• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13514

Guest
Ať se vám to líbí, nebo ne, tak my si nemůžeme zveřejňovat co chceme a kdy chceme. Tato hra je Inna, my tu děláme dobrovolníky pro Inno a teď největší překvapení: musíme se řídit tím, co oni chtějí - tedy v tomto případě zveřejňovat informace k určitému datu. Říkejte si tomu třeba mlžení, tutlání, nebo jak chcete, ale prostě moderátoři mají pravidla, kterými se musí řídit.
 

DeletedUser1318

Guest
Ať se vám to líbí, nebo ne, tak my si nemůžeme zveřejňovat co chceme a kdy chceme. Tato hra je Inna, my tu děláme dobrovolníky pro Inno a teď největší překvapení: musíme se řídit tím, co oni chtějí - tedy v tomto případě zveřejňovat informace k určitému datu. Říkejte si tomu třeba mlžení, tutlání, nebo jak chcete, ale prostě moderátoři mají pravidla, kterými se musí řídit.
Duchu, víš kde je zakopaný pes?
Vem si třeba "narozeninové kalhoty".
Jak jsme se asi o nich dověděli?
Nějaké dobračisko v Německu zase něco zmrvilo a gaťata jsou na světě.
A protože tu pořád čekáme na nějaké veliké NĚCO, tak chceme vědět něco víc.
S narozeninama to začíná vypadat už legračně - snad všichni si dovedeme spočítat, kdy by tak asi měly být. Zase někdo něco, na co měl pět let, nedotáhl do úspěšného konce?
Vy jste symbolicky placení dobrovolníci, já si zase připadám jak platící šašek.
Myslím, že se dá očekávat, že geburtstag hosen budou další položka v shopu, takže principiálně žádná bomba, tak proč takový humbuk?
 

DeletedUser11063

Guest
......
Je to naprd.Moderátoři tu na foru pořád jenom mlží.

Za tohle moderátoři nemůžou -ty jsou v tomto bez viny. Kámen úrazu je v INNO
Oni do teď nepochopili, že v podobných hrách jsou 2 základní kameny úspěchu:
1) informace
2) spokojený zákazník

- ke splnění 2. bodu je potřeba splnit bod 1. - Informace jsou základ všeho - poupravim pravidelné a aktuální informace. Správně by měli podávat info alepson jednou týdně - mě je ukradený, že jednou za měsíc sepíšou slohovku co má 2 stránky, ve kterých je hromada keců a slibů ale fakta žádná. Pokud by chtěli znovu tuto hru pozvednout tak by měli dávat info častěji a zvěřejňovat ho co nejvíce- žádné dlouhé slohovky ale stačily by krátké body. Minimálně jednou týdně musí mít nějakou poradu (jsou to němci), kde si říkají jak na tom jsou co a jak dále. Tak by měli pouštět do světa krátké info z těchto porad:
- opravili jsme tohle a tohle
- pracujeme na tomhle a tomhle (případně jak jsou v tom daleko)
= jednoduché krátké body. Ty by stačily, aby byli hráči spokojení, neboť by viděli, že se něco děje a že se mají na co těšit a že mají zůstat hrát a počkat si na ty změny. Ne jako teď že v "lednu napíšou bude tohle" a po půl roce nic ani zmínka - na to se jim hráči vykašlou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
...Minimálně jednou týdně musí mít nějakou poradu (jsou to němci), kde si říkají jak na tom jsou co a jak dále. Tak by měli pouštět do světa krátké info z těchto porad:
- opravili jsme tohle a tohle
- pracujeme na tomhle a tomhle (případně jak jsou v tom daleko)
= jednoduché krátké body...
Přesuň to do sekce "návrhy" a máš můj hlas :D.
 

DeletedUser11063

Guest
V současné době přemýšlím, že do sekce návrhy přesunu a rozkouskuji celý ten dopis, abyhc němcům trochu zamotal hlavy :-D
 

DeletedUser1318

Guest
V současné době přemýšlím, že do sekce návrhy přesunu a rozkouskuji celý ten dopis, abyhc němcům trochu zamotal hlavy :-D
To by asi nebylo v souladu s pravidly dané sekce : 3/ Není dovoleno kopírovat staré návrhy či návrhy z jiných fór.
což nebrání tomu, trošku to přepracovat, ovšem vzhledem k tomu, že je to akce spíš k povzbuzení aktivity na fóru, skončí to stejně jako dřív - v šuflíku označeném jako koš.
 

DeletedUser11063

Guest
To se neboj, mě je naprosto jasné, že i kdyby se to dostalo až k němcům že to tam hodí do šuplíku s názvem nikdy neotvírat :-D

A ty návrhy - je to otázka - ano už se jednou posílaly to je fakt, jenže se nikdy neposílaly přes sekci návrhů, takže je otázka zda se na to vzatuje toto pravidlo či ne - to musí říci některý z módů. Taky je otázka zda ten dopis vůbec četli - podle mého to vůbec nečetli, protože by reagováním na ten dopis dokázali to, že hráči samotní mají o hru více zájmu než oni :-)
 

DeletedUser1318

Guest
Ono je to těžké, zdá se, že veškerá invence momentálně dosáhla vrcholu malováním nových sad oblečení.
Výrazný pokrok je, že k narozeninám to bylo opravdu zdarma.
Smůla je to, že i s tím počátečním rébusem - jak získat pět svíček - je to zábava prakticky na pár minut. Ten set už ani teď nic zázračného nepřidává, a po zavedení 2.04 bude asi už úplně celkem k ničemu.
 

DeletedUser11063

Guest
ten sváteční úkol jsem začal dneska kolem 12:00 a už je splněný se vším všudy - to se ani za úkol považovat nedá :-D a rébus - já ani nevěděl že tam nějaký je - neměl jsem mouku tam jsme ji šel hledat - na 6 pokusů - 1-5 svíčky na 6. mouka :-D
 

DeletedUser1318

Guest
Já měl vše v batohu, tak jsem tupě postupoval podle oznámení a trošku se vytrestal zbytečným sběrem pomerančů. Třeba je někdo koupí...
 

DeletedUser

Guest
Drsné tat.Jinak ahoj všichni,tahle otázka bude směřovat k moderátorům a je velice důležitá.Nechce se mi zakládat nové téma,tak to píšu zde.

Můžete mi říct,zda dostanu nějakou odměnu od českého serveru nebo od INNA za dokončení kompletního řemesla?

Chybí mi 12 řemeslných bodů, do 650ti:),takže když to půjde luxusně,budu hotov za 3 měsíce,když špatně tak za 6 měsíců.Je tedy nějaká odměna?
 

DeletedUser

Guest
myslím, že za to nič neni...zbraň asi myslel tú čo si vyrobíš po 600 bodoch
 

DeletedUser

Guest
Jo myslel,už jsem mu to vysvětlil ve hře,špatně pochopil mou otázku.Ale otázka stále trvá:)
 
Nejlepsi by bylo kdyby spustili neco jako classic, podobne jako to udelali v jine nejmenovane hre. Molhi by to spustit treb ve verzi 1.21
 

DeletedUser

Guest
Jen aby jim tu nezůstaly jen ty mrtvé duše:D S takovými updaty tu nikdo nebude hrát.Přidám další mínus updatu 2.0 West nejde spustit na veřejných místech(škola,kavárna).Před tímto updatem to šlo,protože jste nemuseli mít scripty.Takže i tímto přicházejí o potenciální hráče,nemožnost spustit west na veřejných místech.
 
Tady tě nechápu Czyrile,mě to jde pustit na veřejných i neveřejných místech. Asi to máš nastavený jen na domácí pohodlí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru