• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Zacatek ve hre

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj všem,
jsem tady nový a teprve se rozkoukávám, proto jestli píší tuto otázku do špatného tématu, tak se omlouvám. Hru jsem objevil asi před týdnem, náhodou přes reklamu na ShareCash. A jak se ji tak snažím naučit, probudila se ve mě zvědavost - četl jsem, že tady funguje nějaká herní podpora, tak pokud na ně můžu jednu otázku: odpovídáte všechny/většinu dotazů hráčů z hlavy nebo si musíte informace často dohledávat? :-) Protože já se tady cítím zatím jako ryba na suchu :-D Díky!
 

DeletedUser9371

Guest
Chranixu vítej ve hře. Jsi ale v jiném tématu (vláknu). Na hlavní straně máš přehled témat. Dohledávat moc nemusíš, je tady spousty hráčů i ochotných moderátorů, co Ti zodpoví dotazy. :)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Krosno33, díky za přivítání! Tak to se omlouvám. Zatím si snažím číst wiki, ale toto jsem tam ještě nenašel. Já moc nemám rád takové otázky, nerad vypadám jako hlupák O:-) Rád si zjišťuji informace sám. Ta wiki je super, moc ji chválím!

PS: můj nick se skloňuje jako "muž" :-)
 

DeletedUser12110

Guest
Taky Te vitam ve hre.
Spatne umistene prispevky presuneme, neni problem.

Herni podpora se rekrutuje z rad hracu, supporteri i moderatori hru aktivne hraji a jsou to zkuseni hraci - Bud vedi, nebo vedi kde najit. Pokud budes mit problem, muzes se na nas kdykoli obratit, bud prostrednictvim ticket systemu ve hre, nebo prostrednictvim fora - At uz tematem v napovede, nebo soukromou zpravou nekteremu z modu.
 

DeletedUser

Guest
Jinak doporučuji ze začátku se přidat do nějakého většího města. Tam se najde vždycky někdo aktivní, co na chatu poradí prakticky bez čekání
 

DeletedUser

Guest
Nortia, díky. Mě spíš zajímalo, jestli se dá skutečně všechny ty věci vstřebat nebo i mazáci (a herní podpora) občas sáhnou po wiki nebo nějakém jiném "taháku". Přijde mi těch informací na udržení v hlavě neskutečně hodně, tak doufám, že to není jen můj pocit :-)
 

DeletedUser

Guest
Pochybuji, že si někdo z hlavy pamatuje kolik bodů úspěchů člověk získá třeba za úspěch "Neprůstřelný" :-) . Většinu věcí si člověk pamatuje, ale samozřejmě se někdy občas někam koukne. Do nápovědy koukám málokdy většinu informací vytáhneš přímo ze hry nebo velmi doporučuji http://tw-db.info/
 

DeletedUser16495

Guest
Tak pro začátek ti radím makej na Hra života.. :) Teda jestli jsi duelant jestli ne moje chyba :)
 

DeletedUser16495

Guest
Pro ty expy.. :) jak jsem hrál ještě za duelanty jsem makal na hře života.. máš tam navíc docela dobrou zbran :) (zkrácená brokovnice)...

Kdyby něco mé jméno na coloradu je stejné jako tu :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru