• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Windows XP SP

DeletedUser1447

Guest
Jaký Service pack máte na XP nebo jaký doporučujete?


Já mám SP2, ale chci si stáhnout SP3
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, mám SP3, měla by ti automaticky naskočit aktualizace nebo jí vyhledej, mě to ukázalo, tak jsem to nainstaloval...
 

DeletedUser6989

Guest
na PC mam SP 3 a krom toho,že mi na něm jde GTA 4 nevidím praktický rozdíl mezi SP3 a SP2
 

DeletedUser1447

Guest
Já jsem si nainstaloval SP3 jenom kvůli GTA 4 a připadá mi taky stejný jak SP2
 

DeletedUser

Guest
Mám SP3. Akorát ty service packy něco opravují a přidávají, upravují. Jinak třeba komu se nelíbí vzhled XP a chce nějaký náročnější, tak bude mít v SP3 problémy, ale v SP2 by neměl ;)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj-nechtěl jsem zakládat nové téma tak jsem to prdnul sem:


je tu plno lidí co počítačům rozumí tak doufám že mi někdo poradí jak to vyřešit(stáhnout a instalovat znovu.atd?????) hlavně nepište ať si to dokoupím
čau a dík předem
 

DeletedUser

Guest
obnovíš si akorát na jejch stránkách free licenci a valíš dál. Sám program by tě na to měl upozornit a tuto možnost ti nabídnout ;-)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj-eo.jediné na co mně avast upozorńuje je to co jsem fotnul a neustále vyskakuje další červené okno že předplatné končí-zkusím se v tom pobabrat-jinak dík Tobě a všem co psali PM za rady a tipy
 

DeletedUser9865

Guest
A proč používáš zrovna Avast? Jestli chceš, hodím ti nového NODa (je daleko spolehlivější a lepší), kdyžtak napiš PM ;-)
 

Deleted User - 31870

Guest
Free verze jsou naprd, neobsahují veškeré prvky ochrany a nedoporučuji, je to dost snadný způsob jak chytit vir..

Osobně bych ti doporučila přejít na Nod 32 Eset nebo AVG
 

DeletedUser

Guest
Taky doporučuji placený antivir. Ikdyž v Americe je takový, který stojí přes 3000Kč na rok a ještě má horší ochranu než bezplatné.

Doporučuji AVG, Eset, Norton nebo Kaspersky.
Jinak u AVG je nyní soutěž Tři za dva. - Zaplatíš 2 roky licence, budeš mít 3 a ještě něco vyhraješ.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No,já mám AVAST a jsem velmi spokojen.Nehlásí mi žádné chyby amá skvělé kontroly :)
 

DeletedUser

Guest
Symantec endpoint protection. Ale to je asi trošku jiná kategorie ;-)
 
Nahoru