• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Xbox 360

DeletedUser6397

Guest
Hoj a rovnou předem doufám že neporušuji pravidla když se chci zeptat na něco o této konzoli :)
Před pár dny jsem si koupila tuto konzoli.Bohužel mé znalosti s konzolemi končí u PS1,takže je tady na mě nějak moc funkcí.
Každopádně dostala jsem k tomu hru.Grid 2,auta.Jde mi o to že jsem si to chtěla zahrát ve dvou na mé konzoli,na hře se píše že je to pro jednoho až dva hráče.
Ale ani boha mi nejde připojit tam i toho druhého hráče.
Je možné že je to tím že nejsem přihlášena na xbox live či gold?Že je to možné hrát ve dvou jen když jsem přihlášena na těchcto službách?Což se mi nezdá moc logické.Najde se nějaká dobrá duše která mi v tomto pomůže?A když už najde,měla bych asi tak dalších milion otázek,kdyby byl někdo tak trpělivý a věnoval mi chvilku třeba přes osobní zprávy.
Děkuji :)
 
Nahoru