• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Yukon 2022

Před týdnem jsem se tu rádoby vtipnou formou ptal na propadlé termíny, ale nic se ani po týdnu nestalo. Evidentně zodpovědná osoba to tu nečte (a je v pohodě), ta co to má číst za ní, tu radši ani nekomentuji (ale je v pohodě) a moderátorům fóra tu nic nevadí, tak jsou taky v pohodě. Jen jako celek, to ale zřejmě nefunguje.

To, že závěr bude: Vážení hráči, omlouváme se, ale z velkého časového vytížení jsme nuceni přesunout Zimní výzdobu (kreativní soutěž) do roku 2023, to vím, jen by to bylo vhodné napsat oficiálně (a klidně si to i zkopčete).

@Mikosansobi , @Symphie , @Legate , @Pawn
 
Naposledy upraveno:
Ta kreativní soutěž v 03/2022 "schválená od INNA na červen/srpen 2022", později přejmenovaná na zimní výzdobu a "připravenou na první týden v lednu 2023", je teď říjnu 2023 (tj. skoro po dvou letech) ve fázi "momentálně máme svázané ruce" ?

"" jsou prakticky doslovná vyjádření týmu
 
@IGHAS už sa zmier s tým, že žiadne súťaže nebudú a vzdaj svoju snahu :D a ak áno tak tie odmeny budú tak mizerné že to ani hráčov nebude motivovať aby čo i len otvorili fórum nieto sa ešte do nejakej súťaže prihlásili :D


Ber to niečo, ako máš politikov a rozkrádajú štát tak to isté máš tu - máš support hráčov čo sa pohybujú po weste a chodia na bitvy v gringu a ale zas na druhej ti budu trvdit že robia všetko preto aby aj hráči mali možnosť to získať a všetko bolo fér
 
Naposledy upraveno:
@---- : Velké plus za to srovnání s politiky, tím mi došlo, že hlásit se do týmu s "já si chci také nahrabat" byla blbost, takové věci se nahlas neříkají, když já jsem holt poctivý blbec a nic jsem netajil :-)

Jinak nejsem naivní, vedou tu pořád stejní lidé, tak to bude stejné jako poslední roky (tj. nic, jen to tu Symphie to zamkne), ale mě tyhle "koláže" výroků baví a třeba se tam někdo aspoň trochu chytne za nos.
 
V tomto smere musím pochváliť support, že zamietol prihlášku Ignáca. Kto ho nepozná si musí povedať, aká škoda, že tento náš nedocenený génius nie je členom tímu keďže tak vytrvalo bojuje na fóre. Ignác, ruku na srdce. Vieme, že si tam chcel ísť len preto aby si mal Gringo veci (však ty si niečo viac ako ostatní a zaslúžiš si to za písanie bludov). Ako inak by sme si to mohli vysvetliť? Za 10 rokov, čo hráme na S9 som nikdy nezažil, že by si sa zaujímal o niečo iné ako o seba. Možno by si mohol prestať vyplakávať a ukázať nám tvoju nedocenenú genialitu...

Mám preto pre teba špeciálnu výzvu " UKÁŽ IGNÁC ČO DOKÁŽEŠ"
>Navrhni a zorganizuj na Svete9 (ktorý si aj pochoval) takú súťaž ako keby si bol členom tímu.
>Celú súťaž zaplatím, ponúknem Gringo zbrane, čokoľvek z inventára vrátane obrovskej kopy dolárov.


PS: Teším sa, že na S9 máme takéhoto hráča, ktorý aj napriek nepriazni osudu nepadne na kolená ale namiesto toho všetkým ukáže, že keď sa chce tak sa všetko dá! A možno aj nie, však donekonečna plakať a riešiť kľúčiky je jednoduchšie :njub:
1697189711491.png
>
 
Naposledy upraveno:
V tomto smere musím pochváliť support, že zamietol prihlášku Ignáca. Kto ho nepozná si musí povedať, aká škoda, že tento náš nedocenený génius nie je členom tímu keďže tak vytrvalo bojuje na fóre. Ignác, ruku na srdce. Vieme, že si tam chcel ísť len preto aby si mal Gringo veci
>
@Amazoning každý kto tam šiel robiť tak ho tam motivovali zadarmo gringo veci+ešte k tomu mesačne nuggety. Zadarmo ani kura nehrabe. Čiže celý tvoj post je nezmysel
 
@Amazoning každý kto tam šiel robiť tak ho tam motivovali zadarmo gringo veci+ešte k tomu mesačne nuggety. Zadarmo ani kura nehrabe. Čiže celý tvoj post je nezmysel
blbosť.

okrem seba poznám kopu ďalších ľudí, ktorí by robili support z nejakej pomýlenej náklonnosti k tejto hre.

To že TY výhradne tak vidíš support (a aj politiku) je smutným obrazom toho, aký človek si ty. Iní ľudia majú nejaký zmysel pre spravodlivosť, férovosť, dobročinnosť a podobne
 
Chcel som si počkať na vyjadrenie Ignáca, postačím si však jeho lajkom na značne nedomyslenom názore Pomlčky. Ignác, nie je ti trápne donekonečna moralizovať a zároveň lajkovať všetky nekritické názory najväčšieho podvodníčka na CZ svetoch?

@---- , mrzí ma, že si nepochopil kontext. Referoval som na to, že Ignác je posledný človek, ktorý by mal pomýšľať na miesto v tíme z dôvodu jeho nekonečnej arogancie a najmä egoizmu. Mne to dáva perfektný zmysel vyzvať Ignáca, aby niečo vyprodukoval a tak si zaslúžil miesto v tíme. Dokonca ponúkam lepšie odmeny ako support :njub:

Zároveň súhlasím s @S9LDIER a sám som sa hlásil do tímu s vôľou organizovať súťaže, než s vidinou nejakej odmeny.

A v poslednom rade sa musím zastať členov tímu. Nie všetci hrajú hru tak dlho ako napr. Ignác, avšak všetci z nich pozitívne vplývali na ostatných hráčov, pomáhali a tvorili ďaleko viac - tým si zaslúžili byť v tíme. Je to veľkým nepochopením myslieť si, že pár smiešnych pixelov v hre je motivácia a nie odmena za odvedenú prácu. :)
 
Nahoru