• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Zapoj sa aj ty!

DeletedUser

Guest
Plánujem založiť kvalitné bitevní mesto so skúsenými hráčmi z Dakoty a Buffala, ktorého cieľ je byť jedno z najlepších miest na Eldoráde.

Čo ponúkame:
- výhodnú polohu v strede mapy
- dobrý kolektív
- skúsené vedenie
- bitvy o pevnosti
- duelantské akcie
- bitevní, duelantské a iné súťaže
- pomoc pre nováčikov

Čo požadujeme:
- aktivitu, aj na chate a mestskom fóre
- účasť na bitvách o pevnosti
- dodržiavanie pravidiel

Hľadáme bitevníkov, duelantov a delníkov, neváhaj a zapoj sa aj ty!
 

DeletedUser14356

Guest
Takže jak už napsal Lord Město se bude skládat ze zkušených hráčů buffa a převážně dakoty
samozřejmě i nováčci jsou vítáni.. Na seznamu máme už pěkných pár lidiček a byli by jsme rádi kdyby se k nám přidali i další.. Místa je dost popřípadě založíme akademii ...


Pro zájemce Kontaktujte Mě nebo Lorda :klubun:


:klubun:Tak neváhej a ''Zapoj se i ty'' :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Psal jsem Vám soukromou zprávu, tak mi prosím odpovězte ;) Děkuji
 

DeletedUser

Guest
Tak doufám, že to rozjedem ve velkým, a budem okamžitě na předních příčkách všech kategorií a ovládnem Eldorádo :)
 

DeletedUser16216

Guest
Rád se přidám... Doufám, že začnete hned po spuštění... Já mám zítra volno celý den, tak budu expit + mám 246 nugget, tak si koupím... o 50% více ZK a $ + 150% Energie + Automatizaci, protože chci vydržet v top 100... Hraji na coloradu a buffalu... Tady budu duelant s chladnou zbraní ( vybral jsem si chladnou, protože díky tomu budu mít více HP na bitvách )... Prosím hlavně vyberte nějaké krásné jméno nejlépe něco o westernu, hlavně "né", třeba růžové královny atd... :DDD Díky Bewas...
 

DeletedUser14356

Guest
Ahoj super budeme rádi.. A začneme ihned po začátku světa, jméno je zatím dáno ale bude možnost navrhnou, popřípadě zahlasovat v anketě :) :klubun:
 

DeletedUser17933

Guest
Já by jsem se přidal taky.
Ale já se nejdřív musím domluvit s kámošem .
 
Nahoru