• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

West sraz 2016 trochu jinak

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5855
  • Vytvořeno

DeletedUser5855

Guest
Zdravim vsechny milovniky zabavy a dobre pohody soucasne,

letos mame pro Vas s J.B. prekvapeni a misto Machace, ktery jiz loni nebyl to prave orechove jsme se po dohode s dalsimi rozhodli letos zmenit pusobiste a nahlasit se na tabor pro dospele.
INFO

Kdy:
16.-18. 9. 2016
Kde: Es u Pacova (http://esupacova.cz/)
Cena: cca 900,- Kc za cely vikend s plnou penzi
Zabava: V cene je zahrnuta take taborova hra, ktere bychom se jako tabornici zucastnili. Hra by mela byt smerovana v duchu westernu. V pripade, ze budete chtit vzit sve ratolesti, bude o ne pres den postarano zkusenymi vedoucimi :)
Vyhodou je, ze se nemusime o nic starat, vse nam zprostredkuji zkuseni vedouci tabora.
Ubytovani je tusim v chatkach.

DULEZITE: Poku mate zajem se zucastnit teto velkolepe akce napiste mi nejpozdeji do 20.5.2016, Je potreba nahlasit presne pocty, aby byla jasna kapacita. Zaloha se zatim vybirat nebude.

V pripade jakychkoliv nejasnosti mi napiste.


Takze piste Ladyna:hoj:
 

DeletedUser14443

Guest
Lady E a těch 900 je i na 3 skoro 4letého klučinu?
 

DeletedUser5855

Guest
Zdravím, kdo by měl ještě zájem, je možné se nahlásit nejpozději do poloviny července.

Pak se bude hlásit záloha a postupně i vybírat.
Nahlaste počet dospělých případně děti.

Díkes

Jestli můžu raději mi prosím pište do mailu, chodím zde jen velmi zřídka, dělám školu a nestihám :)
edulka1@seznam.cz
 
Nahoru