• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Yukon 2022

Symphie

Člen týmu
Omlouvám se, že dlouhodobě nedošlo k požadované odpovědi na vaše otázky. Bohužel jsem měla delší dobu nahlášenou nepřítomnost. Bohužel nevím, co konkrétně je opět potřeba řešit, že to některým nedává spát. Pokud si dobře pamatuji, mělo dojít k soutěži s názvem "Zimní výzdoba", která nakonec nedopadla. K celé věci mohu říct jen jedno a to: celou tuhle soutěž jsem vymýšlela a zpracovávala já, možná bych to dokonce ještě i dohledala. Pokud si taky dobře pamatuji, byly problémy s resetováním Yukonu. Následně jsem odpadla (nepřítomnost) a nějak se na to pravděpodobně zapomnělo, já v tu dobu měla bohužel jiné starosti... Nikdo nejsme dokonalí a mělo minimálně dojít k tomu, že jste měli být informováni. V tu dobu to měli převzít kolegové, nestalo se a mohlo se tak předejít této diskuzi. Pro příště si na to dáme pozor. Děkuji za pochopení.
 
No nic ludia asi to vezmem do vlastnych ruk a spravim adventnu sutaz kedy za kazdy den dam random hracovi co splni minimalne poziadavky 3000 000$
 
@Symphie :
- za prvé, díky žes odpověděla
- za druhé, celé mi to přijde jako eufemistický popis značného chaosu, kdy někdo připraví něco, co jde do koše a je s tím zcela spokojen, fórum oficiálně vede někdo, kdo kráčí od jedné dlouhodobé nepřítomnosti ke druhé, ale to jsou vlastně zejména vaše organizační věci, do kterých mi vlastně nic není ...
- a výmluvu „Ti, kteří měli přijít, nepřišli.“ známe už od Babiše
 
Nahoru