• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zapoj se i Ty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
G150144.gif
Hrajeme společně s partou zkušených hráčů ve městě Little big Willage.
Začali jseme hrát hned se vznikem světa Dakota.
Děkuji tímto hráči McBracey, za pomoc se založením tohoto města. Naše řady opustil, tak ať se mu daří v novém městě a podle jeho představ.

Dnes je nás 25 hráčů, alianci jsme ještě nezvolili, stavíme a stavíme a stavíme ..... (město). Máme volné lopaty, krumpáče, rýče .....
Takže hledáme zkušené dělníky i nováčky a nejen Ty, kteří se s námi chtějí skvěle bavit.


A podmínky ? Žádné. Poplatky při vstupu do města ? Žádné. Povinnosti ? Jen jedna : "Hraj a skvěle se bav".

Název města je jen pracovní, když jsme zakládali město. V současné době si hráči v anketě odhlasovali přejmenování názvu města (český název).
Takže máte možnost i ovlivnit název města (v současné době po hlasování hráčů, zase město Krhounkov).

A kdo mě zná na světě 7 anebo Colorada ze hry od roku 2009 ? Je vítaný. A jestli je to můj nepřítel ze hry (soupeř či sok) ? Je vítán dvojnásobně a budu rád, když nás, jako kolektiv hráčů překvapí svou hrou, protože jen ukázaná platí a nejen v "Mariáši".
A jestli budeš hrát pod jiným nickem ? A znáš mě i naše hráče ? Je slušné se představit.
G150144.gif



Takže vítejte a hezkou hru Všem hráčům přeje Krosna33
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
G460005.gif
Kdo má zájem a chuť společně hrát na Dakotě s námi ?
G460045.gif



Aliance nese pracovní název Bezejmenná proto, že vznikla dnes 26.11.2012 a název ? Ten necháme až na ostatní členská města aliance, která s námi chtějí hrát.

Základním pravidlem této aliance je hrát, bavit se, svobodně se vyjadřovat k ní, jako takové.
Příspěvky se nemažou, jak je zvykem v jiných aliancích.

A "nerváci" v bitvách ? "Egoisti" ? "Hulváti" ? Když se bitvy prohrávají ? Jak je zvykem na jiných světech ? Třeba na Coloradu, světě 7 ? Ti tady nemají co dělat.
 

DeletedUser9371

Guest
G150144.gif
Hrajeme společně s partou zkušených hráčů ve městě Little big Willage (Dnes Krhounkov).
Začali jseme hrát hned se vznikem světa Dakota.
Děkuji tímto hráči McBracey, za pomoc se založením tohoto města. Naše řady opustil, tak ať se mu daří v novém městě a podle jeho představ......

Sice tato citace není aktuální, ale nějak jsem zapomněl, že jsme naše společné město hlasováním drtivé většiny obyvatel přejmenovali na Krhounkov.
Pro ty hráče, kteří se ptají na Dakotě ? Že nás je týden 48 hráčů a další týden 38 - 40 ve městě ? Na to je jednoduchá odpověď. Kdo mě zná ze sedmičky (svět 7) ? Tak ví, že jak je obyvatel v červeném ? Nehraje, nepřipojí se na hru přes týden ? Prostě ho vyhodíme, ale pošleme hned pozvánku na návrat. To proto, že pak není terčem na duely, nekazí nám profil funebráka a tak podobně. No a jestli se vrátí ? Jedině dobře. A jestli ne ? Taky dobře. Nestojíme o počet hráčů jen do stavu, ale o hráče hrající, komunikující, rebelující a tak podobně.
No a Ti vyhození ? Ti se k nám vrací vždy a opakovaně, k teplu rodinného krbu.


Takže, kdo má chuť si s námi zahrát ? Poznat hru ve městě kde se to nehádá ? Nikdo si "nehoní triko" na úkor druhých ? Nešílí nervově z prohrané bitvy či duelu ? Není hulvát v telegramech ? Nevyvolává hádky ? Stačí si napsat o pozvánku. Je nám naprosto jedno, jestli je takový hráč na první úrovni či šedesáté. U nás dostane šanci každý hráč. A to ostatní ? To je jen a jen na něm. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Alianci Bezejmenná jsme jako její zakládající město Krhounkov rozpustili, po jednotném názoru všech členů vedení města.
Občas jsme prostě unaveni věčným prošením, aby města hrála, když se dají do "holdportu" v alianci.
Pár měst je propojeno přes fórum a jedeme si v klidu a hlavně v pohodě hru.
Takže, zatím sledujeme cvrkot na Dakotě a uvidíme, jak dál.
:)
 

DeletedUser9371

Guest
4d2ba630.gif


Stali jsme se členským městem aliance UBL. Je to první aliance od vzniku Dakoty, kde se až na pár výjimek nikdo nehroutí z proher v bitvách, rekrutech a tak podobně.
Je to fajn banda hráčů.

