• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zápisy denníka z budúcnosti-toto nie je normálne CSI

DeletedUser132

Guest
Píše sa rok 13.januára 2513

Zem ovládli mimozemštania.V minulosti dve rozdelené a opäť spojené krajiny.Odolávali útokom a boli jedinné neobsadené.Boli to Slovensko a Cesko.Môji kolegovia a ja sme sa starali o poriadok v obidvoch republikách.Ja policajt menom dydy79 som ich šéf,dve krásne kriminalistky Nurri a dana1,v laborátoriu pracujúce chlapské dvojičky DiskoStu a inchuchunah,patolog kopix,sudca LynX a náš nezameniteľný hovorca nobody68.Kriminálne postupy sa omnoho zmenili.

Prvý prípad:Cervená čiapočka je podozrivá že dobodala vlka

Prichádzame všetci ku miestu činu.Telo už obhrýzali potkani.,,Odobereme stopy dydy79 zajtra máš výsledky."povedala Nurri.Práce tu bolo dosť nad hlavu.Stopy krvy okolo tela a otlačok bolo to čo sme zatiaľ našli.,,Odnes to do labaku beriem telo vlka a patologia je moja."povie dana1 a berie telo vlka na plecia.Stojím pri nej a tak necháme hovoriť kopixa.,,Z istotou vieme potrvrdiť že bol zabitý nožom.Tu vidíme jeho tri rezy no nájdite mi vražednú zbraň."povie a vyberá srdce.Vo vypočúvacej miestnosti:,,Pani červená čiapočka povedzte nám čo ste robili minulú noc.Ja som.....................
 

DeletedUser

Guest
Je to dost dobré jen nesmíš zapomínat na DiscoStua . :-) pokračuj .
 

DeletedUser132

Guest
Zápisy denníka z budúcnosti-toto nie je normálne CSI-strana 2.

Ja som ich sledoval cez kameru.,,Ja som išla odniesť košíčky plné marmelády ku babičke a on ma prepadol."povedala už nasmrť vystrašená.,,Neklamte!"povedal LynX chytajú ho nervy a ma ruku na čiapočkynom krku.,,Upokoj sa má nejaké aliby?"kričím na mikrofon.,,Asi nie je mi to ľúto."povedal LynX a pobral sa vykonávať svoju prácu.

Vrah neznámi predstavím vám aspoň svoj tým

Aby nás nežalovala tá čiapočka prepustili sme ju z vezenia.A opäť na začiatku.LynXa už asi poznáte.Z môjho týmu bola najmladšia dana1.A ja ich šéf pravdaže najskúsenejší a najstarší.Noc a neprespatá dlhá razia v bare v Madarsku plnom mimozemštanov.Ked sme začínali najviac sa asi hádali Nurri a dana1.Sú to skúsené kriminalistky no poškriepia sa pre maličkosť.Pred hodinou sme našli nôž z tela.Nesiem nôž ku DiskoStu a inchuchunah.,,Zajtra máš výsledky na stole."hovoria hravo.Skoro neznámi z celého týmu.Náš patolog zbožnoval orgány ako sú srdce a mozog.Nobody68 dával rozhovory pre média.

Vlk bol možno v gangu

Dalšie zistenia dokazovali že vlk patril do gangu menom tv nova dalšie zistené veci na dalšej strane
 

DeletedUser132

Guest
Zápisy denníka z budúcnosti-toto nie je normálne CSI-strana 3.

Výmena Smien,odchod do vezenia-máme další prípad krádež auta

,,Je to vaše Nurri."povedal som a tým sa dneska pre mňa skončila celá práca.,,Pozri stopy kolies!Dneska sa asi nevyspíme...."spí po stojačky dana1.Séfom som si nebol sám.Ako roky ubiehali vyhlásil po mne pátranie škaredý pán ostatných krajín a mimozemštanov Remy.Dnes som výnimočne vypočúval Janka Hrašku.,,Vidím že máte pochybnosti medzi vybratím tej správnej pre vás.A odvedú vás do vezenia z následkami premenenia na mimozemštana.Mám pravdu pán policajt?"pýta sa Janko.,,V niektorých áno."svedomie sa ozvalo.

Niet cesty späť nebudem jedinný koho ponížia

Ráno_Odvádzajú ma do vezenia.Denník prenechávam Nurri kým sa nevrátim z vezenia.Mám nápad čo keby sa niektorá z nás prezliekla za nejakú namyslenú fiflenu?Ukradneme tomu Remymu kľúče a vyslobodíme dydyho79 z vezenia.Iná možnosť nie je.A budeš to ti dana1 kto sa prezlečie."smeje sa Nurri bez príčini.Dana1 nastúpila do tábora kde takéto ženy mal Remy.Ponížená,hladná a bitá.Brali sme na čierno elektrinu a plyn.Kontrolor z SPP mal u nás návštevu.Takto sa to má skončiť?
 

DeletedUser2910

Guest
Pekne sa zdokonaľuješ v písaní príbehov a to sa mi veľmi páči.Je to SUPER.
 

DeletedUser

Guest
Bude pokračování?:sugar sugar:

Ale jinak je to pěkné mě se to líbí
 
Nahoru