• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

WestWars

DeletedUser7904

Guest
Zdravím ,
mám takú otázku ...
Viz. obrázok
[SPOIL]
njdenpredmet.png
[/SPOIL]
- čo sa stane , ak predmet príjme jeho "vlastník" ?
- aké výhody z toho má ten , kto mu to vráti

--- vôbec nechápem podstatu , prečo "to" je vlastne v hre ... :tom:

1. Neviem (ale myslím že nič)
2. žiadne (No možno ak sa tomu komu to vrátiš hra zapáči tak budeš mať nového člena gangu:radní:)
3., Je to na to aby to prilákalo tvojich priateľov do hry :klubun:
 

DeletedUser

Guest
ja uz nasel 3x bowiho nuz a nikdo to ani snad nevzal hou to uz nehrajici hraci podle me ej to jen vec co ma nalakat hrace at se vrati do hry...
 

DeletedUser11508

Guest
já našel asi 6x přesnou brokovnici a vždycky sem to měl pro druhé přátelé ::(:
 
Update 15.12.2010
Dnes v 14:49

Novinky:

* Nové úspěchy Achievementy-počet utracených pěněz,počet úspěšných duelů za sebou,atd..
* Seznam bonusů za hotové kola-farma,šerif,atd..

PS:Najdete to v charakteru
Bavte se!
 
Update 28.12.2010
14:49

Novinky:

* Město je zde!
* Postavte město se svými přáteli!
* Městské forum

Bavte se!
PS : Pokud má někdo zájem stavím město West CZ
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Update 28.12.2010
14:49

Novinky:

* Město je zde!
* Postavte město se svými přáteli!
* Městské forum

Bavte se!
PS : Pokud má někdo zájem stavím město West CZ

Já bych šel, ale nemám tě v přátelích.... pokud to jde, napiš zde své jméno a přidám si tě, já bych svoje napsal ale mám na FB blokovaný všechny kromě svých přátel, takže by jsi mě stejně nenašel :) Jsem 208lvl
 

DeletedUser6989

Guest
Výstavba města rozhodně zabere dlouhou dobu i městům s mnoha členy.Jen fakt,že za výstavbu je málo zkušeností,demotivuje začátečníky k výstavbě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Aby jste někoho pozvali do města,nemusíte ho mít v přátelích.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hledám nějaký gang aspoň 5 členů... Level 53 :)
Popřípadně někoho do mého gangu... počet členů 2 :D
 

DeletedUser

Guest
Hledám členy do gangu,na West Wars se jmenuji Tirian,level 126 (brzy neaktuální,členy budu shánět stále :D).
 
Vyšel nový update

* Valentinové kolo
-najdete na mapě,za každou ženu dostanete předmět do kolekce,za celou kolekci dostanete 20 brnění
-ženu musíte různě svádět(flirtovat s ní),až najdete to co má ráda,zjistíte to podle toho že se srdce naplňuje rychleji,ženy se různě střídají co pár hodin
-dostáváte různé zkušenosti a každá akce stojí myslím 50 energie
* Nabídka na 10 jednotek brnění každých 50 lvlů
-tk jsem to aspoň pochopil

Bavte se!!
 
Vyšel nový update
17. únor
Novinky:

* Když děláte práci na které potřebujete produkty tk se vám zobrazí kolik produktů vám zbývá
* Eagle Dance Stage vylepšen-sníženy požadavky produktů na práci
* Přerozdělení schopnostní body
Bavte se !
 

DeletedUser

Guest
Hledám Ace černá a Jack černý Jmenuji si Tomáš Gregor.Prosím rychle kdo má.Pište sem nebo rovnou přidávejte rovnou do přátel!Díky
 
Nahoru