• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Windows 8

EREWAN

Člen týmu
Zdravím, tak co říkáte na ty nový Windowsy... Hřebíček do rakve pro MS
Přijde mi to, jako by se snažili udělat PC verzi Androidu.
Já jsem se v 8kách tedy vůbec nevyznal a Nabídka start přes celou obrazovku + Market mi připomněl TW 2.0

:D Pište názory
 

DeletedUser

Guest
Úplně s tebou souhlasím. Windows 8 bude pravděpodobně absolutní propadák. Opravdu XP a 7 jsou mnohokrát lepší než 8. Jinak ta nabídka start mě taky štvala, ale kámoš mi to nějak zmenšil ale jelikož já nejsem moc programátor tak nevím jak to udělal, ale důležité je že to jde zmenšit. Opravdu s tou 8 jsem to moc dlouho nevydržel a přešel jsem zpátky na 7 na které jsem zvyklý.
 

DeletedUser

Guest
S dovolením trošku oživím tohle téma... :)

Windows 8 by mě vůbec nevadila - je to dobrý krok, jak sjednotit systém pro tablety a počítače - kdyby zůstala zachována nabídka Start, bez toho abych musel kupovat nějaké další placené programy. Zmenšit Metro pod nabídku Start opravdu jde, ale ne někde z možností - je třeba instalovat další, i když už neplacený program. Ale co mi vadí opravdu nejvíc je to, že na mně Metro vyskočí, i když jsem normálně na PC a nemám o něj zájem. Třeba při spuštění Windows Media Player. Prostě nejsou tabletové a detskopové prostředí dostatečně oddělené. To je opravdu velké minus, protože nevím, na co mi přesně bude zamykací obrazovka typu “slide to unlock“* na klasickém stolním PC.

* - slide to unlock si plně patentovala společnost Apple. Raději to sem napíšu, protože po tom, co zažalovali polský obchod s ovocem za to, že ve svém logo používá jablko si myslím, že je opravdu Apple schopný zažalovat každého. Šušká se o tom, že jejich příští žaloba bude na Boha, za to že se při vymýšlení hrušky inspiroval jablkem. Ale to už je trošku OT.
 

DeletedUser11313

Guest
Vem si, jak úspěšná byla hesla typu "konec vlády jedné strany".
Tak snad nebude vadit, když nastane "konec vlády jednoho měkýho softu".
Koneckonců tučňáci v tom maj jasno už hodně dlouho.
 

DeletedUser11063

Guest
náhodou mě se Windows 8 líbí - z jednoduchého důvodu. Dříve lidi nadávali ze Windows vista je fuj (jiné slovo dělá hvězdičky). Dneska se podívají na Windows 8 a říkaji: zlaté visty :-D

Ale vážně - dle mého jsou 8 krok do bažiny do které se propadli a teď se snaží vylézt ven. Že tam dali to metro na které každý nadává prosím. Ale jejich největší chyba je, že lidi nutí ho používat. Měli nechat volbu klasický start nebo metro - aby si sám uživatel mohl zvolit co bude používat - touto nenásilnou cestou by si totiž metro lidi postupně oblíbili. Ale tím že zvolili jen metro a nyní z donucení dodali upravenou nabídku start (což je pořád metro) tomu nepomohli. Možná proto se nejstahovanější (nejdoporučovanější) aplikací pro windows 8 stává program dodávající klasickou nabídku start (XP, vista, 7).
Nehledě na to, že 8 přišli moc brzo. Vemte si ja dříve vycházeli windows jednotlivé verze - a ted "rychle po sobě" to jsou visty, pak 7 a teď 8. Lidi teprve nedávno z donucení přešli z XP na vistu či (jako většina) na 7 a tudíž nemají důvod přecházet na 8.

Opravte mě jestli se pletu, ale metro by bylo (je skvělé) dle microsoftu pro dotykové obrazovky a kolik stolních PC v domácnostech má dotykovej monitor? :)
 
Ja kdyz sel na novou skolu byl tam W7 a skoro jsem musel zdrhat na zachod...po trech rocich jsem si zvykl a nedavno chtela kamoska na pocitaci neco prehodit, jak jsem zjistil ze to jsou W8 tak mi bylo fakt spatne.
Ja jsem jenom pro XP nebo linux :)
 
Nie som pesimista, ale súhlasím s tým, že WIN8 je pre MS klinec do rakvy, kúpil som ho s novým pc, na mojom staršom pc a notebookoch mám stále WIN7 a určite sa to tak skoro nezmení. WIN8 má mnoho nedostatkov a najväčší z nich je rozhodne štart a prihlasovanie do aplikácii v štarte cez mail a heslo, podľa môjho názoru je to zbytočné, síce oceňujem, že tam nechali aj klasickú pracovnú plochu, ale prechádzanie medzi štartom a pracovnou plochou je jednoducho hrozné...a o tom, že nič nemôžem nájsť ani nehovorím..
 

DeletedUser14443

Guest
Nie som pesimista, ale súhlasím s tým, že WIN8 je pre MS klinec do rakvy, kúpil som ho s novým pc, na mojom staršom pc a notebookoch mám stále WIN7 a určite sa to tak skoro nezmení. WIN8 má mnoho nedostatkov a najväčší z nich je rozhodne štart a prihlasovanie do aplikácii v štarte cez mail a heslo, podľa môjho názoru je to zbytočné, síce oceňujem, že tam nechali aj klasickú pracovnú plochu, ale prechádzanie medzi štartom a pracovnou plochou je jednoducho hrozné...a o tom, že nič nemôžem nájsť ani nehovorím..
Já si na win8 nemůžu stěžovat :-)
 

DeletedUser16557

Guest
Windows 8 je fakt super,mam ho na jednom notebooku a neni si na co stěžovat.Jednim tlačítkem se dostanete do menu a máte všechno při ruce...
Je fakt super (když s tim umíte :-D ) :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Doteraz pri novom windowse to boli len nejaké malé zmeny v designu, používaniu a pod., ale WIN8 je niečo úplne iné ako tie staršie a dodnes som sa v ňom nejako extra nezorientoval..

No hlavní problém je ten, že WIN8 nebyly primárně určeny pro NTB, ale pro tablety a podobné malé krámy :D

Cituji ze stránek PC tuning:

Všichni to tuší, a potvrzuje se to - Windows 8 jsou největší "fail" v novodobé historii Microsoftu. :D

Zlatý linux :P
 

Pawn

Člen týmu
Ani náhodou... Win8ky jsou super, a vypadají mnohem modernějš, jak 7ky. A i mi po čase přišly přehlednější. Stačí si na ně zvyknout.
 
Nahoru