• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Yukon - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Mohl bych se cítit poctěn, že hlavní vlákno o Ykonu nese moje jméno ... ale to Vám opravdu nepřijde blbé, že nejste schopni pro takovouto soutěž mít dobře pojmenované vlákno ? Nebo jste příbuzní toho, co si otevřel hospodu u silnice na Písek ?
 
Naposledy upraveno:
Je mi líto,ale žádná nová postava se mi v salonu neobjevila ani po mnohém restartu..u Marie nezaznamenávám,žádný pokyn/nový úkol/informaci :(
Takže asi k nám mladý Heřman nedošel :(
 

EREWAN

Člen týmu
Nevím, jestli se něco stalo, ale když je ohlášený "sraz" v salonu na devátou, stěžovat si o půl deváté se zdá poněkud podivné :D

21:34 je půl desáté, ale další hezký pokus, jak být zbytečně otravný


Edit:
Co se toho Yukonu týče několikrát se slibovalo že expit je zbytečné a že to žádnou výhodu nepřinese, že budou zajištěny truhly na bitvy a na práce... Well, that was a lie
 
Naposledy upraveno:
Já myslím, že tahle soutěž je naprosto dokonalá a má skvělá pravidla, takže všichni víme, co plnit, jaký je na to čas, jak to reportovat, kdy a kde bude další zadání a podobně. Rád bych pochválil @Mikosansobi, že ty poslední tři měsíce neprochrápala, ale pořádně si mákla s přípravou a je to vidět. To odložení, za tu kvalitu opravdu stálo, tak ještě jednou díky.
 
Naposledy upraveno:
stupidní na tom, je, že na fóru nikde není vidět "čas fóra" tzn. počkám si jaký čas se objeví u tohoto příspěvku (psáno v 15:59). Vím, že se něco s časem řešilo během eventu Valentýn. Je teoreticky možné, že to tady běží na zimním čase a info k úkolu se ukazuje automaticky podle nastaveného času.
 
Všem bych se chtěl omluvit. Erewanovi za to, že jsem mu něco řekl, všem mulťákům světa za to, že existuju a každýmu koho jsem nezmínil přímo za to, že jsem ho nezmínil přímo. Stojím si ovšem za tím, že pokud mám nastavený systémový čas stejně jako hlavní administrátorka, tak je chyba v celém nastavení. Dále už se k tomu tady nehodlám vyjadřovat, stejně mi to někdo furt maže bez udání důvodu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru