• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - překvápka

DeletedUser

Guest
Na Meme obrázek "Problem?" už jsme asi všichni narazili při hledání, ale já dnes zůstala koukat na jinou ztřeštěnou věc na mapě.

Screen_Hunter_14.jpg



Kdo si všimne, co je na obrázku zvláštního? :D

Zajímalo by mne, jestli jsou na mapě schovaná ještě další "překvápka"...?

:kobylka:
 

DeletedUser16495

Guest
:D

V kterém sektoru jse ,,Minecrafak,, Vyskytuje? :D

Já našel jen duhovýho koníčka :D


Tak Minecrafáka najdete v sektoru A3

u práce Vyměřování Claimů... :D

Vyskytuje jse u té druhé práce u rohu na pravo.

Prostě ta práce v pravo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mimo tohoto panáčka, již zmiňovaného růžového koně a UFO jsou ještě někde kruhy v obilí....
 

DeletedUser16495

Guest
S County 2 u práce Pracovat V kamenolomu na pravo, poblíž prostředka na krají.
(Od prostředka na pravém kraji)
Máme schované ufo :D


Bichirku, a přesněji ,,KDe,, nevíš? :)
 

DeletedUser16495

Guest
Prosím tě, Kde jsi Našel toho tučňáka a Kruháče v obilí? já je hledám a nemohu najít.. (kruháče)
 

DeletedUser

Guest
já je nenašel. Jen jsem zjistil, že takové obrázky existují
 

DeletedUser9371

Guest
Jsou na mapě, hledej. Nebo mi "písněte" do hry a navedu Vás (sedmička, už jen chvíli, je to svět zatracených, na Colorado anebo na Dakotu). :)
 

DeletedUser16495

Guest
Já bych řekl, Že na všech světech jsou tyto ,,překvápka,, rozmístěny Stejně..

UŽ Jsem našel vše krom Kruhů v obilí a Tučníka .)
 

DeletedUser10447

Guest
Nedávno sem našel další věc a vím, že to tam nebylo, takže to kucí z NDR asi i sem tam změní, či doplní... Asi nemají nic lepšího na práci. :D
 
Trampe, ty jsi ale hrozně nepřející člověk, hra je dokonale odladěná, tak co by jsi kluci jedny německý nemohli taky užít nějakou legraci ...
 

DeletedUser

Guest
Ufo

Zdravím příznivce Westu.Nevím,jestli jste si toho už všimli,ale na Dakotě v sektoru 2 se nachází havarovaný talíř UFO.Pokud by vás zajímala přesná lokace,tak stačí zadat práci "těžit uhlí" a nalezne vám to 4 možná místa,kde se tato práce dá provádět.UFO naleznete na východě u hnědých skal.Přeji pěkný den :)
 
Jak víš,že havaroval?Třeba jim došlo palivo pod kotlem,tak se pro pár putýnek uhlí stavili. :-D
 

DeletedUser9371

Guest
O Ufu se ví, že je na mapě. Hledám další perly, hlavně chci narazit na Paroubka a Marťany, to se taky hodí do hry s tematikou "Divokého západu". :(
 

DeletedUser17319

Guest
tučňák na mapě je v zemi 8, když dojdete k západnímu bodu, tak kousek vpravo je říčka a v horní části říčky je tučňák
 

DeletedUser17319

Guest
Kruhy v obilí jsou kousek vpravo od svaté skály v zemi 6 hned za říčkou nad keřem s pracemi jako jsou kukuřice, fazole apod..
 
Nahoru