• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

weststats

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6850

Guest
Ahoj,

nevím jestli mi muže někdo poradit, mám problé s naimportovaním inventáře do weststatsu, info a schopnosti jdou bez problému ale ten inventář ne. Po nakopírování toho zápisu mi to nenapíše vytouženou hlašku o imporotvání do westsatsu. Nevíte někdo proč?? Naposledy to šlo někdy v květnu, dík M.
P.S. inventář mám přitom otevřený
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
melesijo: mně to také dělalo problémy, odhlaš se z postavy a po přihlášení otevři inventář a pak si to zkus udělat..

PS: se serverem to nemá nic společnýho - inventář, co máš na 1 si můžeš nahrát klidně na 5. server :)
 

DeletedUser6850

Guest
v pravo nahoře si zvol server na kterým hraješ

Tak to mám také správně nastavené...... :(

melesijo: mně to také dělalo problémy, odhlaš se z postavy a po přihlášení otevři inventář a pak si to zkus udělat..

PS: se serverem to nemá nic společnýho - inventář, co máš na 1 si můžeš nahrát klidně na 5. server :)

to už jsem také zkoušel a nic. Pro jistotu jsem to udělal znovu a prostě po odentrování se nic neděje :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
většinou zaberou tedy smazat cookies a nebo zkus změnit prohlížeč, osobně používám Operu a je vše bez problémů..
 

DeletedUser6850

Guest
tak cookis jsem smazal hned když jsem zjistil že to nejde a než jsem sem vůbec napsal. Používám Mozilu a na ní to zlobí, zkusil jsem tedy Explorer a nainstaloval Operu a ani na jednom to nejde a chová se to naprosto stejně. Je to nějaké zakleté..či co... :(
 

DeletedUser

Guest
Taky mě to tak zlobí, vymazání cookies nepomohlo ani odhlášení ani nic. Na světě 1 mi nefunguje ani importovat vše. Na světě 4 a 6 mě to naštěstí šlo, ale co s tím světem 1 nevím. Mohlo by to být tím, že mám moc věcí v batohu ???
 

DeletedUser7676

Guest
no u mna to urcite tym bolo. Tiez som mal rovnake problemy, nepomahalo nic. Od vymazania cookies, cez reloging na weststats ani po zalozenie noveho uctu na weststats. Ale okamzite po preriedeni inventara (predani zbytocnosti), mi vsetko slapalo ako ma. Podotykam, ze so schopnostami som nikdy nemal problem, problem robil len inventar. Samozrejme preriedenim som nemal na mysli predaj 2 ciapok a 3ks dreva, ale pocetnejsie zostihlenie.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru