• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Začátek cirkusu

Už jsem to tady sice psal, možná dokonce víckrát, ale napíšu to znovu.

Otázka: Jaký smysl mají úkoly u Johna pomoci při stavbě cirkusu, když zásobárnu cirkusu naplní hráči hned v noci, a stavba je hotová nejpozději v poledne?
Odpověď: Žádný ohledně inventáře, minimální ohledně stavby.

Otázka: Šlo by přenastavit parametry stavby cirkusu tak, aby měli šanci se zúčastnit i hráči, kteří si hru pustí až odpoledne?
Odpověď: Ano, šlo, ale bylo by s tím moc práce, kterou se Innu nebude chtít dělat.

Otázka: Šlo by přenastavit stavbu cirkusu tak, že by se stavba zahajovala až v 10:00 nebo 11:00, obdobně jako začátky eventů?
Odpověď: Sem bych potřeboval doplnit, proč by to mělo nejít.
 

raketak95

Člen týmu
Ještě jestli k tomu můžu přidat:
1. Šly by zásadně změnit odměny a pravděpodobnosti v jednotlivých tierech? Pěkný, že se boostly krumpáče a spol., ale za full zlatýma krumpáčema už nic není a platforma Angus jde od 10 k 5... Muzejní kousky ve vyšších tierech jsou joke.
2. Šlo by opravit na wiki?
2. Nošení produktů - odměna se dělí za jednotlivý produkt, proto za každé procento daného produktu obdržíte 1
UPB.png

(př. pokud je potřeba 1000 bavln a vy přinesete 20, obdržíte 2
UPB.png
)
Aby si snad někdo nemyslel, že za 1 % dostane 1 dluhopis - takhle to fakt nefunguje... :(

Díky.
 
Ne, takhle to skutečně nefunguje, jedině kdyby se posunula desetinná čárka :) .

aaaaaaa.jpg


btw tohle jsou jediný produkty, co jsem stihl někdy mezi 6-7 hodinou ranní... :)
 
Naposledy upraveno:

Pawn

Člen týmu
Ono by přepsat nastavení všech potřebných surovin s aktuálním nastavením založeným na počtu hráčů na serveru na řekněme 3-5ti násobek protože s momentálníma produkt sadama není problém nafarmit téměř cokoli během pár hodin. (A alespoň se bude moct zapojit více lidí co mají zájem) tak jako tak ani není otázka lenosti jako toho že na hráče prostě kašlou.
Co se doby zahájení výstavby týče tak tam to vidím na dost stejný důvod.
 
Ony jsou hlavně na počet hráčů na serveru vázaný i ty UPD odměny, co jsem tak vypozoroval. Což teda vůbec nechápu.
 
Naposledy upraveno:
To, že je cirkus relikvie, ze které krom občasných obálek s pár dluhopisama nic užitečného nepadá mi ani tak nevadí.
To, že z cirkusu mi za poslední 2 roky padla jen jedna tarotová karta, které bych dost chtěl, protože jsem sběratel úspěchů také přežiji.
Co mě ale nehorázně štve je, že den kdy se objeví cirkus se nedá nijak předvídat a to že je, často zjistím až při denním resetu hry, kdy musím znova načíst hru. Což je často i odpoledne/večer.
Další věc je naprosto nesmyslná doba mezi 3-4 ráno. Normální člověk by to dal na 24:00, nebo 12:00
Dokud jsem byl na Georgii, tak ani moc nevadilo. Ale od doby co jsem přemigroval na S9, tak se mi nepovedlo dát do cirkusu jediný produkt, protože už bylo vše vybráno a stavět zvládnu max 3 hodiny při štěstí.
Vzhledem k tomu, že mi stále chybí dodat necelých 800 produktů na úspěch mi to dost vadí.
Další věc je nesmyslnost ,,neobjevování´´ cirkusu během některých eventů.

Návrh na změnu:
- Pravidelná a jasně daná rozumná doba výskytu - například 12:00, nebo 24:00
- Pravidelná a jasně daný den výskytu. Například vždy pouze v pondělí (a třeba každé třetí. Nebo alespoň pokud se chce udržet vynechání přes eventy tak jeden daný den, aby hráč nemusel denně kontrolovat jestli náhodou už není)
- Upravení šancí na padnutí kartových předmětů by bylo fajn, stejně tak jako vyházení některých věcí jako jsou posilováky by bylo fajn, ale bez toho to přežiji.
- Zvýšení počtu potřebných produktů podle počtu hráčů na světě by bylo možná zajímavé, nebo omezení počtu vložených předmětů na hráče a hodinu (tj. nelze aby jeden hráč přišel jako první a nasypal komplet cirkus pokud má na skladě) ale pochybuji že se s tím někdo bude programovat.
 
Jelikož se dluhopisy za cirkus dávají zpětně, tak přece není problém mít nekonečný požadavek a dávat extra dluhopis za každých vložených 5% (např).
Jinak naprostý souhlas, cirkus je ve stávají podobě hrozná ostuda.
 

z3l1

Člen týmu
Cirkus je už nějakou dobu ostuda.
Původní cirkus když začal tak bych chvíli velké BUM pak to šlo z kopce. Měl projít proměnou a když “nahráli” konečnou verzi tak to dopadlo ještě hůř než ten původní. Blbosti tam zůstali a přidali navíc nové.
z3l1
 
Koukal jsem se na S9 a v 5.30 hod už bylo jen pár sortimentů na dodání surovin a výstavba skoro 60%,je pravda,že akce či aktualizace se dělají v 10 - 12 hodin a tak přesun otevření cirku by se mohl posunout na tento čas.
Tak jako při vystavění a zazásobení vám sdělí,že se ráno otevře (tzn po 2.00) tak by se klidně ikonka mohla objevit už po půlnoci a otevření stavby v poledne.
Pak by měli všichni jakousi šanci se na tom podílet.
 
Nahoru