• V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru

Wiki v mobilu

ano, jsem trošku atypický příklad, když mam čtvercový monitor za starých časů a malé rozlišení, abych na vše dobře viděl :) ale ten problém tam mam i na pc. Klidně by se mohla odpustit ta parádička s pulsováním a udělat to obyč. hlavně aby to fungovalo.
Snímek obrazovky pořízený 2019-11-10 08-57-34.png

z3l1

Člen týmu
Zdravím,
děkujeme za postřeh.
O problému víme avšak nenapadlo mě že někdo používá wiki i z telefonu. Mám v plánu zrušit tento obrázek, ale nejdřív se musím poradit s ostatními členy.

Dále jsem chtěl abychom měli wiki stejnou jako na EN a PL - tzn. širší http://prntscr.com/puvyzd oproti té CZ http://prntscr.com/puvz4v . Již to trvá přes půr roku od mé 1. zmínky o tomto problému.

Zdravím,
děkujeme za postřeh.
O problému víme avšak nenapadlo mě že někdo používá wiki i z telefonu. Mám v plánu zrušit tento obrázek, ale nejdřív se musím poradit s ostatními členy.

Dále jsem chtěl abychom měli wiki stejnou jako na EN a PL - tzn. širší http://prntscr.com/puvyzd oproti té CZ http://prntscr.com/puvz4v . Již to trvá přes půr roku od mé 1. zmínky o tomto problému.
Už je zbytečné chtít 5 let starou EN verzi, když můžeš chtít letošní DE verzi ;)

Jestli myslíš aktualizaci 2.112 tak to je aktualizace hry ne wiki
Myslím wiki, celé tohle téma je o wiki... šablona stejná, obsah DE aktuální, NET -5 let CZ -7 let. Nesmyslně vytváříte vlasní obsah. Hra je ve všech mutacích stejná, ať už jde o pravidla, úkoly nebo návod dobrodružství...stačí pořádný překlad (ne externí firma google translate) ...

Naposledy upraveno:

z3l1

Člen týmu
Myslím wiki, celé tohle téma je o wiki... šablona stejná, obsah DE aktuální, NET -5 let CZ -7 let. Nesmyslně vytváříte vlasní obsah. Hra je ve všech mutacích stejná, ať už jde o pravidla, úkoly nebo návod dobrodružství...stačí pořádný překlad (ne externí firma google translate) ...

/edit Nicméně když už tam teda visí 2.112 - tak to bude u nás kdy? Když klikni na server info, mám tam 2.107
Všechny wiki přešli na stejnou aktualizaci
No a proč to nemáme (a tam jo) když je to náš návrh?Nebo se to člověku co o tom tady rozhoduje (nevím jak to funguje..) nelíbí?
Měli jsme vlastní styl (design), který po aktualizaci všech stránek wiki úplně zmizel a cele strany to rozházelo.
Je to jeden z důvodu proč v některých sadách nesedí obrázky v oknech, u úkolu se špatně objevují odměny a tak ( u starších věci )
Na wiki toho je strašně moc a nejde to opravit jedním příkazem vše se musí dělat jednotlivé a postupně.

Aktualizace proběhla 30. Července 2019 do té doby bylo vše v pořádku. To je i vlastněodpověď na dydy79.
Jinak šablony jsou od ENTRICK který vedl wiki team před současným Kirofem.

z3l1

Člen týmu
Ohledně pravidel, které jsem tam přepisoval JÁ tak jsem je dostal v dokumentu word stím abych to tam překopíroval (pouze jsem upravil nadpisy a přidal odrážky).
Pokud máš k tomu furt připomínky tak to přelož a pošli mě to dam to miko na schválení a bude po problému. Myslím ze je to nejjednodušší řešení.

@z3l1
Takže se na wiki postupně něco opravuje?Chápu to správně?
No takže za čas (až se dodělají nějaké opravy), se na naši wiki dostane ten vzhled (myslím hlavně tu stránku kde jsou sady, jaké kdy byli atď, jak na obrázku co jsem sem dal) co mají na .net a nebo tak jak to mají oni my mít nebudeme?
A ty jsi teď (když jsi zde moderátor) naprosto mimo wiki nebo tam máš nějaké slovo co jak bude vypadat?

Ohledně pravidel, které jsem tam přepisoval JÁ tak jsem je dostal v dokumentu word stím abych to tam překopíroval (pouze jsem upravil nadpisy a přidal odrážky).
Pokud máš k tomu furt připomínky tak to přelož a pošli mě to dam to miko na schválení a bude po problému. Myslím ze je to nejjednodušší řešení.
Ještě bych ti za to mohl koupit nugety ne? :D Na který svět je budeš chtít?