Hledáme do našeho města nové hráče. Na výši herní úrovně hráče nezáleží. Záleží jen na na aktivní hře a ne jen jednou za týden si kliknout třeba na pár řemesel.
U nás platí pravidlo, stejně tak jako v Krhounkově na světě 7 od roku 2009, jak není hráč týden na hře a v obyvatelích se objeví v červeném ? Vyhodíme ho z města a pošleme mu ještě jednou pozvánku do města.
To je proto, že jak není aktivní ve hře ? Stává se snadným terčem na duely a expy pro soupeře ve hře a tím se nám kazí třeba funebrák.

Takže, kdo si chce zahrát ? Pohodově ? Bez tupých rozkazů, nařizování, pravidel, hádání se na chatu při prohrané bitvě ? Což je u nás základ hry (obyčejná pohoda), má šanci. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Hoj, Westmeni a Westmenčata !

Omlouvám se za mojí delší nepřítomností na hře. Je to můj první a i úmyslný výpadek ze hry, od konce září roku 2009.
Abych byl upřímný, po letošních záplavách, na kterých jsem se podílel mou prací i financemi, dobrovolně, bez nároku na úhradu (jako podnikatel), stejně tak jako v roce 2002, pak jsem taky jako každý rok v únoru tohoto roku předal pro mne vysokou finanční částku ústavu pro tělesně postižené k jejich stoletému výročí a podobně, je pro mě nutné něco dodat.
Potřeboval jsem prostě trochu zabrat v práci i v mém soukromí.
West jako takový mám moc rád, hrál jsem ho až do této malé přestávky denně i desítky hodin.
Je to hra, hra o divokém západě, který mi je moc blízký i když se hra v posledním roce ubírá naprosto jiným směrem.
Po záplavách jsem si udělal volno, dovolená, motorka a projel jsem půl Evropy. Jen tak, pro zábavu a hlavně? Bez bab a sám. Kdo mě zná dobře tak ví, že motorkářské akce (srazy) jsem dělal dva i pro hráče Westu. Sešlo se nás jen pár, tak jsem od toho upustil. Stejně tak jako i jiné srazy. A bojkot lam, těchto srazů když neumí ve hře prohrávat, mě trochu rozhodil.
Pak jsem si dal cvičně rekonstrukci svého rodinného domu, takže na hraní nebyla nálada. A při představě, že zapnu hru a zjistím, že lamy typu Erebos a jim podobní mají stále stejné tupé a urážlivé profily svého hráče na mou adresu? Nějak se mi nechtělo ani hrát. Takže jsem dodnes uvažoval, že se omluvím a hru ukončím. Jenže, umím hrát a nerad bych takovým lamám udělal radost.
Přátelé Westu, hraji dál, teď, hned, znovu. Denně zase i deset hodin. A proč? Poznal jsem tady spousty hráčů, fajn lidí bez rozdílu věku, některé i osobně ze srazů hráčů a nerad bych je zklamal.
Byl jsem mimo hru, takže nevím, kdo a co zase pokazil ve vztazích mezi hráči, aliancemi, městy, moderátory hry, co je za novinky a tak podobně. Ale co vím, že se za pár dní ve hře zorientuji a budu se dalších skoro pět let skvěle s Vámi bavit.

A mé hodnocení vlastní hry ? Díky Všem hráčům i moderátorům, co mi v této situaci drželi palce, volali mi telefonem a podobně. Vážím si toho a beru to jako ocenění mé hry. Opravdu díky !

Krosna 33 (Vojta).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14966

Guest
No jsme rádi, že jsi v pořádku, máš zas chuť hrát a jsi zpět. Tak vítej nabij kolty, pušku a hurá na to :zásek:
 

DeletedUser9371

Guest
Díky moc, zatím to tady zpětně pročítám a nestačím se divit. :)
 
Nahoru