• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West-stats - import věcí

  • Zakladatel vlákna milanbalajka
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj potřebuji poradit.Potřebuji na west-stats dát věci z města.Vždycky si zkopíruju ten nápis.a dám to do administrace ale nikdy to nefunguje.Prosím poraď te mi.Předem moc děkuji.Ahoj milanbalajka:spiderman:
 

DeletedUser4295

Guest
1) Zkopíruješ JavaScript kód,
2) Vložíš do adresního řádku,
3) Nesmíš mít IE, tam to nefunguje,
4) Potvrdíš v adresním řádku vložený kód
5) a WestStats začne generovat ;)

toť vše :-)
 

DeletedUser

Guest
hele lidi mám stejný problém, ne a ne tam ty věci importovat, mám operu, nejde ale ani v FF, na hlavní stránce to ukazuje zelená odškrtnutá kolečka, jako že ok, ale když jdu do Moje schopnosti tak Doposud jsi neimportoval schopnosti a dovednosti.
 

Deleted User - 31870

Guest
mám Operu a funguje mi to - odhlaš se z účtu na Westu, znovu se přihlaš a pokračuj klasicky.. před dalším vložením se zase zkus odhlásit a pokračovat dál.. takhle mi to pustilo v pohodě a bez problémů :)
 

DeletedUser

Guest
Jde vám nyní importovat inventář.Mě to dříve chodilo ale nyní my nejdou importovat věci z inventáře.
 

DeletedUser120

Guest
Já to teď zkoušel a fungovalo mi to bez problémů
 

DeletedUser

Guest
Otevřu inventář zkopíruji odkaz a dám enter a nenapíše my to nic a věci se neaktualizují.Mám mozillu.Dělám to špatně nebo kde může bít chyba?
 

DeletedUser120

Guest
Podle toho co píšeš děláš vše dobře.... zkus změnit prohlížeč, nebo se jen odhlásit a přihlásit
 

DeletedUser

Guest
Tak v IE 6 jsem to zkoušel a nic žádná změna.Dělá my to u obou světů jak 1 tak 4.
 

DeletedUser4295

Guest
Tak v IE 6 jsem to zkoušel a nic žádná změna.Dělá my to u obou světů jak 1 tak 4.

No, řekl bych, že IE6 není zrovna nejlepší volba, ale budiž. Máš doma i jiné PC? Abychom mohli zjistit, zda něco děláš špatně ty, nebo jen není u tebe na PC něco podporováno...
 

DeletedUser

Guest
Ještě mám noťase a mohu to tam také zkusit ale dříve my to na mém šlo normálně a žádné změny jsem v PC nedělal.
 

DeletedUser4295

Guest
Ještě mám noťase a mohu to tam také zkusit ale dříve my to na mém šlo normálně a žádné změny jsem v PC nedělal.

Zkus to ještě na tom NTB. Třeba u sebe na PC máš zapnuté nějaké extra zabezpeční (po dokončení skriptu se nedokončí přesměrování (?))...
 

DeletedUser

Guest
S tím jsem nikdy nic nedělal.A nedávno my to chodilo v pohodě.Dokonce my jdou aktualizovat schopnosti ale inventář ne.:eww:
Dnes jsem zkusil aktualizovat schopnosti a šlo to ale inventář furt nejde.

Tak nový poznatek je ten že po aktualizaci Mozilly na novější verzi my šlo jednou aktualizovat inventář ale podruhé už to nejde.Schopnosti atd jdou stále.Pokud někdo ví co s tím budu rád za radu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já mám problém s tím, že si do profilu nemůžu dát odkaz, který by můj inventář ostatním hráčům ukázal. Odkaz je totiž zakončen "User_invent" a ostatním nic neukáže.
 

DeletedUser

Guest
Doporučuji rozprodat produkty.Wstats má totiž nějaké omezení na určitý druh produktu a po přesazení tohoto limitu nelze inventář importovat.
 

DeletedUser

Guest
Já mam celkem 653 věcí v inventáři a mam s tim hodně velký problémy, na mém notebooku mi to nejde, tak jsem poprosil kámoše i bratrance a nic. Já mam mozillu firefox 3.5 a píše toto :

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
Apache/2.2.8 (Ubuntu) DAV/2 SVN/1.4.6 PHP/5.2.4-2ubuntu5.5 with Suhosin-Patch mod_perl/2.0.3 Perl/v5.8.8 Server at twstats.com Port 80

Zkoušel jsem i jiné prohlížeče, exploer, google chrome, operu...a nic.
Zkusil jsem to na tátovo počítači a ten tam má windows 7 (to nato nejspíš nemá vliv) a šlo normálně...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru