• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zahrajem si na indiány.

Líbí se vám můj nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    42
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Všiml jsem si že je tu spousta grafických soutěží atd...ted si tu vyzkoušíte něco nového. Budete muset vyrobit vlastníma rukama nějakou užitečnou věc nebo hračku a protože tohle je westernová hra tak něco westernového npř. luk, bubínek, kožená vesta, lovecký nůž, teepee, pouzdro na kolt, hliněná figurka kovboje.....

Pravidla: Výrobek musíte udělat sami ( mladším samozřejmě někdo pomůže), s westernovou tematikou čím originálnější tím lepší. Hodnotit se bude jak celkový vzhled předmětu tak originalita.
Pošlete fotky na kterých bude kartička s vaším nickem+fotky toho jak jste pracovali. (Jak jste hledali materiál, postup)

Klady:
1. Stará garda si oživý mládí a mládež zkusí něco jiného než vysedávat u počítače.:)
2. Podle mého zajímavá soutěž, je to něco nového (pro některé).
3. Zúčastnit se může každý.
4. Problém s podvodníky jsem myslím vyřešil.

Zápory:
1. Vždy se najde někdo kdo bude proti.

Ceny:
1. Místo- 200 nugget+ 50 000 :10:
2. místo-100 nugget+30 000 :10:
3. místo-50 nugget+ 20 000 :10:

Jakýkoli komentář je vítán.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Nápad je to sice dobrý, ale garantuji Ti, že 99% soutěžících (jsme v Česku, ruku na srdce) - nebo zejména Ti nejlepší soutěžící - danou věc koupí. S tímto motivem se dá sehnat mnoho věcí a to i ručně dělaných. A za malé peníze (200-500kč) což by se jim za získanou odměnu vyplatilo.
 
Vyrobené věci snad od těch koupených poznáme, ale podvodníci byli ve všech soutěžích a budou i zde. S tím nic nenaděláme.
 
Zkusil jsem vyřešit problém s podvodníky: Pošlete fotky na kterých bude kartička s vaším nickem+fotky toho jak jste pracovali. (Jak jste hledali materiál, postup)
 

DeletedUser15358

Guest
Já také dávám ano.

Nevím ovšem jestli by někdo něco vyráběl, dnes opravdu radši lidi vysedávají u PC.
 

DeletedUser

Guest
Toto je dobrá soutěž a proto si zaslouží mé ANO. Líbí se mi to.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru