• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zacatek..

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
no já nevím, začala jsem včera večer, dělala jsem podobné práce (právě ty, které se hodí na začáteční úkoly), ani jsem nevěděla, že můžu přespat v tom hotelu (takže jsem třeba dnes kvůli nedostatku energie dělala jen tři práce a teď spím), a mám level 6 (kdybych se přes noc vyspala, jsem dál...ale stejně u toho nemůžu pořád sedět, takže je to dost jedno)
 

DeletedUser8071

Guest
no právě :) to by mě taky zajímalo....asi se jim hodíli ty 4 příkazy s PÚ a taky se energie doplňje i když pracuješ ne? sice pomalu ale jistě a s PÚ mnohem rychleji než nám smrtelníkům :D
 

DeletedUser

Guest
svět7

protože to tu furt zbytečně řešíte tady máte možnost-do šestky mi chybí 2zkušenosti začal jsem včera okolo17°°,od 2hodin spal v hotelu za 10doláčů,teď udělám dvě práce a jdu zas chrápat.zkušenosti naskakují za splnění úkolů v salónu

Předmět Odesláno
Práce hotova:Prodávat noviny Dnes v 16:11 hodin
Práce hotova:Pečovat o prasata Dnes v 14:00 hodin
Duel: 7sup vs. Malého nádeníka Dnes v 11:56 hodin
Práce hotova:Vylepovat plakáty Dnes v 11:35 hodin
Duel: 7sup vs. Garry Dnes v 9:32 hodin
Práce hotova:Čistit boty Dnes v 9:16 hodin
Práce hotova:Tlouct cukrovou třtinu Dnes v 2:00 hodin
Práce hotova:Sklízet bavlnu 21.9.09 v 23:57 hodin
Práce hotova:Tlouct cukrovou třtinu 21.9.09 v 21:55 hodin
Práce hotova:Sklízet bavlnu 21.9.09 v 20:40 hodin
Práce hotova:Chytat ryby 21.9.09 v 18:29 hodin
Práce hotova:Plašit ptáky z pole 21.9.09 v 17:52 hodin
Práce hotova:Sklízet tabák 21.9.09 v 17:30 hodin
Duel: 7sup vs. Křiváka Johna 21.9.09 v 17:19 hodin

to vše bez nuggetů!!!!!

Tak čus bus:smoking king:
 

DeletedUser

Guest
Jde to krásně, ale je to taky o štěstí. Já do levelu 5 spal 1x 6 hodin a to ještě na louce (hold jsem tak zkušený, že se ani do hotelu nedám :sorry:) a vlastně dostal se na level 5 krásně a rychle. Ovšem musím podotknout, že opravdu jsem měl štěstí. Věděl jsem co potřebuju dopředu za věci na úkoly u šerifa a tak když jsem měl dosáhnout nějaké úrovně a nemohl plnit žáden úkol tak jsem dělal práce na produkty co budu potřebovat později. Naklikl jsem si 2x po 10 minut plakáty a 1x 10 minut plašit ptáky a prasátka. No a dostal plakát, plakát, péro a šunku a toto vše pak měl v úkolech co přišly k dispozici a jen odklikal a proplouval dále. Hodně mi toto pomohlo. No a jasně, že dávám pouze práce co dávají nejvíce exp. bodů.
Jsem lvl 8 a mám rajčátka a brzo budu pokládat koleje. Ono to opravdu jde, ale pokud někdo honí šunku i několikrát po 2 hodiny a nemá ji tak ty body od barmana nedostane a stojí což se mi tentokrát vyhlo.
Takže nakonec já co hraní na žebříčky neuznávám se držím v TOP a jsem první ještě ve vést no hrůza :loool:
 

DeletedUser8071

Guest
já měl koleje myslím, že už od 4 úrovně :) = 6 hodin práce a hodilo mě to o 2 úrovně nahoru :loool: a teď čekám na stavbu telegrafních sloupů...jinak já hraju tak, abych měl maximům zkušeností ale na úkor peněz...a i přesto jsem v TOP 15 ve schopnosti stavět :smoking king:
 

DeletedUser6123

Guest
Já vše dávám do střílet a vyhovuje mi to jakmile jsem mohl hlídat pevnost tak jsem tam byl pořád.Teď lovím krocany a doufám že za nedlouho budu moct i lov kojotů.:loool:
 

DeletedUser

Guest
Povedal by som, že väčšine unikol povodný požiadavok: chce byť strážnym psom mesta. Na to je asi len jedna rada: levelovať duelové schopnosti, ale sám aktívne nebojovať, aby sa nezvyšovala duelová úroveň.
Presne podľa šerifov Západu: sedel v meste a čakal na problémy. Má to niekoľko nevýhod- minimum práce /i keď so zameraním na kombináciu RF/HÚ je to lepšie než s uhýbaním/ a pri troche "šťastia" jeden duel za 2 mesiace.
 

DeletedUser

Guest
Ja som stavitel a zakladateľ mesta zlatá ruža na svete 4, tam mi vyhovuje veľa stavať, zháňať spojencov(vela:loool:) a duely majú na starosti iní.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru