• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Yukon 2022

Symphie

Člen týmu
Proč by měli mít ostatní smůlu? Soutěže na Yukonu se mohou účastnit všichni. Klasické soutěže budou také a jsou v plánu.
 
Proč by měli mít ostatní smůlu? Soutěže na Yukonu se mohou účastnit všichni.

Do teď buď byly soutěže buď pro pouze pro speciální soutěžní svět, nebo pro napříč všemi světy (pokud si dobře pamatuji). Speciální soutěž pouze pro jeden konkrétní (ale běžný) svět, resp. dokonce řada soutěží je poměrně inovativní věc.
A nechci si zakládat další postavu, tak prostě mám smůlu.


Klasické soutěže budou také a jsou v plánu.

O skvělých soutěžích, co jsou v plánu, tu píšete jak přes kopírák každých 14 dní a přitom jste za letošní tři měsíce zatím zrecyklovali jednu výplňovku z loňska, tak aby také slova dostály činům ...

EDIT: spletl jsem si Lummi a Yukon, sorry na hloupé dotazy
 
Naposledy upraveno:
Ví se, jestli se bude před každou soutěží resetovat svět? Tzn. jestli se bude každá soutěž začínat s novou postavou, nebo jestli člověk bude moct sbírat levely a schopnosti z úkolů od Velikonočního honu až do bitev o pevnost, které mají být na podzim? Nebo ještě lépe, nebude součástí starter packu balíček s nápoji zkušeností, které člověka hned hodí na 150. level?
 
Podle mě je levelování na Yukonu zcela zbytečné a unavující. Na resetovaní světa se zeptám ale bylo by to logické jelikož každá soutěž má jiné nastavení/podmínky. Soutěžit bez starter packu by se mi nelíbilo.

Edit: Mám potvrzeno. S každou soutěží je reset.
 
To jsem zvědavý, kdy bude Velikonoční hon začínat, když je dnes Velký pátek... nebo spíš kdy bude oznámeno, že se má soutěž konat. Shodou okolností je přesně půlka dubna, takže na zahájení soutěže je 15 dní.
 
18. dubna ve 23:11 @Mikosansobi naposledy reagovala tady na fóru. Jsem zvědav, jak dlouho bude řešení technických a organizačních problémů trvat. Odpočet začíná právě tím zmiňovaným časem.
 
Ahoj, jde nějak prověřit, zda daná osoba používala kliker pro expení? Pokud ne, tak část soutěže úplně ztrácí pro férové hráče smysl.
 
Smazat (resp. skrýt) výsledky dvouměsíční soutěže asi po 24 hodinách, sakumprdum včetně všeho, tak to musela vymyslet a zrealizovat nějaká moc chytrá hlava.
 

Symphie

Člen týmu
Momentálně zjišťuji, co se stalo s vlákny. Prosím o trpělivost a zdržte se nevhodného chování. Děkuji
 

Symphie

Člen týmu
Veškeré vlákna jsou zpět. Omlouváme se za nepříjemnosti, bohužel vše bylo smazáno bývalým kolegou, vzhledem k tomu, že byl zakladatelem všech smazaných vlakem. Proč - to nevím. Děkuji za pochopení :-)
 
Nech uz ziadny speed svet nerobia. aj tak tam skoro vsetci iba podvadzaju a aj tak ich nevie suport odhalit ..
 
Nahoru