletedUser

Guest
Nebyl by to multiúčet? :D
Myslím, že to ale nebude to správné řešení, jak by tito virtuální hráči nakupovali nugety? To by byli značně znevýhodnění při plnění nových "úkolů" v shopu.

Ale to zase není až tak úplně blbej nápad,
možná by časem vznikla unikátní online hra, která se zcela obejde bez reálných hráčů...
Pochopitelně by virtuální hráči museli platit za nuggety virtuální měnou, za které by si potom lidi z INNO mohli zakoupit různé virtuální statky a požitky, například virtuální auta, virtuální potraviny, virtuální zájezdy, apod.
A bylo by to reálně přesně to, co si zaslouží...
:hoj:
 

DeletedUser

Guest
No kluge,vypadá to tak jak to přesně popisuješ.Poslední dobou staří hráči(myslím staří herně:D ) hrají jak ty píšeš.Jen ze setrvačnosti.Já mám i druhý účet na colorado a tam jen nakliknu a jdu pryč:)

Někteří takhle hrají i své hlavní světy nakliknou práci ráno a objeví se večer,nakliknou znova a vůbec je nic nezajímá.

Štve mě že se tu něco slibuje,v červenci,těšil jsem se na změny a prd z toho.Už je květen,přejde červen červen,listopad... budeme mít zimu a zase žádné změny!Lidi už to tu nebaví,pořád jenom sliby chyby.A ty chyby to teda opravdu jsou chyby,west je pomalý,furt jej musím obnovovat,v kavárnách nefunguje(bo nemají skripty) ve škole taky nefunguje.Je to naprd.Moderátoři tu na foru pořád jenom mlží.
 

DeletedUser14443

Guest
No kluge,vypadá to tak jak to přesně popisuješ.Poslední dobou staří hráči(myslím staří herně:D ) hrají jak ty píšeš.Jen ze setrvačnosti.Já mám i druhý účet na colorado a tam jen nakliknu a jdu pryč:)

Někteří takhle hrají i své hlavní světy nakliknou práci ráno a objeví se večer,nakliknou znova a vůbec je nic nezajímá.

Štve mě že se tu něco slibuje,v červenci,těšil jsem se na změny a prd z toho.Už je květen,přejde červen červen,listopad... budeme mít zimu a zase žádné změny!Lidi už to tu nebaví,pořád jenom sliby chyby.A ty chyby to teda opravdu jsou chyby,west je pomalý,furt jej musím obnovovat,v kavárnách nefunguje(bo nemají skripty) ve škole taky nefunguje.Je to naprd.Moderátoři tu na foru pořád jenom mlží.

Czyrile moderátoři nemlží, co víme vám sdělíme. :-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru