• Nově připravovaná aktualizace 2.177 je naplánována na úterý 5. července. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 6. července (12:00) až do 26. července (12:00) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Závěrečné oznámení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

z3l1

Člen týmu
Zdravím,
po dlouhém čekání je zde závěrečné oznámeni.

Náš tým bojoval ve skupině s týmy z SK, BR, NET a MIX 3.
Skupina dopadla pro náš tým velmi dobře v bojích "paralelek" jsme nenašli přemožitele. Po absolvování základní skupiny jsme šli jako první nasazený do závěrečného pavouka. V týmu vládla dobrá nálada, věřili jsi si na soupeře kterým se stal MIX 1. Závěrečný pavouk se hrát v systému BO3 teda na 2 vítězné zápasy (paralelky) .Již v prvním boji jsme prohráli a nálada a morálka v týmu šla hodně dolu. V dalším boji jsme se sice vrátili do předešlé morálky avšak v závěrečném poslední rozhodující bitvě nám to nevyšlo a spadli jsme do pavouka poražených. Tento pavouk nám dával možnost stále uhrát slušný výsledek a obsadit konečné druhé místo avšak začali se nám hromadit omluvenky a tím pádem offline lidé v bitvách. Nedalo se nic dělat a pokračovali jsme dál a utkali jsme se v týme Polska (PL). I s týmem PL jsme museli hrát 3 bitvy avšak tentokrát jsme z tohoto souboje vyšli vítězně. V dalším kole nás čekal tým z Maďarska (HU). Do paralelek s HU jsme vstupovali celkem motivovaní všichni chtěli odčinit blamáž z IFBC 2 kdy jsme skončili druzí právě za týmem HU. Paralelka s HU se našemu týmu vůbec nepovedla a prohráli jsem v nejkratším možném čase a to 2:0. Tolik asi vše jako shrnutí tohoto turnaje.

RÁD BYCH PODĚKOVAL CELÉMU GENERÁLSKÉMU TÝMU VÍM KOLIK PRÁCE JSTE ODVEDLI. TAKÉ CELÉMU ČESKÉMU TÝMU KAŽDÉMU JEDNOTLIVCI KTERÝ HRÁL ZA TÝM A NEHRÁL JEN NA SEBE TAKŽE ÚPLNĚ KAŽDÉMU :)


Za CZ tým a generály CZ týmu na IFBC 3
z3l1
 

z3l1

Člen týmu
Odměna:

Vážení hráči,
každý účastník IFBC 3 má získat speciální upomínkový item.
O tomto itemu Vás budeme informovat v nejbližší době.

Nugety:
Pokud některý z hráčů nakoupil na eventovém světě nugety má možnost si je nechat převést na CZ světy. Pokud tak někdo učinil a chtěl by převést tyto nugety na CZ tak prosím obraťte se na herní podporu na eventovém severu. Poté to začne řešit naše administrátorka :)

z3l1
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru