• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Zablokovanie na hernej podpore

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dobrý deň, na našom slovenskom fóre mám ban a nemám sa kde koho opýtať, tak sa skúšam pýtať tu niekoho kompetentného, kto by mi vedel dať odpoveď, ospravedlňujem sa, že leziem na vaše fórum, ale inde sa opýtať nemôžem.

Problém je nasledovný, bol som "Boli ste zablokovaný pre systém hernej podpory."
Chcem sa opýtať za čo takáto blokácia môže byť, poprípade či je vôbec možné dostať takýto ban, veď herná podpora slúži pre hráčov ako informačné stredisko, nahlasovanie problémov, bugov, prehreškov, tak nechápem naozaj.

Dávam do pozornosti, že hráč, ktorý je pod nickom Kolik známy už nehráva ( mám jeho nick na fóre ) v hre na S6 mám nick Deepak, cez ktorý som sa nedopustil žiadneho prehrešku voči hernej podpore, tak neviem..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Ak niesi pôvodným majiteľom účtu Kolik, tento nick na fóre ti neodblokujú a ani ti nepovedia, prečo je zabanovaný.
Musíš sa regnúť na fórum cez nick deepak, za ktorý ako píšeš hrávaš.
 

DeletedUser

Guest
Okey, ešte raz teda..
Nepochopili sme sa.
Ja som zablokovaný na hernej podpore, nemôžem odoslať ticket, keď sa prihlásim cez nick Deepak na hernú podporu, vyhodí mi to hlášku so zabanovaním, o SK fórum mi vôbec nejde.
 

DeletedUser7836

Guest
Ok, dostal si support ban.
Admin prípadne jeho zástupca ti zamedzili písať na support. Toto sa používa len vo výnimočných situáciach.
Musíš sa regnúť na fóre a nejako sa stýmito dvoma ludmi skontaktovať.
/prípadne napísať na support z iného nicku
 

DeletedUser7836

Guest
Vytvor si učet na inom svete a prezentuj sa ako deepak, ked budeš písať.
 

DeletedUser

Guest
A nedostanem odpoveď, že iným hráčom nemôžu o mne poskytnúť informácie ? Okey, išlo mi hlavne o to, nech nedostanem potom ban.. Idem to skúsiť, ešte prosím nechajte otvorenú túto tému.
 

Deleted User - 31870

Guest
Problémy se slovenským Westem si musíš vyřešit se slovenským týmem - používat nick po někom není příliš rozumný nápad. Obrať se tam na fóru na některého z moderátorů (nebo supportérů) a požádej o instrukce, jak kontaktovat herní podporu, abys neudělal nějakou botu. LOCK

PS: Nechápu, proč se na to ptáš tady - od toho máš SK fórum.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru