• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

WestWars

DeletedUser

Guest
41566_128848903815432_8669_n.jpg

Ahojte všetci wesťáci a wesťáčky!

Mám pre vás super novinku! Na Facebooku práve bola spustená nová hra od Innogames s názvom WestWars! Viac tu. Radím vám prečítať si diskusie, je tam množstvo rád, ako začať hrať, je to naozaj super hra!

Link na aplikáciu je tu.

Prajem vám veľa šťastia počas túlania sa prériou!​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
rada dávajte všetko do energie, keď budete väčší lvl. oceníte to... ja už som lvl 15. vtedy si môžete vybrať charakter.
 

DeletedUser

Guest
Zrovna jsem si vybral charakter, a musím říct že se mi to dost líbí, dost rychlá hra, klikačka, grafika z westu... Doporučuju všem :)
 

DeletedUser

Guest
Tak jistě, na tom facebooku se da dost vydělat, sam jsem dokonce přemýšlel jestli si mam těch 24 goldu koupit, ale nestojí mě to za to protože mě to zachvíli přestane stejně bavit :)
 

DeletedUser

Guest
Tak jistě, na tom facebooku se da dost vydělat, sam jsem dokonce přemýšlel jestli si mam těch 24 goldu koupit, ale nestojí mě to za to protože mě to zachvíli přestane stejně bavit :)

Stejně,energie se dobyjí hned ;) ... za tohle nemá cenu utrácet,sice to láká,ale je to ztráta peněz ... přátelé,co takhle založit CZ gang ?=)
 

DeletedUser

Guest
Mě šlo spíš o nakupovaní zbraní za ty goldy :) a na to aby jsme založily gang musime byt na FB přátele, nebo ne?
 

DeletedUser

Guest
No Mufii,představoval sem si tě jinak =D ... dej žebříček,jsem tam jako Strelok pár míst nad tebou =D .. no,nevím jak to je .. =(

Co myslíte,lepší + 10 % zk. nebo - 30 čekání na energii ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslím že si zasloužíš kartu za ten double post :D
No jinak ja jsem si zvolil -30 čekani na energii.
A do přátel si nikoho přidavat nechci :D takže žadnej gang nebude :P mě stačí kopix jako bodyguard :D
 

DeletedUser

Guest
ahoj-Mufii až budeš mít čas -hoď tu prosím pár screenů - pokud se tam najdou jiné obrázky(postavy) než na westu
 

DeletedUser

Guest
Héj to mě baví =) energie hnedkon práce takový lehoučký jestli to budu ještě chvíli hrád začne to ýt asi zajímavé akorát škoda že to je Anglicky.. hůř se to hraje =(
 

DeletedUser

Guest
šel by někdo do Gangu ? jsem dystak Strelok - CZ Rank 4

Členové Gangu jsou potřeba při Raftingu =(
 

DeletedUser

Guest
šel by někdo do Gangu ? jsem dystak Strelok - CZ Rank 4

Členové Gangu jsou potřeba při Raftingu =(

Bohužel začal jsem asi před 15ti minutama a jsem pořád na farmě..
emergii už mám 15 děkám tu práci s husama tam jsem už dvakrát našel čevenej šátek nebo co a modrý sandále (žabky)
Já když kliknu na ranking vidím jenom vidím 5 xcharakterů.. Przemek, Adam Filip (adamakfilip tady na westu), sebe Ghost1, John Cena (toho mám v přátelích), abulian. ale to je všechno.. jinak nikoho jinýho nevidím.. a v přátelích mám jenom Johna cenu.. tak to nechápu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Bohužel začal jsem asi před 15ti minutama a jsem pořád na farmě..
emergii už mám 15 děkám tu práci s husama tam jsem už dvakrát našel čevenej šátek nebo co a modrý sandále (žabky)
Já když kliknu na ranking vidím jenom vidím 5 xcharakterů.. Przemek, Adam Filip (adamakfilip tady na westu), sebe Ghost1, John Cena (toho mám v přátelích), abulian. ale to je všechno.. jinak nikoho jinýho nevidím.. a v přátelích mám jenom Johna cenu.. tak to nechápu

myslím že se ti to odemkne,všechno hrŇ do energie,a tam taky zůstaŇ,protože duely nemají smysl,mám tam všechny lvly 20-40 a to nejde,dostanu tak do tlamy ...

Dej ranking - a nahoře máš - Tvůj kraj - Czech Republic - World ( překládat snad nemusím)

pomalu se dotahuju do TOP 3 Cz
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
oukej díky.. zatím si asi vedu dobře už jsem si i koupil ňáký gatě =) a docela mě to baví.. ale je to tak na celej den jak mě to chytlo.. a hlavně když vímm že se mi jednaa energie dobije za 3 minuty tak pořád si nedám říst a čekám na to.. nechci to vypnout.. je to chytlavý :indián:
 

DeletedUser

Guest
oukej díky.. zatím si asi vedu dobře už jsem si i koupil ňáký gatě =) a docela mě to baví.. ale je to tak na celej den jak mě to chytlo.. a hlavně když vímm že se mi jednaa energie dobije za 3 minuty tak pořád si nedám říst a čekám na to.. nechci to vypnout.. je to chytlavý :indián:

Bohužel no,chytlavé až moc =D ... hale nešel by si do Gangu ... ? ... na ten rafting se taky časem dostaneš,a + gang zvyčuje dmg v duelech :hoj:

Nejlepší sou práce s vysokým štěstím,nejvíce mám 40 %,a to už mám inventář přes 10 věcí ... :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Bohužel no,chytlavé až moc =D ... hale nešel by si do Gangu ... ? ... na ten rafting se taky časem dostaneš,a + gang zvyčuje dmg v duelech :hoj:

Nejlepší sou práce s vysokým štěstím,nejvíce mám 40 %,a to už mám inventář přes 10 věcí ... :klubun:

jsem na lvl 6 a rafting se mi otevře na 17. a to asi dneska nebude.. ikdyž možná jo :::))::
akorát nevím jak tě mám vyhledat..
 

DeletedUser

Guest
jsem na lvl 6 a rafting se mi otevře na 17. a to asi dneska nebude.. ikdyž možná jo :::))::
akorát nevím jak tě mám vyhledat..

kámo,včera sem rafting zahrál za 30 minut,všechno do enrgie a klikej na nejjvýhodnější práce ( více zkušeností za méně energie,a pak to vystřílej v duelech)

najdeš mě v tanking,sem asi 3. v CZ,Muffík na mě dotahuje ( 5.)
 

DeletedUser

Guest
kámo,včera sem rafting zahrál za 30 minut,všechno do enrgie a klikej na nejjvýhodnější práce ( více zkušeností za méně energie,a pak to vystřílej v duelech)

najdeš mě v tanking,sem asi 3. v CZ,Muffík na mě dotahuje ( 5.)

jj už bjsem to objevil.. ty ses teda.. 3 v CZ.. počkej.. no asi to dneska ještě bude no.. ale ty 3 minuty se mi pomalu zdají delší a delší =D
 

DeletedUser

Guest
Strelok ako sa volas na FB ja pojdem do gangu ak ty do mojho mam tam lvl. 21. a v gangu už 6 členov xD
+môj invent ešte mám čiernu čiapku tú za 500 $
inventi.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru